Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2015 o 21:17, Sipso napisał:

Jak to jutro odbierasz mgs?

Większość sklepów np w UK już sprzedaje swoje kopie na luzaku. W Polandi pewnie też się takie znajdą. Dobrze będzie jak w środę paczka przyjdzie u mnie :(. No nic, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 08:49, Luk04229 napisał:

> ciach
Dołączam się do pytania, ile zajęła Ci rozgrywka?

Tak tylko dodam, że autorowi recenzji na Kotaku ukończenie zajęło około 9h. Nie czytałem czy z lizaniem ścian czy nie, ale można wywnioskować, że w 7-8 da się ukończyć w normalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 09:02, Damianuss1 napisał:

Tak tylko dodam, że autorowi recenzji na Kotaku ukończenie zajęło około 9h. Nie czytałem
czy z lizaniem ścian czy nie, ale można wywnioskować, że w 7-8 da się ukończyć w normalny
sposób.

Tak się spodziewałem. Rozgrywka w takiej grze daje dużo frajdy ale szybko się kończy. Poczekam na pewno na niższą cenę, ale za grę bardzo chętnie wtedy się zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 15:24, lis_23 napisał:

jednak to wydanie będzie miało polską wersję.

Jasne, że będzie miało. Specjalnie pod tą edycję nagrano też dubbing dla pierwszej części o ile się nie mylę, ale to wiadomo już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2015 o 16:15, Damianuss1 napisał:

Jasne, że będzie miało. Specjalnie pod tą edycję nagrano też dubbing dla pierwszej części
o ile się nie mylę, ale to wiadomo już od dawna.


Chodzi o to, że nie było pewności iż ta edycja z artbookiem będzie w rodzimym języku, czy to tylko wydanie na zachodni rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi 30 dni Plusa. Czy gdybym kupił teraz 90 dni Plusa to bez problemu ta wartość została by dodana do aktualnego stanu i miałbym 120 dni ? Pytam ponieważ od września jest podwyżka plusa więc może mógłbym się jeszcze załapać po starej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2015 o 23:01, Chlorofil napisał:

Zostało mi 30 dni Plusa. Czy gdybym kupił teraz 90 dni Plusa to bez problemu ta wartość
została by dodana do aktualnego stanu i miałbym 120 dni ? Pytam ponieważ od września
jest podwyżka plusa więc może mógłbym się jeszcze załapać po starej cenie ;)


tak, okres jest zawsze dodawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 08:49, Luk04229 napisał:

> ciach
Dołączam się do pytania, ile zajęła Ci rozgrywka?


Znalazłem prawie wszystkie znajdzki (bo znalezienie niektórych ma wpływ na zdarzenie i dialogi) czyli wolna eksploracja, około 8h. Plus grę przeszedłem 3 razy. Pierw normalnie, potem z informacjami jak sprawić aby wszyscy przezyli i potem wszystkich zabijając ;P. Ale to drugie i trzecie to były speed runy które mozna zrobić w 4-5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy fan i nie-fan (co by mozna bylo hejcic jaka gra jest do dupy ;D) natychmiast zapisuje sobie ponizsza date w kalendarzu:

18.03.2016

Dzien w ktorym na swiatlo dzienne przyjdzie Uncharted 4!!

Do tego, pojawilo sie info o edycji kolekcjonerskiej: https://farm1.staticflickr.com/737/20941346872_be5d44fcbe_b.jpg . Coz, trzeba bedzie zakupic, bo boxart prezentuje sie swietnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy już gdzieś można kupić PS4 w wersji CUH-1200, która nie jest limitką z MGSem, Batmanem albo Destiny? Jak przeglądałem sklepy internetowe, to prawie żaden nie podaje, czy sprzedają 1116 czy 1200 :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 19:05, Outlander-pro napisał:

Czy już gdzieś można kupić PS4 w wersji CUH-1200, która nie jest limitką z MGSem, Batmanem albo Destiny? Jak przeglądałem sklepy internetowe, to prawie żaden nie podaje, czy sprzedają 1116 czy 1200 :F

Media Markt/Saturn ma 1216A z Until Dawn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 18:46, Piotrek_K napisał:

18.03.2016

Gdybym już ograł trylogię pewnie powiedziałbym, że to dla mnie wiadomość dnia :p, ale ta przyjemność dopiero przede mną. Niemniej potwierdzona data premiery zawsze na propsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 19:11, lis_23 napisał:

Ciekawe jaka będzie cena w naszym pięknym kraju? ;)

120 dolców to u nas pewnie 120 euro = 5 baniek za tą najdroższą. Zdecydowanie niewarta byłaby ta EK tych pieniędzy w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2015 o 20:41, Damianuss1 napisał:

120 dolców to u nas pewnie 120 euro = 5 baniek za tą najdroższą. Zdecydowanie niewarta
byłaby ta EK tych pieniędzy w moim odczuciu.


A ta special edition bez figurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować