Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

O technicznych aspektach telewizorów nie będę się wypowiadał. Po pierwsze, niezbyt się na tym znam. Po drugie, większość ma małe znaczenie, przeciętny użytkownik i tak nie zauważy różnicy. Ważne, żeby telewizor miał dobre odwzorowanie barw, przywoite odświeżanie, równomiernie naświetloną matrycę, ale to jest właściwie standard. Poźniej i tak wszystko ustawiasz po swoje własne wymagania, bo tam gdzie dla jednej osoby obraz będzie zbyt jasny i raził w oczy, inny może widzieć wszystko doskonale. To jest kwestia indywidualnych ustawień.

Kupując TV pod konsolę pomyśl przede wszystkim o tym, w jakiej odległości będziesz siedział od ekranu. Im dalej, tym lepszy większy ekran. To może się wydawać oczywiste, ale przy grach typu cRPG, gdzie jest dużo czytania, komfort rozgrywki zmienia się diametrialnie wraz z... rozmiarem czcionki na ekranie.

Sam od pół roku posiadam Samsung UE48H6400 i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć, ale jest całe mnóstwo innych dobrych telewizorów w podobnej cenie. Przeglądając Internet szybko powinieneś zorientować się, że prawie każda marka ma swoje plusy i wady i tyleż samo zwolenników co przeciwników, dlatego sam niczego polecał nie będę. Za to życzę cierpliwości w przebijaniu się przez fora branżowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helldivers to chyba najlepsza gra do couch co-op jaka jest teraz dostępna na PS4, ale równocześnie największy technicznie bubel jaki widziałem na nowej generacji. Gra najzwyczajniej w świecie crashuje! Zupełnie jakbym grał na PC czy coś, lol. Zcrashowała mi się już coś koło pięciu razy i w tym raz pod sam koniec trudnej misji, myślałem że szlag mnie trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć takie pytanie. Wczoraj pierwszy raz podpiąłem konsolę pod TV . Konsola od początku zaczęła dziwnie pikać.
No nic myślę. Gorzej po zainstalowaniu aktualizacji i ponownym odpaleniu. Napęd cały czas chodzi jakby wysuwał płytę. Oczywiście tych nie przyjmuje. Wkurzyłem się , zaniosłem już do sklepu na serwis ale radzili żeby na Sony dzwonić. Ale no właśnie..

Trochę ochłonąłem. Potem jeszcze raz podłączyłem i było wszystko ok. Napęd nic nie robił i grałem nawet z godzinkę normalnie. Pewnie ktoś miał takie coś. Dzwonić lepiej do Sony od razu czy to wpływ chwili. Gdzieś na necie rzuciło mi się w oczy że przycisk do wysuwania płyty lubi się samo załączać. Będę wdzięczny za jakąś opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 18:20, Kirabaxior napisał:

U mnie tak fazuje napęd przy instalacji. Pograj trochę, będzie okej to nie będziesz na
to uwagi zwracał :P


Stało się to przy pierwszego włączenia . Nawet płyty nie dało się wcisnąć. Ale na razie jest ok . Pykam w GTA V i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pytanko jak jest z konsola ps4 a dokladnie z internetem jest wymagany stały, czy konieczne jest wykupienie aboanmentu
Posiadam internet radiowy nawet nie zle chodzi ale czasami nie, jest nie stabilny wiec szukam konoli ktora jest w w takiej sytuacji korzystna, czytalem o xbox one ze raz na 34 trzeba, prawda ?

Nie chce czegos kupowac bez wczesniejszego uprzedzenia.
Jesli ktos z Was by mi pomogl to byłbym bardzo wdzieczny

Przed zakupem co powienienem wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie jednorazowa aktywacja, później możesz odciąć się od sieci kompletnie. Abonament kupujesz dla grania w sieci, promocji, czy darmowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie bylo jakies malej plagi awari typu ze konsola zostawiona w trybie czuwania, wlaczala sie, wysuwala naped, plyt nie przyjmowala, i trzeba bylo wyslac do serwisu.
Ale to bylo jakis czas temu, czy aktualne nie wiem bo tematu nie sledze, ze nawet w tym malym opisie moglem cos mocno pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 19:17, Sarinew napisał:

A nie bylo jakies malej plagi awari typu ze konsola zostawiona w trybie czuwania, wlaczala
sie, wysuwala naped, plyt nie przyjmowala, i trzeba bylo wyslac do serwisu.
Ale to bylo jakis czas temu, czy aktualne nie wiem bo tematu nie sledze, ze nawet w tym
malym opisie moglem cos mocno pomylic.


Chyba nie to :) Na internecie znalazłem kilka takich problemów
Podobno przycisk od napędu jest jakiś ferelny i lubi sam się włączać .
Poradzili domrosły sposób i kazali konsole postawić na zakrętach tak ze przycisk jest w powietrzu i nie ma się jak załączyć :) Może i śmieszne ale jakiś sens w tym jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 15:23, Undertaker napisał:

Czy wy też macie tak, że pobieranie czegokolwiek z PSN na PS4 trwa koszmarnie długo?


U mnie wszystko w porządku.Może coś z twoim internetem jest nie tak? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, na wstępie idzie bardzo wolno, potem przyspiesza. Z początku transfer mam z reguły nie więcej niż ~100-150KB/s, pod koniec 3-4MB/s (czyli i tak połowa tego co mogę puścić przez kabel);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że przejście w tryb czuwania pomaga (przy opłaceniu plusa). Wtedy download idzie znacznie lepiej. Z moim netem wszystko ok, wszędzie indziej po kablu 300mb, po wifi 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 16:39, Kamiloos napisał:

> Nathan Drake Trilogy!!
>

RemasterStation strikes again!

Ja tam pewnie kupię. :P Uncharted 1/2 splatynkowałem, 3 brat przeszedł, a ja wysiadłem. :) Trzeba nadrobić. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować