Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2015 o 19:33, Kirabaxior napisał:

Wie ktoś, do kiedy potrwa konserwacja PSN? Geez, wróciłem z roboty i chciałem pograć
w Rocket League z PS+...


W Sony sami tego nie wiedzą :( Żałosne ... Kilka dni temu była przecież konserwacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny ten PSN, gdyby nie multi to chyba w ogóle bym się na niego nie zdecydował. Przynajmniej do Batmana czy Wiedźmina nie jest mi on potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 16:20, Kirabaxior napisał:

Tja... Ja jeszcze sobię tłumaczę, "że w sumie to mi się nie chce grać" :D

A działa już czy dalej pupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie sie ktoś życzliwy, kto mi wyjaśni dlaczego PS Network gardzi moją kartą płatniczą? Robię nią zakupy na steamie, originie i innych zagranicznych sklepach bez żadnych problemów, a przy próbie przypisania karty do konta wywala mi błąd, że numer się nie zgadza. Próbowałem już bez polskich znaków wszystko wypełniać, dawać spację co czwartą cyfrę i nadal to samo. "Błąd E=8000cośtamcośtam numer karty nieprawidłowy". Generalnie google też skąpi porad, a te które znalazłem na niewiele się jak widać zdały. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:01, Some_kind_of_Devil napisał:

google też skąpi porad, a te które znalazłem na niewiele się jak widać zdały. HELP!

Gdzie próbujesz tą kartę dodać? Bezpośrednio na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:06, Damianuss1 napisał:

> google też skąpi porad, a te które znalazłem na niewiele się jak widać zdały. HELP!

Gdzie próbujesz tą kartę dodać? Bezpośrednio na konsoli?

Tam, oraz przez internet po zalogowaniu na swoim koncie na stronie Sony. W obu przypadkach lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:09, Damianuss1 napisał:

Tak, tutaj też gardzą moją kartą.
Ewentualnie inaczej, czy jest jakiś pewny sposób na zdobycie season pasa do Driveclub? Szukałem też po googlach ale pierwsza strona odsyła albo do starych newsow albo do PSN, a głębiej boję się zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:11, Some_kind_of_Devil napisał:

Tak, tutaj też gardzą moją kartą.

Matko co za dziadostwo. Ogólnie radzi się aby odczekać 24h i spróbować ponownie. Na karcie muszą być jakieś środki bo PSN pobierze sobie jakiś grosz aby ją zweryfikować. Co do season pasa... nie wiem. Możesz jeszcze zdrapkę z forsą kupić i załadować sobie portfel nie korzystając z karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:18, Damianuss1 napisał:

> Tak, tutaj też gardzą moją kartą.
Matko co za dziadostwo. Ogólnie radzi się aby odczekać 24h i spróbować ponownie. Na karcie
muszą być jakieś środki bo PSN pobierze sobie jakiś grosz aby ją zweryfikować. Co do
season pasa... nie wiem. Możesz jeszcze zdrapkę z forsą kupić i załadować sobie portfel
nie korzystając z karty.

Chwała ci za pomoc forumowiczu. Co do PSN to coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem X0 dla Forzy Horizon 2 oraz świętego spokoju z graniem po sieci, jakoś poprzedniej generacji kupiłem X360 i żałowałem, bo wygrał ją PS3 ze swoimi exclusivami, tym razem wychodzi na to, że małomiętcy są górą. Czy to po prostu trawa zawsze zieleńsza za płotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:23, Some_kind_of_Devil napisał:

na to, że małomiętcy są górą. Czy to po prostu trawa zawsze zieleńsza za płotem?

MS zawsze miał chyba lepszą tą strukturę sieciową, ale ja osobiście wiem jak będzie... w pewnym momencie na PS4 tych exów będzie więcej i więcej, a na końcu wyjdzie, że na konsolę Sony jest ich w sumie najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:30, Damianuss1 napisał:

MS zawsze miał chyba lepszą tą strukturę sieciową, ale ja osobiście wiem jak będzie...
w pewnym momencie na PS4 tych exów będzie więcej i więcej, a na końcu wyjdzie, że na
konsolę Sony jest ich w sumie najwięcej.

Obyś miał rację, jak na razie exclusivami na ps4 są zapowiedziane exclusivy z ps3. Też dobrze, nadrobię zaległości.
Zazdrośćcie mi ludzie! Będę przeżywać serię Uncharted pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 22:45, Some_kind_of_Devil napisał:

Zazdrośćcie mi ludzie! Będę przeżywać serię Uncharted pierwszy raz :D

To tak jak ja :). Czekam na trylogię na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 14:35, MrGregorA napisał:

jak miałeś x360, to przeciez sam wiesz, ze xbla tez mial swoje problemy. na pewno nie
takie jak psn, ale aż tak różowo nie było

Nigdy nie grałem po sieci, nigdy nie miałem problemu z zakupami więc nic sobie nie przypominam. Tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę dedykowanego wątku więc napiszę tutaj: spoczywaj w pokoju, Iwata. Będziemy pamiętać.

Dayum, facet miał 55 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować