Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2015 o 12:08, Piotrek_K napisał:

Roznica jest, zobaczymy juz w przyszlym tygodniu jak to wszystko dziala :)

Różnica jest widoczna gołym okiem, zwłaszcza przy efektach związanych z ogniem. Póki co wygląda, że Sony się przyłożyło, właśnie takich remasterów potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 01:59, Kirabaxior napisał:

By dać nam złudne poczucie wyboru. A w reklamach, obrazkach promujących głosowanie będą
manipulować je w ten sposób, iż "swojego faworyta" będą dawać na pierwszym planie. Tak
było z Grow Home, które jest w porównaniu do Armello po prostu gówniane.


Juz bez przesady z tymi spiskami. Skoro zdajesz sobie z tego sprawe to nie jest tak źle. Grow Home miało tą przewage że było pokazane pierwsze ale co jak co gra na innych platformach była chwalona więc pewnie dlatego ludzie chcieli sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 18:14, Kamiloos napisał:

Nie. Potrzeba nowych gier a nie remasterow.


Pewnie. Tylko, że remastery sprzedają się lepiej od nowych IP - a oni mają solidny % od każdej sprzedanej kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 12:08, Piotrek_K napisał:

Porownanie remastera Uncharted 1 z oryginalem:


Nostalgłem, moja pierwsza gra na PS3 :P

Wyraźnie widoczna różnica dwóch generacji - cienie, oświetlenie, ostrość tekstur, ale co tu dużo mówić - to Naughty Dog i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 00:32, Kirabaxior napisał:

No i to jest dla mnie podstawowy powód, by przesiąść się na x1 :)


Jeśli powodem do zmiany na xbone jest to, że w ciągu ostatnich miesięcy Sony sypie indykami zamiast mocnymi grami AAA w abonamencie to ja nie mam pytań :) Jeśli możliwość zagrania w Bloodborne, Uncharted 4, Until Dawn, Horizon Zero Dawn, The Last Guardian, FF7, Persona 5 w ogóle cię nie obchodzi + różnica w podejściu do gracza obu firm (co było wyraźnie widać na E3 2013 i konfie MS) + mocniejszy hardware konsoli + większa społeczność graczy + tańszy abonament to ponownie - nie mam pytań. Nic ci nie stoi na przeszkodzie do zmiany sprzętu "BO INDYKI OSTATNIO", wręcz przeciwnie - droga wolna, ale swoimi postami zachowujesz się jak jakieś roszczeniowe dziecko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 03:18, Shinigami napisał:

Z tym, że za remaster nie odpowiada Naughty Dog ;)


No to nie wiem kto za tym stoi, ale wyszło im świetnie. Widziałem screeny Uncharted 3 z tej kolekcji i ta gra mogłaby bez wstydu wyjść na tę generację. :P O takie remastery nic nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 03:32, woko27 napisał:

No to nie wiem kto za tym stoi, ale wyszło im świetnie.

Bluepoint Games. I tak, oni znaja sie na rzeczy jesli chodzi o remastery. Mozna by rzecz, ze sie w tym specjalizuja - to oni np. zrobili remaster ICO Collection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2015 o 03:28, woko27 napisał:

sprzętu "BO INDYKI OSTATNIO", wręcz przeciwnie - droga wolna, ale swoimi postami zachowujesz
się jak jakieś roszczeniowe dziecko. ;)


Wiesz to takie fochowanie. Kilku tu takich było. W sumie zawsze im polecam to zrobić przynajmniej mniej takich w społeczności PS i w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiedz w jakim stopniu ten remaster przeszkadza w powstawaniu Uncharted 4 czy TLoU2 przez Naughty Dog?

Mam dobry dzien, odpisze Ci sam - w niewielkim. U4 juz niedlugo wychodzi, a prace nad TLoU 2 trwaja w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne zgromadzenie, są jacyś chętni do wyzwań w Driveclub? :-)
W ogóle jakim cudem taka gra nie ma nawet własnego wątku na forum?.. Ignorancja świata współczesnego nie zna granic, ale wracając do sedna @kodi ZST ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko Uncharted. Podoba mi się, fajna akcja, oprawa też niczego sobie. Jednak wezmę tą trylogię na premierę :P. Tylko te polskie głosy... strasznie cicho mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ff7 i uncharted mnie interesuje - nic poza tym. Co do mocniejszych bebechow to jest to podobnie jak w poprzedniej generacji. Kwestia roku, dwoch i sie wyrowna, szczegolnie ze ms pomalu rezygnuje z kinecta i uwalnia dodatkowy rdzen. Co do konferencji, to akurat ta MSu bardziej mi sie podobala, szczegolnie ze Sony na Gamescomie nawet sie nie pojawilo... ;) A na TGS15 nic ciekawego dla mnie nie bylo.
Masz racje, zachowuje sie jak roszczeniowe dziecko. I dobrze, wydalem na to swoj ciezko zarobiony hajs. Przyjechalem na likend do domu i do ciezkiej cholery nie moge nawet spokojnie pograc w bete r6 siege i NFSa bo psn tak laguje, ze porazka. Tak wiec zgadzam sie z Twoja ocena na moj temat. Jednakze wole byc tym mniej zadowolonym konsumentem niz zapyzialym fanbojem ktory widzi plusy tylko w swojej konsoli i chyba nie jest swiadom tego, co oferuje konkurencja :)

Ciesze sie z regularnych updatow, ten 3.0 podpadl mi do gustu. Ale do ciezkiej cholery chce byc traktowany jak za czasow ps3. Nikt nie wcisnie mi kitu, ze SONY nie stac by dac gry, ktorych sprzedaz aktualnie jest prawie zerowa (killzone, ac4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii nie, ale korporacje maja na lata przed ustalone ile pozycji i w jakich terminach wydawac. Wydaje sie dana liczbe gier w danym okresie rozliczeniowym, a pozostale albo sie przesuwa albo wstrzymuje produkcje by wstrzelic sie w ten dobry okres. Nie zdziwilbym sie, gdyby Sony przerzucilo uncharted 4 na marzec, by dac ludziom zagrac w remastera. Powiedziec ze chce ulepszyc zakonczenie to i ja se moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 03:28, woko27 napisał:

Jeśli możliwość zagrania w Bloodborne, Uncharted 4, Until Dawn, Horizon Zero Dawn, The Last Guardian,
FF7, Persona 5 w ogóle cię nie obchodzi


Ale obchodzi mnie tez mozliwosc zagrania w Quantom Break, Crackdown, Gearsy, Halo, Scalebound czy Phantom Dust.

Dnia 03.10.2015 o 03:28, woko27 napisał:

mocniejszy hardware konsoli


I co mi daje ten mocniejszy hardware? Skoro producenci i tak musza rownac w dol, zeby gra chodzila jak najlepiej na obu konsolach. Owszem, czesciej bedzie 900p niz 1080p, ale jakos wojna na piksele srednio mnie intresuje, jesli obraz wyglada w zasadzie identycznie.

Dnia 03.10.2015 o 03:28, woko27 napisał:

większa społeczność graczy


Mam sporo znajomych z XO, wiec Twoj argument jest inwalida :P

Dnia 03.10.2015 o 03:28, woko27 napisał:

tańszy abonament


Tanszy? 12 miesieczny gold na utima.pl kosztuje 155 zl. Znajdz mi Plusa za taka cene. I nie liczy sie allegro, bo tam golda mozna kupic i za 110 zl.

Mam PS4, zastanawiam sie nad zakupem XO. Postawa Sony mnie irytuje po prostu. Obowiazkowy Pllus na PS4 mial poprawic stabilnosc i jakosc uslug PSN. A tymczasem ciagle PSN jesli chodzi o predkosc dzialania to dno i metr mulu. Mam 128 Mb/s lacze i sciagam 3 gb demo pol dnia. Na X360 tego nie uswiadczam, tam dane leca niemal z maksymalna predkoscia.

Jesli Sony nie wrzuca gier AAA do Plusa to niech chociaz daja te zas*ane remastery typu Sleeping Dogs czy Tomb Raider. Knack, Killzone, Black Flag, Rivals, Rayman Legends, Thief, gry z serii Lego czy nawet juz Infamous Second Son - te gry spokojnie moglyby juz trafic do PS Plus.
Indyki mnie po prostu irytuja. Wiem, ze czesc z nich to megagrywalne produkcje, sam spedzilem sporo czasu przy Rogue Legacy czy Steamworld Dig. Ale nie kupilem PS4 dla indykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalil mnie argument tego goscia :"bo na e3 2013..." lol :D od tamtej pory MS zmienia polityke na rewelacyjna, a sony tacza sie w kasie i nie ma czasu na graczy.

Nie zrozumcie mnie zle. Odpalam konsole i czerpie przyjemnosc. Gram w gry plynnie na full detalach i instaluje je w 3 minuty.. Ale PS to nie tylko gry ale cala infrastruktura, polityka, stosunek do graczy. I IMO z miesiaca na miesiac nie jest wcale lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym jeszcze raz miał kupować konsolę, kupiłbym xboxa. Boli mnie, że wydaję pieniądze na abonament i jedyne, co z tego mam, to możliwość grania z ludźmi przez internet. Nie kupowałem konsoli, żeby grać w indyki.
Kierowałem się także tym, że bebechy PS4 są lepsze od konsoli Microsoftu. Jak oglądam jednak materiały z gier, ta różnica wcale nie jest specjalnie widoczna i to też był zły kierunek. Czy Wiedźmin 3 na PS4 działa tak fantastycznie? Też doczytuje co chwilę tekstury, przycina, gubi klatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować