Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2015 o 18:21, Outlander-pro napisał:

Czerwona limitka wygląda całkiem ładnie, ale dopłacać 150 zł za kolor? Jakby różnica
była 50 zł to bym brał limitkę, ale tak to nie ma co.


Jest też tańsza możliwość ;)

20150908164838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2015 o 16:48, woko27 napisał:


Jest też tańsza możliwość ;)

A gdzie to kupić? Ja widziałem tylko naklejki z Wieska trzeciego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 12:40, lis_23 napisał:

To wiem ale na razie nowa Lara będzie tylko na Xboxy,


Z nowa Lara to juz wiadomo, ze pc ma byc do marca, a wersja ps4 pod koniec 2016 - wiadomo, terminy moga sie zmienic.
To chyba juz lepiej siegnac po konsole nintendo czy jakies przenosne konsole jak szukasz konsoli z exclusivami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 16:48, woko27 napisał:

Jest też tańsza możliwość ;)


Haha, można i tak :D
A i przez parę dni na morele była nowa PS4 z MGS V za 1600 zł ... i zniknęła, fail xD
Jak tak dalej pójdzie to kupię chyba tę limitkę. Sądny dzień się zbliża, czas podjąć decyzję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 17:07, lis_23 napisał:

A gdzie to kupić? Ja widziałem tylko naklejki z Wieska trzeciego ;)


Kupiłem na Amazonie, nie wiem gdzie i czy w Polsce w ogóle można to znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na ps4 nakleje z wiedzmina i...wyglądało to okropnie. Albo ktoś tak licho to przykleił albo nie wiem. Za mało przykrywały i trochę to tandetnie wyglądało. Ale tak jak mówię widziałem tylko raz, więc może ktoś potrafi to ładniej okleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj przepustkę sezonową do DriveCluba i widzę, że owa przepustka zwyczajnie odblokowuje dostęp do możliwości pobrania każdego zablokowanego wcześniej dodatku (zablokowanego w sensie płatnego osobno). Szkoda, że nikt nie pomyślał aby to jakoś ułatwić, pół godziny siedziałem i wybierałem dodatki do pobrania no ludzie... Jest jakaś możliwość aby np pobrać całościowo wszystkie darmowe bez wchodzenia w każdy z osobna i męczenia X''a?

Tak przy okazji sądziłem, że przepustka odblokowuje wszystko, a tu się okazuje, że pomimo kupna tej przepustki są w sklepie jeszcze inne płatne osobno auta. Dobrze, że wstrzymałem się z zakupem i zaczekałem na obniżkę bo chyba żałowałbym lekko gdybym dał za tego passa bańkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 21:16, lis_23 napisał:

> Na allegro po 5 dych dużo jest tego typu rzeczy.

http://allegro.pl/skin-na-playstation-4-naklejka-800-modeli-ps4-i5632720818.html

Rzeczywiście, trochę tego jest. Ciekawe, czy " montaż " jest prosty i jak to się nakleja
na pada? ;)


Paczki wysyłane pocztą lotniczą.
Czas dostawy 10-39 dni najczęściej 15 dni.

Czyli ktos kupuje na aliexpress, za 6-7 dolcow i sprzedaje tutaj z 100% marzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zdecydowałem się i jutro kurier powinien zawitać do moich drzwi z limitką MGSa :3
Ten bordowy jednak jest fenomenalny ... Teraz tylko muszę szybko nadrobić fabułę poprzednich MGSów - ma ktoś na podorędziu jakieś streszczenie, albo filmik na YT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zakupię na PSN Destiny Legendary Edition posiadając już podstawową wersję gry, to czy pobiorą mi się tylko trzy dodatki, czy także pełna wersja gry?
Ewentualnie, będę mógł coś zrobić z tą drugą kopią podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 21:20, GanD napisał:

Na początek Snake Eater (czyli chronologicznie pierwsza część): https://www.youtube.com/watch?v=zndcY57Tijo
Na tym kanale są też "filmowe" wersje wszystkich pozostałych części.


Oh, myślę że nie mam aż tyle czasu i wybiorę jakąś szybszą opcję ;) Ale dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w Tearaway Unfolded? Demko mnie oczarowało, ale chciałbym wiedzieć czy do samego końca ta gra jest taka "dziecinna" czy może stawia jakieś większe wyzwanie? Ma jakiś przekaz? Ten wycinankowy świat jest niesamowity, a i polska wersja daje radę naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to pytanie co do całego PS ale zadam tutaj . Można jednoczenie być zalogowanym na swoim koncie na PS4 i na Vicie ? Pożyczyłem kumplowi Vite ale zastanawiam się czy podawać mu passy skoro mnie będzie wyrzucało przy jego próbie zalogowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować