Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2015 o 18:58, Kirabaxior napisał:

Patrząc na tą ofertę PS PLUS naprawdę zastanawiam się nad zamianą na Xbox One ;d


Broken Age jeszcze całkiem spoko, no ale ogólnie to źle się dzieje w państwie Sony :p Sypią tymi indykami na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchomię ani jednej produkcji. Nawet nie wiem czy przypisze je do konta... same syfy. A już miałem nadzieję na AC IV Black Flag, bo raz pojawiła się produkcja "niechcący" jako darmowa dla plusowiczów na reklamie Store Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ludziska. Jak juz cos komentujecie to wrzuccie chociaz LISTE tych gier. Szanujmy sie, a nie, ze pozniej kazdy i tak musi wejsc na inna strone czy forum. A potem sie ludzie dziwia, ze nikt tu nie pisze ;)

ełna oferta PS+ prezentuje się następująco.

PS4:
Broken Age (PS4) (6 października)
Super Meat Boy (PS4) (6 października)
Unmechanical: Extended Edition (PS4) (6 października)

PS Vita:
KickBeat (PS Vita) (6 października)
Super Meat Boy (PS Vita)
Kung Fu Rabbit (PS Vita) (6 października)
Broken Age (PS Vita) (6 października)

PlayStation 3:
Chariot (PS3) (6 października)
Kung Fu Rabbit (PS3) (6 października)
KickBeat (PS3) (6 października)
Unmechanical: Extended Edition (PS3) (6 października)

Gry, które zostaną usunięte z oferty:
Grow Home (PS4) (6 października)
Super Time Force Ultra (PS4) (6 października)
Twisted Metal™ (PS3) (6 października)
Teslagrad (PS3) (6 października)
Xeodrifter: Special Edition (PS Vita) (6 października)
La-Mulana EX (PS Vita) (6 października)
Driveclub (PS4) PS+ Edition (6 października)

Pogrubilem najwazniejsza zmiane moim zdaniem. Kto jeszcze nie gral, a kiedys moze jak mi sie zechce to wtedy zagram, to warto dodac gre juz teraz, zeby pozniej przykrosci nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ludzmy sie, to, ze MS ma lepsza oferte zwiazane jest z faktem, ze to MS musi nadganiac konkurencje. Gdyby sytuacja byla inna, Sony daloby cos lepszego, a tak? Konsola sie sprzedaje, PS+ (z wiadomych wzgledow) tez, nie ma co sie staac ;).

Choc po prawdzie to trzeba tez pamietac, ze konsola ma dopiero dwa lata z hakiem - zapewne jeszcze troche minie zanim zaczna dawac Killzone''a do PS+ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 21:06, Piotrek_K napisał:

Choc po prawdzie to trzeba tez pamietac, ze konsola ma dopiero dwa lata z hakiem - zapewne
jeszcze troche minie zanim zaczna dawac Killzone''a do PS+ :P


Killzone byl juz w japonskim PL Plusie i to chyba z rok temu. Mogliby rzucic chociazby Knacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 21:06, Piotrek_K napisał:

Nie ludzmy sie, to, ze MS ma lepsza oferte zwiazane jest z faktem, ze to MS musi nadganiac
konkurencje. Gdyby sytuacja byla inna, Sony daloby cos lepszego, a tak? Konsola sie sprzedaje,
PS+ (z wiadomych wzgledow) tez, nie ma co sie staac ;).

No i to jest dla mnie podstawowy powód, by przesiąść się na x1 :)

Dnia 30.09.2015 o 21:06, Piotrek_K napisał:

Choc po prawdzie to trzeba tez pamietac, ze konsola ma dopiero dwa lata z hakiem - zapewne
jeszcze troche minie zanim zaczna dawac Killzone''a do PS+ :P

I właśnie tu pytanie - dlaczego? Na PS3 niektóre gry wychodziły w PLUS pół roku po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem chyba, ja się modle by dawali mniej gier i żadnych AAA. Na razie się to udaje. Ogólnie miesiąc niezachwyca ale jest Broken Age którego chciałem kupić ale był za drogi. Więc oc jak co gra chyba kosztuje 100zł więc jestem 100zł do przodu ;)

> No i to jest dla mnie podstawowy powód, by przesiąść się na x1 :)

No to nara :)

Kamiloos działa Ci MGS5 ?;/ mi przestało błąd i koniec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma byc regularne, ale nigdy Sony nie twierdzilo, ze bedzie sie to odbywac co miesiac. Ma sie to odbywac kilka razy do roku, wiec podejrzewam, ze raz na kwartal pewnie (mooooze raz na dwa miesiace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By dać nam złudne poczucie wyboru. A w reklamach, obrazkach promujących głosowanie będą manipulować je w ten sposób, iż "swojego faworyta" będą dawać na pierwszym planie. Tak było z Grow Home, które jest w porównaniu do Armello po prostu gówniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować