Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Zebrało mnie aby pograć w jakąś dobrą japońszczyznę. Nie licząc Disgaea 5 i np. Tales of Zestiria jest jeszcze coś innego godnego uwagi? Coś co dopiero wyjdzie lub już miało premierę. I przy okazji ta Disgaea 5 jak sama nazwa wskazuje jest piątą odsłoną jakiegoś cyklu (nie miałem styczności nigdy, a demo na PSNie mnie zachęciło do kupna pełnej gry) czy będę miał jakiś problem jeśli nie grałem w poprzednie części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie wyszło nic co można by było polecić z czystym sumieniem . 2016 będzie przełomowy ale zapraszam do tematu jrpg to wymienię z 10 gier :) Może ten Dragon Quest w stylu Dynasty Warriors wychodzi w październiku również .
Disgaea 5 to odzielna historia nic nie tracisz . Stary fan będzie tylko wyłapywał smaczki z systemie walki . Ta gra to monstrum pod względem rozgrywki . Można się zagubić na początku ale będzie dobrze. Albo skończysz fabułę na luzaku i nigdy do tego nie wrócisz albo spróbujesz się w to wkręcić i masz chwilkę spokoju z grami.
Przenieśli premierę o tydzień więc wyjdzie wraz z Zestirią będzie trudny wybór co pierwsze odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Chcę się wkręcić bo mam już trochę dosyć tej "szarej amerykanki" jeśli mogę to tak nazwać. Wychodzi z Zestirią? No to super bo miałem też chrapkę na Drejka. Skąd tu kasę na to wziąć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
temat wałkowany zapewne wielokrotnie ale dla pewności zapytam.

Czy jeśli stworze nowe konto i kupie na nim DLC do Wiedzmina 3 to będę mógł grać na swoim oryginalnym profilu?
Nie jestem sentymentalny i chciałbym później sprzedać DLC wraz z podstawką (lub po przejściu drugiego DLC w przyszłości)

ps. Proszę zajrzeć na poprzednią stronę i pomóc w innym problemie :) - koment na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 21:40, Sipso napisał:

Takie sprzedawanie konta jest nie legalne i nie zgodne z regulaminem PSN z tego co wiem.



Ja kiedys takie konto kupilem z Mad Maxem, mimo ze pisalo w sklepie ze to klucz do gry. Konto zostalo zbanowane momentalnie przez Sony. Teraz walcze z oszustami o odzyskanie kasy, mial niby wplynac refund na moje konto, poczekam jeszcze pare dni, jak nie to inaczej ich zalatwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trafić na oszusta to można mieć problem. Ja nie chce żadnego wałka robić. Najzwyczajniej w świecie chciałbym móc odsprzedać coś co kupie.

Proszę tylko o info czy jest to możliwe w taki sposób jaki napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 09:37, wychylylybym napisał:

Jeśli trafić na oszusta to można mieć problem. Ja nie chce żadnego wałka robić. Najzwyczajniej
w świecie chciałbym móc odsprzedać coś co kupie.

Proszę tylko o info czy jest to możliwe w taki sposób jaki napisałem.

Zrozumiałem, że generalnie chodzi o to, iż nawet jeśli uczciwie sprzedasz takie konto to i tak Sony może je zbanować i wtedy osoba, która od Ciebie grę odkupi sobie za długo nie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz kupiłem konto z Until Dawn. Przeszedłem ja (u siebie aktywowałem jako podstawowe) i mój brat w UK potem aktywował jako podstawowe. Konto na razie działa i żeby zbyt częstych aktywacji nie było pewnie spróboje je sprzedać za jakiś miesiąc.

Z blokadami kont jest róznie, ogólnie odradzam kupno gier w taki sposób w które chce się dłużej grać np. multiplayer gdyż to trochę rosyjska ruletka.

Warto też zaznaczyć że wg. regulaminu jest to nielegalne ale żaden regulamin nie może być ponad prawe a prawo nie zabrania takich praktyk. Oczywiście są to groszowe sprawy w przypadku blokady konta więc nikt w tym przypadku się kopać z konie m nie będzie jednak to w świetle prawa nie jest prodecer nielegalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy update incoming. Podoba mi się opcja "wkładu społeczności" która jest na stimie - często można znaleźć tam fajne rzeczy, a i mi czasami zabawne rzeczy się przydarzały. Wciąż jednak PSN działa do dupy.

FOOOOOOOOOA DA PLAYAAAAAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakakolwiek gra zakupiona w trakcie trwania plusa jest Twoja na zawsze, nawet po wygasnieciu subskrypcji tegoz. Mozesz smialo kupowac Drivecluba i bedziesz mogl grac przez caly czas.

Demo rzeczywiscie jest, jakby ktos nie mogl znalezc:
https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/uncharted-the-nathan-drake-collection-demo/cid=EP9000-CUSA03331_00-UNCHARTEDNDCDEMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 11:20, Kraju napisał:

Czy do PS4 da się podłączyć klawiaturę, tak jak do PS3?


Da się! Ba ja nawet grałem na klawiaturze i myszce w grę War Thunder (gra na to zezwala) na PS4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba nie. Gdyby to był PC to byś się mógł bawić, a tak to chyba pomogłoby jedynie założenie konta na UK czy konto kraju do którego jedziesz, ale zakładam że tego nie chcesz :) No i też nie daje gwarancji, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować