Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Mam dziwny problem. Gdy byłem zalogowany na PSN to nie mogłem odpalić żadnej gry. Po prostu zawieszał się na loadingu. Problem wystąpił kiedy zalogowałem się do aplikacji z trofeami na telefonie, jednak wylogowałem się z niej i problem nie ustąpił. Ktoś wie co mogę zrobić? Odbudowywanie bazy w safe mode i przywracanie ustawień domyślnych nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działało jak kliknąłem na Downloadable Content, reset konsoli pomógł.

Swoją drogą wprowadzenie Voice Chatu to mogłoby zepsuć grę, ale na szczęście da się wyłączyć domyślne mutowanie każdego na samym początku meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2015 o 18:56, Kirabaxior napisał:

U mnie nie działało jak kliknąłem na Downloadable Content, reset konsoli pomógł.

Swoją drogą wprowadzenie Voice Chatu to mogłoby zepsuć grę, ale na szczęście da się wyłączyć
domyślne mutowanie każdego na samym początku meczu :)


Nie zauważyłem tej opcji . Bo mało ludzi tego używa . Przynajmniej ja nie widzę. Musze zainwestować w jakiś zestaw słuchawkowy bo ten fabryczny od Sony jest tak żałosny ze mogli i go nie dawać .
Bardziej mnie bity w menu zaciekawiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 21:14, Damianuss1 napisał:

Armello całkiem całkiem, z chęcią obadam tą grę. A wy co wybieracie?

Wybrałbym tak samo. Armello jako absolutne top z trzech propozycji, ale w sumie Grow Home też jest ciekawe i oryginalne, acz śmiesznie krótkie. To jest ten miecz obosieczny głosowania - masz swój typ i możesz mieć tylko nadzieję, że reszta społeczności myśli podobnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2015 o 20:29, Kirabaxior napisał:

Zawsze możesz podłączyć pada do PC i przeemulować go, by widział go jako pada od Xboxa
:)

Dzięki za odpowiedź, chwilę temu właśnie to zrobiłem przy pomocy x360ce i hula aż miło, za to W3 nie wykrywa w ten sposób nie wiem czemu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Internet mam bardzo dobrej jakości. Na laptopie przez wifi ściągam pliki bardzo szybko. Nie rozumiem czemu na PS4 nowe patche, czy chociażby dema lecą z prędkością jak krew z nosa. Czego to może być wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwerów Sony :) U mnie barzdo wolno się "rozgrzewa", mimo że mam PS Plus. Na kompie idzie tak po 1.0mb/s a na konsoli ze 300kb/s. Ale potem z czasem rośnie, czasami godzinę na to muszę czekać a czasami i pół dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest już jakiś odtwarzacz muzyczny w ps4 za pomocą którego mogę odtwarzać pliki mp3 i np jednocześnie grać w GTA 5? Czy jedyne rozwiązanie to nadal Spotify? Bo może jest możliwość wgrywania mp3 na dysk i odsłuchiwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2015 o 16:41, Azazell napisał:

Panowie czy jest już jakiś odtwarzacz muzyczny w ps4 za pomocą którego mogę odtwarzać
pliki mp3 i np jednocześnie grać w GTA 5? Czy jedyne rozwiązanie to nadal Spotify? Bo
może jest możliwość wgrywania mp3 na dysk i odsłuchiwanie?


Masz odtwarzacz multimediow, tylko musisz podpiac pendrive zamiast trzymac mp3 na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy będzie można zacząć już pobierać betę Black Ops 3? Beta rusza 19 sierpnia, ale rozmiar bety trochę przeraża mój internet więc dobrze by było pobrać to wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 13:48, Azazell napisał:

Orientujecie się czy w GTA 5 można już uruchamiać własne mp3 wyłączając domyślne radia
? (mówie o wersji na ps4 :) )

Huh? Przecież kolega odpisał Ci przedwczoraj dosłownie kilka minut po Twoim poście, nie widzisz? Po raz kolejny - tak, możesz na PS4 uruchamiać własne mp3 nie tylko w GTA V, ale w każdej innej grze - robisz to poprzez odtwarzacz USB (musisz wpiąc pendrive z muzyką, tak jak napisał Kamiloos, nie ma opcji przez HDD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ się wkurzyłem. Beta Black Ops 3 się rozpoczęła, a ja mimo że zarezerwowałem sobie betę już z miesiąc temu kluczem z gram.pl to nadal nie dostałem własciwego keya do wpisania w PS Store. Czuję się oszukany...

Edit: Akurat jak napisałem post to przyszedł klucz. karma is real homies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować