Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Czy Killzone Shadow Fall posiada jakiś kod na multi ? Może to głupie pytanie ale już mnie nic nie zdziwi . Chce sobie kupić używkę a sam singiel podobno takie sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 10:46, LastOrder napisał:

Czy Killzone Shadow Fall posiada jakiś kod na multi ? Może to głupie pytanie ale już
mnie nic nie zdziwi . Chce sobie kupić używkę a sam singiel podobno takie sobie .


Nie posiada. Mozna pykać na multi bo sam kupiłem używkę jakiś czas temu. Singiel owszem średni ale mi się gra podobała, może dlatego że samo uniwersum uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 21:24, Kafar napisał:

Sony nie przyjmuje polityki MS. Sony własnie idzie swoją polityką i albo ich się kocha
albo nienawidzi za to. Ja jestem po środku bo mi ani to nie przeszkadza ani nie zachwyca.
Ja jestem cholernym graczem, chce mieć cholerne dobre gry ;) a czy to są od nintendo,
sony, microsoftu czy od Blast to nie istotne ;D wazne by były dobre ;)

I ja mam takie podejście. Nie mówię, że na PS4 wychodzą złe eksklusywne gry, powiedziałem że na X1 są lepsze, co oczywiście było moją subiektywną opinią, co oznacza, że po prostu bardziej podchodzą w mój gust. Wciąż wierzę że te gry będą wychodzić i po jakimś czasie konflikt Sony vs. M$ będzie przypominać Nvidia vs. Ati/AMD. Ja po prostu się niecierpliwię i wciąż wspominam stare dobre PS3.

Dnia 05.09.2015 o 21:24, Kafar napisał:

PS. Mógłbyś w prostacki sposób jak cytujesz posty nie zmieniać pod siebie ich treści?
Bo to już żałosne. Dorośnij i odpowiadaj jak dorosły człowiek.

I kto to mówi ;) To była pojedyncza prowokacja, mająca na celu Ci troche żyłki zluzować, jak widać po części pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na PS4 w battlefielda 4? Wyszła ta nowa mapka i widzę, że ludzie grają na serwerze, ale kiedy ja chcę wejść to mi wywala okno żebym premium kupił, a premium już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 12:29, Kirabaxior napisał:

I ja mam takie podejście. Nie mówię, że na PS4 wychodzą złe eksklusywne gry, powiedziałem
że na X1 są lepsze, co oczywiście było moją subiektywną opinią, co oznacza, że po prostu
bardziej podchodzą w mój gust.


Rozumiem.

Dnia 06.09.2015 o 12:29, Kirabaxior napisał:

I kto to mówi ;) To była pojedyncza prowokacja, mająca na celu Ci troche żyłki zluzować,
jak widać po części pomogło.


Nie ma co luzować bo się nie spinam. Ja niestety chociaż bardzo bym chciał nie zarabiam nic na grach na ps4 czy też konsolach. A szkoda bo w przypadku PS4 mozna by było trochę zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2015 o 15:02, Kafar napisał:

Nie ma co luzować bo się nie spinam. Ja niestety chociaż bardzo bym chciał nie zarabiam
nic na grach na ps4 czy też konsolach. A szkoda bo w przypadku PS4 mozna by było trochę
zarobić.

W sensie na handlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 23:50, zerohunter napisał:

A Uncharted, GoW i Until Dawn to co? Ja np. nie grałem w GoW, a w sumie niejako
kupiłem PS4 z myślą właśnie o tej grze.

W Uncharted zagramy dopiero w październiku.
Z GoW jest taki problem, że posiadacze PS3 mają część pierwszą, drugą, dwie gry z Vity, trójkę i Wstąpienie, a grający na PS4 dostali tylko trójkę, co nie jest uczciwe.

Dnia 05.09.2015 o 23:50, zerohunter napisał:

Co do Destiny to mogę Ci podać mój psn, ale ja tam mam 10 lvl dopiero i nic jeszcze nie
ogarniam, ale jak mi się spodoba bardzo, to kupię tą edycję Legendary z TTK.


Ja mam jeszcze niższy poziom i też rozważam zakup tej wersji ze wszystkimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 12:29, Kirabaxior napisał:

I ja mam takie podejście. Nie mówię, że na PS4 wychodzą złe eksklusywne gry, powiedziałem
że na X1 są lepsze, co oczywiście było moją subiektywną opinią, co oznacza, że po prostu
bardziej podchodzą w mój gust. Wciąż wierzę że te gry będą wychodzić i po jakimś czasie
konflikt Sony vs. M$ będzie przypominać Nvidia vs. Ati/AMD. Ja po prostu się niecierpliwię
i wciąż wspominam stare dobre PS3.

Przecież na PS3 w podobnym okresie prawie nic nie było. Ba, było nawet gorzej, bo wiele multiplatform nie wychodziło na PS3 w ogóle, albo wychodziły ze sporym opóźnieniem. Sytuacja PS4 jest o wiele lepsza niż PS3 w podobnych okresie życia konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 17:32, Kirabaxior napisał:

W sensie na handlu?


Nie, za to że bym się wkurzał jak by ktoś nie chciał ps4 ;) Gdybym dostawał za to kasę to i mógłbym się spinać. Niestety niedostaje. Sony nie chce za to płacić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2015 o 12:29, Kirabaxior napisał:

I ja mam takie podejście. Nie mówię, że na PS4 wychodzą złe eksklusywne gry, powiedziałem
że na X1 są lepsze, co oczywiście było moją subiektywną opinią, co oznacza, że po prostu
bardziej podchodzą w mój gust.


A jakież to lepsze ekskluziwy są na XONE? Jak na razie nie ma chyba nic, gdyż nowa Forza, Halo5, Tomb Raider czy nawet Fable to dopiero przyszłe premiery, które mogą przesądzić o tym, że zakupię XONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda u was połączenie się z PlayStation Network bo u mnie bardzo często nie chce się połączyć i nie wiem czy to problem u mnie czy ps4 tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 01:30, Maverick07 napisał:

A jak wygląda u was połączenie się z PlayStation Network bo u mnie bardzo często nie
chce się połączyć i nie wiem czy to problem u mnie czy ps4 tak ma ?


Problem u Ciebie, u mnie laczy za kazdym razem bez problemu. Jedynym wyjatkiem jest kiedy PSN po prostu nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na ruski rok jest jakiś problem - na ogół objawia się brakiem połączenia z PS Store. Zwykle wszystko chodzi bez zarzutu, zarówno sklep jak i multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że mogę wykupić abonament w PSN albo Xbox live za pomocą tych kart z kodem ? Tylko zakładam konto i wpisuje wspomniany kod tak ? Nie muszę podawać numeru konta albo karty kredytowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2015 o 06:05, lis_23 napisał:

A jakież to lepsze ekskluziwy są na XONE? Jak na razie nie ma chyba nic, gdyż nowa Forza,
Halo5, Tomb Raider
czy nawet Fable to dopiero przyszłe premiery, które mogą
przesądzić o tym, że zakupię XONE.


Wiem że się czepiam ale Tomb Raider to czasowy exclusive :P Co do Fable jest szansa na Windows 10 i crossbuy ;) ale to plotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 01:30, Maverick07 napisał:

A jak wygląda u was połączenie się z PlayStation Network bo u mnie bardzo często nie
chce się połączyć i nie wiem czy to problem u mnie czy ps4 tak ma ?


Wiesz co może chociż nie musi pomóc ale w wielu przypadkach może, luknij w konsoli jaki ma IP, wejdz na swój ruter i DMZ ustaw na ten IP. DMZ mozna mieć jeden z tego co kojarze więc łatwo go znajdziesz. Wpisz ostatnie trzy cyfry ip z konsoli i zatwierdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 11:43, Kafar napisał:


Wiem że się czepiam ale Tomb Raider to czasowy exclusive :P Co do Fable jest szansa na
Windows 10 i crossbuy ;) ale to plotki ;)


To wiem ale na razie nowa Lara będzie tylko na Xboxy, a Fable chyba od razu będzie na W10 - pierwsza gra obsługująca DX12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 11:44, Kafar napisał:

> A jak wygląda u was połączenie się z PlayStation Network bo u mnie bardzo często
nie
> chce się połączyć i nie wiem czy to problem u mnie czy ps4 tak ma ?

Wiesz co może chociż nie musi pomóc ale w wielu przypadkach może, luknij w konsoli jaki
ma IP, wejdz na swój ruter i DMZ ustaw na ten IP. DMZ mozna mieć jeden z tego co kojarze
więc łatwo go znajdziesz. Wpisz ostatnie trzy cyfry ip z konsoli i zatwierdz.



Faktycznie problem leży po mojej stronie bo gdy podłączyłem konsole przez hotspot z telefonu to wszystko działa jak należy. I tutaj pojawia się pytanie co jest nie tak z moim routerem DMZ nic nie daje, czyżby były po blokowane jakieś porty ? (Testowałem połączenie przewodowe oraz przez wi-fi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować