Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2015 o 14:37, Siriondel napisał:

Prawdą jest, że łatka wprowadza sporo nowych błędów i pogarsza wydajność w najbardziej
obciążonych miejsach. Oprócz tego resetuje ustawienia, przez co może nie wpaść pucharek
za poziomy trudności przy ukończeniu gry. Ja tam ekspertem nie jestem, ale wydaje mi
się, że to jest jak ze Skyrim - struktura świata pod maską jest po prostu tak skomplikowana
i zmiany tak duże, że pełen efekt łatki w temacie bugów, skyptów i skopanych questów
można zobaczyć dopiero przy rozpoczęsciu nowej gry, albo przynajmniej jeśli nie dotarło
się jeszcze do problematycznego momentu. Jeśli ktoś już ma skopanego qusta, to quest
skopany pozostanie. No ale z oprawą i wydajnością faktycznie lipa, nie żeby mi to przeszkadzało.

Po każdym patchu W3 co raz gorzej chodził, a jak wczoraj zobaczyłem porównanie na filmiku to spasowałem i mam zamiar grę na batmana wymienić. Nie dość, że straciłem save z ponad 60 godzinami gry (po prostu savey przestały działać po którejś tam łatce) to jeszcze nadzieje na rozpoczęcie od nowa pogrzebałem z tą łatką 1.07.
Kupię jak będzie w promocji w wersji na maksa z dodatkami.

Dnia 19.07.2015 o 14:37, Siriondel napisał:

Życie gracza jest doprawdy prostsze, kiedy nie ma się psychozy na punkcie klatek.

Kiedyś tego problemu nie miałem, teraz to ciężko, a bo tu chrupnie, a to zwolni i od razu czekamy na patcha.
A CDPR chrzani to łatanie gry po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 16:20, Net_com napisał:

Jakieś konkrety na które trzeba zawracać uwagę przy zakupie ps4?


Tak, czekac na model CUH-1200 ;):

http://www.pssite.com/news-42559-nowy_model_ps4_duzo_cichszy_od_poprzednich__za_to_bardziej_sie_grzeje.html

Z tego co kojarze to jeszcze w Polsce nie ma, ale zamiast wiekszego dysku (wersje z 1GB) wole nowszy proces technologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że sklepy często nie informują o tym jaki model sprzedają. Dla trochę cichszej konsoli i mniej prądożernej raczej nie będę odwlekał zakupu. Chodzi mi o modele, które można obecnie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 16:52, Net_com napisał:

Dla trochę cichszej konsoli i mniej prądożernej raczej nie będę odwlekał zakupu

Skoro to nie ma znaczenia (a ma, bo konsola jest co najmniej 4krotnie cichsza od poprzedniczki) to kupuj dowolna z dowolnego sklepu. Do tej pory jedyna zmiana pojawila sie po kilku miechach od premiery i dotyczyla zmiany gumek na padach (wczesniejsze sie scieraly), wiec wszystko co nie zostalo wyprodukowane w 2013 roku (a przeciez PS4 wyprzedawal sie na pniu, wiec to jest statystycznie niemozliwe) jest dokladnie takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 10:38, Piotrek_K napisał:

Pytanie dla znawcow:

https://www.gtplanet.net/forum/threads/tessellation-car-list.307532/ -

Ktos kojarzy co to za auto z tym bialym wnetrzem i zblizeniem na zegar i nawiewy? Tam
gdzie jest wyraznie nic laczaca skore. Screenshot rzecz jasna z Gran Turismo 6 ;)


Na 3 stronie podanego przez Ciebie tematu masz odpowiedz :P

Peugeot RCZ ''10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 16:25, Net_com napisał:

To dziwne bo jest mniejsza i troszkę inaczej wygląda i wszystkie serwisy jak jeden mąż
pisały, że będzie cichsza itd.

Wersja 1TB miała być starym modelem, wersja 500GB miała być nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszę się :P

Poszukuję AKTYWNYCH graczy spędzających czas przy Driveclubie do klubu. Chodzi mi o wspólną grę, wykonywanie wyzwań i ogólne zbieranie punktów sławy :)

Nazwa to Forfiter Club, poziom 41, 4 wolne miejsca.

Mój PSN ID: DiversoPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz 3 dzień z rzędu konsola sama się włącza i wysuwa płytę . Po tym cały czas napęd chodzi . Muszę wyłączać ją z zasilania żeby nie szalała.
Serwis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 20:47, Kirabaxior napisał:

Chętnie pograłbym, ale mam tylko edycję z PS Plus :(

To ja z innej paki. Jak kupię Helldivers, to znajdą się ludzie do pogrania? :P


Znajdą :) Ja z moim kuzynem planujemy pograć trochę jutro.
W razie czego mój nick na PSN : Darnoksx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilkę dodam :) Warto ogólnie kupić? Dużo contentu, gra się nie nudzi?
I btw możemy dziś w Rocket League pograć, to od razu trofkę wbiję za granie ze znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 12:19, Kirabaxior napisał:

Za chwilkę dodam :) Warto ogólnie kupić? Dużo contentu, gra się nie nudzi?
I btw możemy dziś w Rocket League pograć, to od razu trofkę wbiję za granie ze znajomym.


Dziś mogę tylko solo z wieczora :) A jutro z nim przez internet ale nawet nie wiem jak działa tam system prywatnych meczów . Będzie chaos :) Mój skill nie jest najwyższych lotów ale w sumie jest zabawniej.

HellDivers niestety za bardzo się nie wgłębiałem. Bardziej kilka luźnych rundek , nawet bez zastanawiania co się dzieje dookoła. Chyba nie wytrzymałbym grając dłuższe posiedzenia.
Trzeba się nauczyć celowania i uważać na friendly fire bo naprawdę potrafi nieźle utemperować zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Helldiversów od jakiegoś miesiąca, ale na PS3. Wiem, że to jest cross buy, ale czy serwery dla trójeczki będą działać również z czwórką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować