Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2015 o 01:51, Cykada85 napisał:

Nie wiem jak to zrobic. Nie ma tam app tylko gry. A jak wpisuje nazwe to nic nie znajduje.


Zaloz konto na US store. Podaj hamerykanski adres z jakiegos randoma :)

Jesli probujesz wejsc w ten link a jestes zalogowany na PL store to i tak CIe przekieruje z bledem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak jest z wymianą wadliwych padów? Czytałem gdzieś, że SONY deklaruję się do wymiany, jeżeli dojdzie do jakiś uszczerbków na gałce analogowej. U mnie aż się ona delikatnie powoli już urywa, a ps4 mam od ok. 15 miesięcy.

20150613124210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 12:42, Qbasmok napisał:

Witam, jak jest z wymianą wadliwych padów? Czytałem gdzieś, że SONY deklaruję się do
wymiany, jeżeli dojdzie do jakiś uszczerbków na gałce analogowej. U mnie aż się ona delikatnie
powoli już urywa, a ps4 mam od ok. 15 miesięcy.

U mnie D-pad wysiadł, dzwoniłem do supportu - zamówiłem kuriera i się nie doczekałem. Dwa tygodnie czekałem i olałem sprawę. Później gdzieś wyczytałem, że gwarancja kupionej konsoli z padem podlega pod konsolę tylko. Za dużo kombinacji wyszło i sprawę olałem. :/

Jeszcze takie pytanie do Was drodzy gramowicze, chciałem kupić grę Helldivers, grał ktoś może? Ponoć fajna gierka pod co-op. I czy to ta gra, bo nie chce się walnąć kupując grę na PSN - "HELLDIVERS™ Zestaw z Podgrzewamy atmosferę" za 89 zł (nie wiem czy to zestaw dodatków czy sony tak dziwnie nazwało grę w sklepiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2015 o 20:26, Kamiloos napisał:

Zaloz konto na US store. Podaj hamerykanski adres z jakiegos randoma :)


Aha, dziekuje za informacje. Mimo wszystko sobie w takim razie daruje, to Sony powinno zalezec zeby jak najwiecej osob obejrzalo ich konferencje a nie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 14:19, zerohunter napisał:

Demo Destiny jest jakoś ograniczone czasowo, czy np. do pewnego momentu mogę grać ile
chcę?

Grasz ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 01:17, Kamiloos napisał:

> Jak sciagnac Life event viewer aplikacje na ps4? Nie widze tego w ps store.

Bo nie ma tego na PL storze. Za to jest na US:


Może to durne pytanie, ale jak założyć konto na US? Tak jak było na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy raz w życiu kupiłem stacjonarną konsolę do gier. Oczywiście Playstation 4. Szukałem promocji w Kanadzie i w końcu znalazłem. Nie dość, że konsola była na wyprzedaży to jeszcze na dodatek zamiast jednej gry mam w zestawie dwie. Pierwsza to The Last of US Remastered w wersji kod do PS, druga tto Destiny w wersji pudełkowej. Dodatkowo dokupiłem sobie taką nikomu nieznaną grę Wiedźmin 3. ;) Zaraz zacznie się granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 21:37, maniekk napisał:

Może to durne pytanie, ale jak założyć konto na US? Tak jak było na PS3?


Wejdz na https://store.playstation.com/#!/pl-pl/home/gry, daj w prawym gornym rogu Utworz konto i tam jako region podaj US. Adres wez z jakiegos internetowego generatora i voila :)

Ja juz od dawna mam konto na US, mam tez jakies na JP, ale tam krzaczki-robaczki wiec rzadko zagladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w Kanadzie osobiście, czy po prostu zamówiłeś przez internet? Jeśli to drugie, to chętnie odkupię od Ciebie Destiny, jeśli Ci nie podejdzie. Poszukuję wersji z tego regionu, a wysyłka z Amazon.com kosztuje więcej niż sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 23:38, Kamiloos napisał:

> Może to durne pytanie, ale jak założyć konto na US? Tak jak było na PS3?

Wejdz na https://store.playstation.com/#!/pl-pl/home/gry, daj w prawym gornym rogu Utworz
konto i tam jako region podaj US. Adres wez z jakiegos internetowego generatora i voila
:)

Ja juz od dawna mam konto na US, mam tez jakies na JP, ale tam krzaczki-robaczki wiec
rzadko zagladam ;)


Ok, dziękuję. Podejrzewam, że jak już mam konto na US zrobione pod PS3, to powinno bez problemów działać na PS4? Oczywiście po wpisaniu i zalogowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliza sie konferencja Sony to sobie popuszcze wodze fantazji i licze, ze powiedza cos o:

- Driveclub Season Pass 2+info o kompatybilnosci z Logitech DFGT
- remake Final Fantasy VII
- Bloodborne DLC
- mody do Fallout 4 tez beda na PS4
- PS4 slim albo chociaz obnizka?
- nowy pad z 2x dluzej trzymajaca bateria i/lub mozliwoscia wylaczenia swiatelka
- Tomb Raider
- Morpheus wiadomo, ale ciekawe co przedstawia?
- zrzuty ekranu bez kompresji
- czasowa obnizka PS+ (akurat mi sie konczy ;) )
- Gran Turismo?
- gameplaye z U4, Ratcheta
- moze w koncu info kiedy premiera No Man''s Sky?

I last but not least
- The Last Guardian - huehuehueue ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2015 o 23:11, Piotrek_K napisał:

- moze w koncu info kiedy premiera No Man''s Sky?


Podobno (pogłoski na necie chodzą) że gra będzie miała premierę z Morpheus''em i będą zestawy z tą grą. Osobiście da gra jest idealna do takiego produktu.

Musze przyznać że jak The Last Guardian się pokaże to pewnie gracze od razu uznają konferencje sony za najlepszą 3 rok z rzędu. Strasznie ludzie są napaleni na tą grę ;)

Licze na wprowadzenie Playstation Now na europe w tym PL oraz na przejście tego na abonament np. 9,99euro miesięcznie. W tej chwili to najlepsze co by mogli zrobić bo chociaż konferencja M. była słaba i nudna to jednak zapunktowali wstecznym sparciem (które jest mega ubogie i nikt do końca nie wysłuchał na jakiej zasadzie działa) ale ludzie sie nakrecili ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 08:14, Siriondel napisał:

Jesteś w Kanadzie osobiście, czy po prostu zamówiłeś przez internet? Jeśli to drugie,
to chętnie odkupię od Ciebie Destiny, jeśli Ci nie podejdzie.


Od niedawna mieszkam i pracuje w Kanadzie. Najlepiej skontaktuj sie na priv na wojman[at]me.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2015 o 01:38, Kafar napisał:

Musze przyznać że jak The Last Guardian się pokaże to pewnie gracze od razu uznają konferencje
sony za najlepszą 3 rok z rzędu. Strasznie ludzie są napaleni na tą grę ;)

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z hajpem na tą grę? Gameplay i klimat totalnie do mnie nie przemówił.

Moim zdaniem Microsoft wygrał swoją konferencją. Fajne gry, zapowiedź istotnych zmian, dzięki którym konsola może jeszcze powalić z konsolą Sony. Osobiście mam PS4, ale szczerze, to Xbox One stał się aktualnie bardzo opłacalny, biorąc pod uwagę, że X360 nigdy nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 15:03, Kirabaxior napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z hajpem na tą grę? Gameplay i klimat totalnie do mnie
nie przemówił.

No to nie ma o czym gadać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować