Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Słuchajcie mam taki problem. Wywala mi błąd CE-33987-0 przy próbie zalogowania się do PSN. Pobiera adres, połączenie jest, a kiedy próbuje połączyć z PSN, nie udaje się. Zmieniałem adresy DSN na googlowe, dawałem automatyczne, resetowałem rutera, wpisywałem jakieś tam UMI 1473 zdaje się (według instrukcji z sieci), a to nie nie dało. Połączenie jest bo mogę w sklep wejść normalnie, w odnośnikach do gier niżej widać moje aktywności itp, ale grać po sieci już nie mogę. O co tu może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dochodza plotki, ze The Last Guardian ma sie pojawic na E3 ;). Nie wiem cyz mam jeszcze sile wierzyc w ta gre, ale mysle, ze fajnie byloby sie czegos dowiedziec o tej produkcji i kiedy wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 16:26, Piotrek_K napisał:

Spring 2016! :)

Super wiadomość. Nareszcie zapoznam się z tą serią :). No i fajnie, że opowieść jest na świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy no przepraszam jeśli uraziłem, bo w Destiny nie grałem :D Grałem sporo w betę i tyle... i podobała mi się mechanika, ale ta gra była jakaś taka za cicha. Anyway, polecasz? Gra wymaga Plusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 21:46, Damianuss1 napisał:

Słuchajcie mam taki problem. Wywala mi błąd CE-33987-0 przy próbie zalogowania się do
PSN.

Problem rozwiązany. Okazało się, że jakimś cudem u dostawcy internetu miałem porty zablokowane czy cuś. Po wykupieniu czegoś tam nagle wszystko działa : P. To takie info dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsuła się komuś prawa gałka? Jak wyśle na gwarancję, to muszę wysłać z konsolą? I jak to poznać, który pad, na pudełku są jakieś numery seryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 09:35, zerohunter napisał:

Zepsuła się komuś prawa gałka? Jak wyśle na gwarancję, to muszę wysłać z konsolą? I jak
to poznać, który pad, na pudełku są jakieś numery seryjne?


Sprzedawca z Allegro odesłał mnie do Sony, tak powinno być? Mi to jedno gdzie mi to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.net/articles/2015-06-11-logitech-confirms-a-new-wheel-for-ps4-and-reveals-a-new-xbox-one-contender-too

Logitech G29. Cena? £299.99 :/. Slabo. Liczylem na troche mniej. Ehh, za ta cene to juz chyba wole kupic Thrustmaster T500RS, gdzie nie mam przynajmniej pas do przenoszenie ruchu, a nie zebatki, ale zobaczymy. Na razie sie wstrzymuje z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam, ale tylko z DLC, za które trzeba jednak wybulić te 130zł. Na szczęście sama gra jest już bardzo tania.
Wymaga plusa do interakcji z innymi graczami. Więc bez niego zrobisz tylko wątek fabularny i tyle. Czyli jakieś 1/5 zawartości gry. Teraz jest dużo contentu, warto spróbować podstawki, a jak się spodoba dokupić DLC. Gra ma chyba nawet jakieś demo na PSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nieaktywne, ale to i tak było to, co w becie. No cóż, może bym się zainteresował, ale od razu mówię, że nie lubie żmudnego grindowania. Chcę przyjemnego coopa, fajnego levelingu, zacnej fabuły i dobrej mechaniki gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coop jest akurat super. Robienie raidów ze znajomymi jest strasznie przyjemne. Na popularnym serwisie aukcyjnym można znaleźć za 70zł. Za tę cenę moim zdaniem warto. Ale bez plusa nie ma co podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować