Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2015 o 19:33, Kirabaxior napisał:

Wie ktoś, do kiedy potrwa konserwacja PSN? Geez, wróciłem z roboty i chciałem pograć
w Rocket League z PS+...


Ta gra rzeczywiście tam przegrzewa konsolę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 20:56, Kirabaxior napisał:

Dosyć głośno chodzi konsola :) To pewnie przez trawę, widać pojedyncze źdźbła.


Tak ją już zachwalali ze zdążyłem ściągnąć. I rzeczywiście takiej sytuacji jeszce przy żadnej grze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie mam zamiaru gry przez to włączać, dopóki twórcy tego nie naprawią. Serio, z tymi niezależnymi developerami to są czasam cyrki nieziemskie. Pierdółka typu Rocket League nagrzewa PS4 na maksa i to w menu, nie podczas dynamicznej przecież rozgrywki, w Styx: Master of Shadows mamy nieustanne wczytywanie się wszystkiego co można wczytać. A w takim Batmanie AK konsola chodzi tak że jej nie słychać przy upale 30 stopni, a przez całą grę nie ma ani jednego ekranu wczytywania. Zanim ludzie się za coś wezmą, mogliby wpierw nauczyć się, jak to zrobić dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2015 o 03:16, Siriondel napisał:

całą grę nie ma ani jednego ekranu wczytywania. Zanim ludzie się za coś wezmą, mogliby
wpierw nauczyć się, jak to zrobić dobrze.


Już nieprzesadzaj. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania takie EA by nie istniało, Activision też, Ubisoft też. A z naszych rodzinnych produkcji nie wyszło by NIC. Do tego 90% indie gier by nie istniało. Spoko jak ktos by lubiał grać nadal w tetrisa czy pacmana to ok.

Zdarzają się rózne błedy, wazne by nie wpływały na konfort gry. RL Działa bardzo dobrze, ma problem z serwerami co jakiś czas ale ja to rozumiem. Niby niczego nie tłumaczy że małe studio ale wiem że dla dużej firmy inwestycja w duzą liczbę serwerów jest kosztowne a co dopiero dla małej która aż takiego rozgłosu się nie spodziewała. Jako że życze im dobrze jak każdemu człowiekowi tak więc dobrze że nie zaryzykowali istnienia firmy czy własnymi domami i postanowili poczekać do premiery aby obczaić ruch w grze.

Co do tego przegrzewania się to faktycznie niezła wtopa tym bardziej że to tlyko działo sie przez menu, jak grasz to nie ma problemów. Ja osobiście już rozegrałem 80 meczy. Mozna smiało grać. Nie wiem czy już ten błąd naprawili, parę patchy było może zostało już to rozwiązane ale ogólnie gra się bezpiecznie i co najważniejsze gra jest niesamowicie emocjonująca ;)

Jak się boisz to po prostu nie zostawiaj gry w manu wychodząć gdzieś i nie będzie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 18:43, zerohunter napisał:

Z miesiąc temu mój pad wrócił z serwisu. Gram dzisiaj i co? Oba pady ta sama przypadłość,
czyli prawa gałka szaleje.


W każdej grze? Czy jakaś konkretna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2015 o 06:57, zerohunter napisał:

Głównie gram teraz w Inkwizycję, ale testowałem to na przeglądarce web, i w Trine, i
tam też tak mi się przycina.


Ja bym sprawdzić na necie a propo tego tematu czy nie jest to wina przybrudzenia. Jak nie to znów reklamować ;/ ja takich problemów nie mam jeszcze. Jeżeli to tylko sprawa wyczyszczenia to raz na jakis czas polecam rozkrecac pada i go czyścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierał Wam się jakiś patch do Wiedźmina? Czytam, że wprowadzają łatkę 1.7, a u mnie nie dość, że nic się nie pobiera to sama gra jest w wersji 1.5 jeszcze xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 00:00, Hepe napisał:

Nie można go nawet pobrać z polskiego ps store, także zgaduję, że nie ma xD.


Juz wiem. Zalozylem osobne konto i juz dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje szczęście :p Nowa łatka wali po wydajności, teraz to już jest <30fps przez cały praktycznie czas.

CDPR to zwyczajnie patałachy jeśli chodzi o nowe konsole, żadna (ŻADNA) gra na ps4 w którą grałem nie miała aż takich problemów. Nawet już nie mam nadziei na jakiekolwiek poprawy w dalszej przyszłości, coś zostało spieprzone już na wczesnym etapie produkcji i redzi nie mogą z tym wiele zrobić, finito.

Odstawiłem Wieśka na czas poprawek, ale widzę że trzeba zacisnąć zęby, wrócić do gry i zwyczajnie ją dokończyć bo nic na lepsze się już nie zmieni;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 14:02, Kirabaxior napisał:

Mówisz, żeby nie ściągać pacza? Ja dziś odpaliłem konsolę i nawet nie zauważyłem, by
coś się zaczęło ściągać.

Mhmm czyli to nie moja wina, że się nie aktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Twitterze Marcin Momot napisał, że próbują dowiedzieć się, dlaczego łatki nadal nie ma w niektórych krajach Europy. Polska, UK, Norwegia, Dania, Holandia i jeszcze kilka nadal nie ma łatki. Niemcy i Włochy dla przykładu mają. Prawdopodobnie wina leży po stronie Sony i ich najlepszej sieciowej usługi świata, czyli PSN.

Prawdą jest, że łatka wprowadza sporo nowych błędów i pogarsza wydajność w najbardziej obciążonych miejsach. Oprócz tego resetuje ustawienia, przez co może nie wpaść pucharek za poziomy trudności przy ukończeniu gry. Ja tam ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że to jest jak ze Skyrim - struktura świata pod maską jest po prostu tak skomplikowana i zmiany tak duże, że pełen efekt łatki w temacie bugów, skyptów i skopanych questów można zobaczyć dopiero przy rozpoczęsciu nowej gry, albo przynajmniej jeśli nie dotarło się jeszcze do problematycznego momentu. Jeśli ktoś już ma skopanego qusta, to quest skopany pozostanie. No ale z oprawą i wydajnością faktycznie lipa, nie żeby mi to przeszkadzało.

Życie gracza jest doprawdy prostsze, kiedy nie ma się psychozy na punkcie klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować