Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2015 o 18:38, Kirabaxior napisał:

Preloada jak nie bylo tak nie ma.


No wlasnie tez sie dziwie. Od rana co chwile robie rundke Twitter - Facebook - PS Store... i nic. Dziwne, bo wczesniej nie bylo mowy o tym, ze pre-load bedzie tylko dla PC. Tez mialem nadzieje, ze dzis spokojnie sciagne bete, zeby jutro juz nie tracic czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o pre-loadzie tylko na PC od około dwóch tygodni :/ Z tego co pamiętam na GameSpocie o tym czytałem. Co nie zmienia faktu, że na pozostałe platformy też powinna istnieć taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 19:40, Diverso napisał:

Była mowa o pre-loadzie tylko na PC od około dwóch tygodni :/


Hmmm... wydawalo mi sie, ze bylo info o tym, ze pre-load PC bedzie od dzis, a o wersji konsolowej poinformuja pozniej. Teraz nie moge tego nigdzie znalezc. Ale moze rzeczywiscie tylko mi sie wydawalo. Swoja droga nie ma to za bardzo sensu - na konsolach tez by sie przydal pre-load...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"First, the Battlefront beta will be about 7 GB on PlayStation 4 and Xbox One; the PC edition, meanwhile, will be closer to 11 GB. Pre-loading will be supported, but only on PC."

To wycinek z tego artykułu. Czy te 4 giga robią aż taką różnicę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji, Drejk wpadł w końcu w moje łapki. Miałem sobie odpuścić jak stanieje, ale po namyśle ...w końcu dostajemy trzy części na jednym krążku. Damn, nareszcie zapoznam się z tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus taki, że to tylko 7GB. Ale pamiętam ile czasu ściągałem betę Black Opsa 3 z PSN...

Edit: PS Polska nie ma informacji, ale twierdzą, że istnieje możliwość, że po północy będzie preload.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 20:50, Kirabaxior napisał:

Plus taki, że to tylko 7GB.


Tylko bierz poprawke na to, ze pol swiata bedzie bete pobieralo w tym samym momencie. Gdyby zrobili pre-load, obciazenie by sie rozlozylo na cala dobe. Kompletnie bez sensu do tego podeszli... no nic, bedzie czas pobawic sie Battlefront Companionem jak beta sie bedzie sciagala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie za każdym razem jak dam konsolę w tryb uśpienia to ściąganie idzie jak rakieta. Co prawda nie mogę praktycznie korzystać z wi-fi w domu, ale prędkość pobierania jest super. Natomiast przy włączonej konsoli... - szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 21:04, Kirabaxior napisał:

Zazdroszcze Ci, że dopiero teraz będziesz to poznawał :)

Z perspektywy czasu wiem, że popełniłem błąd nie wybierając PS3. Teraz nie chcę już wracać do starej generacji, a ta kolekcja jest jak znalazł, idealna :). Posiedzę jeszcze chwilę i odpalam jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 21:11, Damianuss1 napisał:

> Zazdroszcze Ci, że dopiero teraz będziesz to poznawał :)
Z perspektywy czasu wiem, że popełniłem błąd nie wybierając PS3. Teraz nie chcę już wracać
do starej generacji, a ta kolekcja jest jak znalazł, idealna :). Posiedzę jeszcze chwilę
i odpalam jedynkę.


Gratuluje też zakupu. Moim zdaniem warto brać teraz i nie czekać bo trzy świetne gry zremasterowane wyśmienicie za taką cenę to perełka.

Szkoda tlyko że po jedynce najwiecej widać że to mimo swietnego remastera gra leciwa. Jak to mówią stara ale nadal bardzo jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować