Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2015 o 13:13, LastOrder napisał:

Dziś mogę tylko solo z wieczora :) A jutro z nim przez internet ale nawet nie wiem jak
działa tam system prywatnych meczów . Będzie chaos :) Mój skill nie jest najwyższych
lotów ale w sumie jest zabawniej.

Jakieś mikro masz?

Generalnie chodzi mi o pogranie na luzie. Ja w tą grę coprawda mam 13 lvl, ale jak gram, to zero spiny ani nic. Wynik mało mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 14:32, SiDi napisał:

@Kirabaxior @LastOrder

Znalazłem info, że jest cross-play, więc chętnie się dołączę ;]


Kolega chyba jeszcze musi kupić Helldivers ale ja się polecam i zapraszam do znajomych na PSN oraz do wspólnej partyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 20:45, Kirabaxior napisał:

Jakas szansa, że gra będzie w Plusie?


Dobre pytanie ale bez odpowiedzi. Pewnie kiedyś będzie ale kiedy to chyba tylko wrózbita Maciej wie.
Masz taki sam nick na PSN jak na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dali jej na premierę to myślę, że trzeba będzie czekać i to dłuuuuuuuugo. Tytuł się cieszy dużą popularnością i ciągle jest wspierany, więc osobiście nie liczyłbym na Plusa.


A odnośnie gry - szczerze polecam. Po zdobyciu pewnego doświadczenia i wprawy gra może wydawać się łatwa, ale już wyższe poziomy to totalny hardcore (nawet grając w czwórkę) i walka o przetrwanie. Jest sporo wyposażenia i modyfikacji, także można sobie sprawnie dobierać potrzebne zrzuty czy broń. Najprzyjemniej się gra ze znajomymi bo z randomami to wiadomo jak jest. Można trafić na ogarniętego gracza, można trafić na trolla celującego w team killach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 20 poziom i najtrudniejsze misje zależą w większości od ludzi. Nie raz na 12 poziomie szliśmy bez problemu z rzadka ginąc. A czasami na 6 bądź 7 ledwo dochodzimy do końca. Tak to jest jak nikt nie bierze cięższego sprzętu, jakichś jet packów czy wsparcia artylerii ;]
Ale racja. Najlepiej się gra ze znajomymi. Niedawno mój współlokator kupił sobie to razem pocinaliśmy. Najlepsza zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak :) sorki że nie dodałem, ale pospałem się(choruję) a dzisiaj pojechałem na AC/DC :)

@Diverso - jestem kuszony coraz bardziej. To gra do której mnie ciągnie od samej premiery. Swego czasu zagrywałem się w Alien Swarm od Valve''a i widzę, że to bardzo podobne. Ale Alien Swarm już umarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie ostatnio moje sejwy nie chca sie przesylac do chmury. Napisane jest "nie mozna przeslac zawartosci" i taka ikonka znaku ostrzegawczego. Ktos mial podobny problem? Wywalilem 600mb danych z clouda i nic nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 15:41, Kirabaxior napisał:

Mam problem. Mianowicie ostatnio moje sejwy nie chca sie przesylac do chmury. Napisane
jest "nie mozna przeslac zawartosci" i taka ikonka znaku ostrzegawczego. Ktos mial podobny
problem?

Coś takiego miałem ostatnio. Normalnie mam to gdzieś, że coś tam się nie przesyła więc nie wnikałem, ale wydało mi się to co najmniej dziwne. Do chmury przesłać chciały się screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,
Dopiero zaczynam "przygodę" z PS4. Wszystko ślicznie, pięknie, nowa jakość grania, chociaż trochę za często czuć, że ten Japończyk to strasznie łasy na kasę jest - ale ja nie o tym chciałem.
Jestem po GTA i Wiedźminie. Wiedźmin rewelacja, nie wszystko idealne oczywiście, ale bardzo dobry poziom. GTA trochę mniej mi przypadło do gustu, gdyż wydawało się, że twórca tak bardzo skupił się na stworzeniu (nomen omen rewelacyjnego) świata, że zapomniał o reszcie.
I tu moje pytanie: co polecacie, żeby kupić nastepne? Rozważałem na chwilę obecną Dragon Age, The Last of Us oraz Cień Mordoru (czy jakoś tak). Przy Dragon Age boję się, że "efekt Wiedźmina" będzie działał dluższy czas i żaden RPG (zwłaszcza taki, o którym wiem, że będzie gorszy, choćby niewiele) nie będzie mi się podobać, bo będę porównywać gry. Poza tym boję się, że DA3 będzie miał za mało DA1 (dla mnie klasyk), a za dużo DA2, które dla mnie było beznadziejne. Widziałem, że znów się pojawi ten skretyniały krasnolud, brr. Z drugiej strony jednak DA3 podobnoż ma dać nawet 100h rozgrywki, co przemawia mocno na plus.
Co do TLoU znam osoby, które uważają tę grę za najlepszą w jaką kiedykolwiek grali, ale skoro to historia ciągiem opowiadana, to pewnie będzie relatywnie krótka, no i niby skrajnie liniowa ta rozgrywka. Jeśli miała by ta gra dać mi raptem naście godzin dobrej rozrywki, to chyba wole poczekać, aż będzie tańsza.
No i Cień Mordoru, też świetne recenzje, ale średnio szczegółowe. W sensie no fajnie, jest jakaś fabuła, która niby schodzi na boczny plan bo jest ten niesamowity nemezis, i że losowy ork może awansować, blizny mieć, pamiętać nas, i że mścić się może. Tylko na pierwszy rzut oka to wygląda trochę jak taki rewelacyjny motyw, który jednak sam w sobie dobrej rozrywki nie zapewni. Na pewno w którymś momencie coś takiego zacznie się nudzić, a to, że Ork jakiś tam wykrzyknie nasze imię nie starczy, żeby poderwać gracza (coś jak ogrom świata w Skyrim - wow, że jest, ale po paru godzinach był co najwyżej nużący z tą swoją powtarzalnością). Ktoś przekona mnie, że jednak starczy?
Dziękuję za pomoc. Jeśli są jakieś inne gry, które biją te 3 na głowę to czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mogę mocno odradzić Dragon Age''a. Zwłaszcza po Wiedźminie będziesz miał wrażenie, że w to nie da się grać, bo pod każdym względem jest gorszą grą. Osobiście przeszedłem DA tuż po premierze i i tak żałowałem wydanej kasy. Wbrew dobrym recenzjom to nie jest gra topowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady. DAI to bardzo dobry tytuł. Ja spędziłem przy nim 121 godzin i bawiłem się cały czas świetnie (a grałem od premiery pod koniec listopada do początku stycznia).

Fabularnie to nie jest poziom Wiedźmina, ale to gra zdecydowanie inna niż Wiedźmin. Fabuła pozornie jest dużo prostsza, ale to tytuł bardzo mocno osadzony w uniwersum i jeśli podoba Ci się świat Thedas to pozycja obowiązkowa. Mam wrażenie, że wiele osób narzekało na historię dlatego, że przeszli ją po łebkach i/lub nie grali w poprzednie części, przez co kompletnie nie zrozumieli / nie spodziewali się tego, co stanie się na końcu. Inna sprawa, że DAI kończy się tak, że wydaje się, iż kontynuacja albo duże DLC jest nieuniknione, ale do tej pory cisza.
Eksploracja świata (piękne krajobrazy!), rozbudowa własnej twierdzy, grzebanie przy ekwipunku, smoki (!) to wszystko daje sporo radochy. Interakcje z bohaterami niezależnymi to pewien stały poziom jakiego można się spodziewać po Bioware. Jednym to się podoba, innym mnie. Nie jest to tytuł idealny - według mnie główny wątek powinien być bardziej rozbudowany, drzewka rozwoju i system walki są dość... archaiczne, a o taktycznej walce na PS4 można zapomnieć. Polecam obejrzeć recenzję Angry Joe to youtube, facet dobrze punktuje wady i zalety produktu: https://www.youtube.com/watch?v=X_uy4OSpUKE

TLOU to gra generacji i według mnie po prostu trzeba ją poznać. Długo by pisać, ale 200 zł za takie doświadczenie to wcale nie jest dużo. To rzeczywiście historia na tylko "kilkanaście" godzin, ale to jest historia, która potrafi złapać za serce i poruszyć umysł. A i ponoć multi jest całkiem niezłe (choć sam go nigdy nie wypróbowałem).

W Mordor jeszcze nie grałem, ale od znajomych którzy mieli okazję słyszałem same pochwały i prędzej czy później na pewno kupię i zagram.

I jak ci tu doradzić... Zbieraj kasę, kup wszystkie trzy tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age odpuść, szczególnie po wiedźminie. Pograłem trochę i właśnie nie przypadło mi do gustu. Pompatyczna i trochę naciągana opowiastka w stylu Bioware. Oczywiście nie twierdzę że to zła gra, broń Boże. Po prostu po Wiedźminie ciężko mi było się przestawić.

W Mordor grałem na PC i jest spoko. Od biedy można i grać cały czas, dzięki trybowi Nemezis który napędza grę. Myślę, że Ci się spodoba, to bardzo niedoceniona gra a naprawdę grywalna.

Z innych gierek? Far Cry 4, Diablo 3(jeśli na PC nie grałeś) to gry które mogę polecić. TLOU mam i urzekł mnie klimat, ale na wakacje sobie go daruje na razie, bo jest dość ciężki i dołujący. Watch Dogs w wersji PS4 też bardzo mi się podobał, bo to naprawdę niezła gra z rewelacyjnie prowadzoną fabułą(bo sam zarys - zemsta - może się wydawać nieciekawa). Sprawdź też The Crew jeśli lubisz samochodówki, mi bardzo, bardzo podpadło do gustu.

Z mniejszych gierek obadaj sobie Rocket League(aktualnie w PS Plus) i Helldivers. Helldivers jeszcze nie grałem i przymierzam się, ale po prostu spójrz jak bardzo jest to grywalne... miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 13:32, Kirabaxior napisał:

Z innych gierek? Far Cry 4, Diablo 3(jeśli na PC nie grałeś) to gry które mogę polecić.

Właśnie z Far Cry mam trochę problem, tak jak z Assasinami, bo uważam, że te gry to już trochę odcinanie kuponów od fajnego pomysłu. Poprawmy grafikę, dodajmy jakiś jeden bajer względem poprzedniej części, olejmy fabułę i dajemy na rynek.
Dragon Age mnie boli strasznie, bo wciąż liczę na Mass Effect w świecie fantasy, ale już poprzednia część bardzo to zaburzyła. Przejdę na pewno, ale za jakiś czas, jak bedzie tanie. Chyba właśnie ten Mordor mnie kusi najbardziej. Zakładając, że to całe nemezis mnie nie porwie - główny wątek i jakieś poboczne zadania raczej na plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem... Ja Wiedźmina sprzedałem po kilku dniach bo dla mnie był "przehajpowanym" średniakiem. Myślę że każdej grze warto dać szansę. Obserwowałem na twitchu jak mój kolega grał w DA: I - czułem się bardziej zaangażowany w to co widziałem niż w rozgrywkę w Wieśku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować