Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Mam zagadkę: do czego przyczepia się wykupione playstation plus na ps 3 i 4? Do konta, czy do konsoli? Jeśli mam obie konsole, to na obu będzie to działało? Innymi słowy, czy jak kupię plusa na PS3, to czy na PS4 też będzie?

Mało tego, czy gdy wykupię plusa us, to czy gry europejskie z multi będą działać bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 22:56, maniekk napisał:

Mam zagadkę: do czego przyczepia się wykupione playstation plus na ps 3 i 4? Do konta,
czy do konsoli? Jeśli mam obie konsole, to na obu będzie to działało? Innymi słowy, czy
jak kupię plusa na PS3, to czy na PS4 też będzie?


Działa na obu konsolach ( choć ja mam na obu jedno konto, nie wiem jak to wygląda z innymi kontami ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 22:56, maniekk napisał:

Mam zagadkę: do czego przyczepia się wykupione playstation plus na ps 3 i 4? Do konta,
czy do konsoli? Jeśli mam obie konsole, to na obu będzie to działało? Innymi słowy, czy
jak kupię plusa na PS3, to czy na PS4 też będzie?

Mało tego, czy gdy wykupię plusa us, to czy gry europejskie z multi będą działać bez
problemu?


1) Ps Plus masz do konta, dziala na PS3, PS4 i Vicie.

2) PS plus US chyba w ogole nie aktywujesz na koncie zalozonym na EU. US Store i EU Store to dwie inne bajki. Natomiast jesli masz konto US, kupisz gre z EU to multi na Twoim koncie powinno smigac bez klopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2015 o 23:07, Kamiloos napisał:

2) PS plus US chyba w ogole nie aktywujesz na koncie zalozonym na EU. US Store i EU Store
to dwie inne bajki. Natomiast jesli masz konto US, kupisz gre z EU to multi na Twoim
koncie powinno smigac bez klopotu.


Może źle się wyraziłem. Kupuję na US plusa, który przykleja się do konta US, ale kupuję grę u nas i odpalam na koncie US, teraz pytanie, czy multi ruszy, czy też nie? Gry nie mają blokady regionalnej.

@Lis_23

Dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 23:16, maniekk napisał:

Może źle się wyraziłem. Kupuję na US plusa, który przykleja się do konta US, ale kupuję
grę u nas i odpalam na koncie US, teraz pytanie, czy multi ruszy, czy też nie? Gry nie
mają blokady regionalnej.


Prtzeczytaj drugie zdanie mojej wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2015 o 17:58, Kirabaxior napisał:

Last of Us, pytanie dotyczy trofeum o odsluchaniu opcjonalnych rozmow. Chodzi o te gdzie
trzeba wcisnac trojkat na padzie czy jeszcze jakies?


Tak ale sa takie chyba jak pamietam ze 3 lokacje ze trzeba sie zatrzymac zeby rozmowa sie rozpoczela,

Spoiler

chodzi o kawaly ktore Elie czyta.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2015 o 01:05, Kirabaxior napisał:

Spoiler

Rozumiem że trzeba wszystkie te kawały odczytać? Chyba mi się powtarzały już, a aczivka
nie otrzymałem.



Spoiler

Tak sa chyba trzy miejsca gdzie jak przystaniesz to Elie wyjmie ksiazeczke z kawalami i zacznie czytac. Trzeba zrobic wszystkie trzy od poczatku do konca w jednym przejsciu gry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS4 mam już rok ale jedyną grą jaką dysponuję to GTA V, chciałbym sobie jeszcze dokupić jakąś miłą wyścigówkę.
Jakieś 70-80zł na używkę Driveclub będzie dobrym ruchem?

Patrzyłem porównania graficzne DC vs Project CARS i DC bardziej mi odpowiadało.
A jak z pozostałymi elementami gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2015 o 22:48, Citkowsky napisał:

A jak z pozostałymi elementami gry?

Warto bo gra jest genialna. Do tego na PSstore masz season pasa za 54zł. W mojej ocenie jest to nadal najładniejsza ścigałka jaka do tej pory wyszła. Srr Turn 10, ale to zwyczajnie widać. Gra jest dość... wymagająca. Nie ma zielonych strzałek na trasie, inteligencja na wyższym poziomie daje popalić (nie jest perfekcyjna, wiele razy można zauważyć, że popełnia błędy). Model jazdy może nie jest symulacyjny, ale nie jest też erkejdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Until Dawn w jeden dzień ;) Gra fajna, szkoda tylko, że tak właściwie na raz, gdyż później znika efekt zaskoczenia ... ale ten pierwszy kontakt z grą jest bardzo dobry. Niestety, nie popisaliśmy się z siostrą i kolegą i

Spoiler

ocaliliśmy tylko dwie osoby

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy bezpiecznie jest kupować w PlayStation Store za pomocą karty płatniczej ? Pytam ponieważ pamiętam jak jakiś czas temu był atak hakerski na PS i wyciekły wszystkie dane dot. kart klientów, a nie chciałbym w razie podobnej sytuacji latać do banku i blokować karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że bezpiecznie, ale jeśli chcesz mieć 100% pewności to polecam założenie sobie w bankowości internetowej karty pre-paid; jest to osobne konto ze swoją wirtualną kartą płatniczą, specjalnie do płacenia w Internecie. Przed zakupem przelewasz pieniądze, poza zakupami nie ma na niej żadnych środków, więc nawet jeśli ktoś wykradłby wszstkie dane to i tak nic nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

Zamówiłem DC:) Liczę, że na weekendzie sobie pogram.
Co prawda PS4 mam podpiętą pod 23'' monitor a nie ogromny TV ale liczę i tak na przepiękne widoki i dobrą grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 09:10, Strange101 napisał:

Powiedziałbym, że bezpiecznie, ale jeśli chcesz mieć 100% pewności to polecam założenie
sobie w bankowości internetowej karty pre-paid; jest to osobne konto ze swoją wirtualną
kartą płatniczą, specjalnie do płacenia w Internecie. Przed zakupem przelewasz pieniądze,
poza zakupami nie ma na niej żadnych środków, więc nawet jeśli ktoś wykradłby wszstkie
dane to i tak nic nie zdziała.


A gdzie mogę założyć sobie takową kartę pre - paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2015 o 14:04, Chlorofil napisał:


A gdzie mogę założyć sobie takową kartę pre - paid?


W swoim banku :) Powinni mieć ofertę wirtualnych kart płatniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 14:15, maniekk napisał:


>
> A gdzie mogę założyć sobie takową kartę pre - paid?

W swoim banku :) Powinni mieć ofertę wirtualnych kart płatniczych.


A to lipa . Bgz nie ma takiej oferty . Hmmm ... a mogę kupić coś na PS poprzez kartę płatniczą po czym wykasować dane mojej karty z bazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować