Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

A ja na to jak na lato, bo... jedynki nawet nie skonczylem. Kurcze, nie wiem - cos mi ''nie podeszlo'' w trakcie grania i moze kiedys skoncze historie Ellie, a moze nie. Na razie ogrywam od 8 miesiecy Drivecluba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 14:31, Piotrek_K napisał:

W EU, PS4 posiada co najmniej 70% udzialow w rynku, a sa i kraje, gdzie jest to ~90%

Niezły wynik. Nie wiem co MS musiałby zrobić aby One zaczął się lepiej sprzedawać. Darmowe multi :D? Niestety, ale to kara dla MS za nieróbstwo w poprzedniej generacji. Sony niech lepiej na laurach nie spoczywa i coś konkretnego w Plusie rzuci na kolejnym rozdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 15:00, Damianuss1 napisał:

Niezły wynik. Nie wiem co MS musiałby zrobić aby One zaczął się lepiej sprzedawać. Darmowe
multi :D? Niestety, ale to kara dla MS za nieróbstwo w poprzedniej generacji. Sony niech
lepiej na laurach nie spoczywa i coś konkretnego w Plusie rzuci na kolejnym rozdaniu.


Coś za cicho jest o plusie, mniejmy nadzieje że to pozytywne oznaki ;P stawiam na knacka bo chyba w tym miesiącu gdzieś był czy takie pogłoski chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 13:52, Damianuss1 napisał:

The Last Of Us 2 w produkcji :). No i co wy na to?


meh. Probowalem na obu konsolach, pogralem z 2h i bez emocji odstawilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Dla mnie gra jest świetna [mowa o TloU], postacie zapadające w pamięć, ciekawa fabularnie i naprawdę jest długa. Ja tam czekam na kolejną odsłonę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 08:22, kodi24 napisał:

Wow, ograłeś prolog ;)


Nie wiem ile fabularnie ogralem, dotarlem do momentu gdzie z jakims dziwnym gosciem szlo sie po autobus albo jakis samochod albo jakies czesci do niego. Cos w ten desen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, wysłałem zepsutego pada na gwarancji z paragonem i w oryginalnym pudełku, wrócił w jakimś kartoniku zawinięty w folię bez żadnych papierów, to jest normalne w serwisie Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest to normalne, w takim wypadku paragon jest równoznaczny z kartą gwarancyjną i jako taki powinien do Ciebie wrócić. Oryginalne opakowania nie są już chyba potrzebne przy reklamacji w świetle nowych przepisów, dlatego serwisy potrafią bezczelnie łyknąć sobie takowe na własny użytek ;) Niemniej dowód zakupu powinieneś mieć, na jakiej podstawie zareklamujesz nowy pad kiedy -odpukać- zacznie fiksować po miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wot? Wyslales ORYGINALNY paragon, a nie ksero? No to chlopie gratulacje :/. Ogolnie to jak wspomnial kodi24, oryginalne opakowanie nie jest wymagane, wiec nie odeslali. Z paragonem gorzej, ale jak oddawalem konsole do serwisu to oddali mi pozniej tylko konsole, a ksero paragonu zostawili dla siebie. Podejrzewam, ze tu bylo tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinieneś go posiadać w dalszym ciągu, w formie elektronicznej ;) W najgorszym wypadku dowodem zakupu -równoznacznym z paragonem- będzie wyciąg bankowy :p

A serwis Sony to patałachy do kwadratu nawiasem mówiąc;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa rozpiska Plusa . I uffff. Gdzieś tam słyszałem ze jest 5 rocznica usługi i nie wiem czego oczekiwałem . Na PS3 porażka . Nie ma usprawiedliwienia dla nich .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować