Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2015 o 17:09, Kirabaxior napisał:

no ok. 40 minut mi się pobiera. O DZIWO serwery PSN nie nawalają.

WoW, no to super. Jak u mnie tak pobierze to jeszcze dzisiaj może sobie zagram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nowej wersji systemowej mam wrażenie że ogólnie psn chodzi duzo lepiej a i soft szybciej. Mi pobrało w 26 minut. Co nie powiem u PS4 nie było zbyt czestym zjawiskiem (ale się czasami trafiło;P)

Sama Beta jednak upewniła mnie w przkeonaniu że jednak ta gra będzie słaba i odpuszczam sobie kupno na premierę. Ubolewałbym jako fan SW ale tego się spodziewałem. Oczywiście oceniam tu pewną powtarzalnośc która ma każda, ale czasami trafią się gry które to w jakiś sposób tuszują.

Poczekam także na recenzje ale mam uczucie takie samo jak przy hardlinie, tam mnie ono niezawiodło więc nie mam powodu mu nieufać ;)

Nagrałem jedno wideo z Hoth https://www.youtube.com/watch?v=uZiXFmZpaMc bo ta mapa z TDM jest TAKA nudna i nijaka że aż zasypiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 16:00, Kirabaxior napisał:


> Nagrałem jedno wideo z Hoth https://www.youtube.com/watch?v=uZiXFmZpaMc bo ta mapa
z
> TDM jest TAKA nudna i nijaka że aż zasypiałem.
No właśnie mam wrażenie, że wszyscy myślą że to TDM i nie wypełniają celów misji..


Przyznam szczerze że za 3 razem skumałem o co chodzi i od tego czasu wygrywałem mecze :) bo na początku ciągle przegrywałem. Ale to nie problem TDM czy trybu. Problem TRAGICZNEJ i NUDNEJ mapy. To jednak z najgorszych map, nie wiem ma byc ich chyba osiem.. ta mapa każdy nowy użytkownik unity czy unreal engine taką może zrobić. Osobiście uważam że ta mapa to taki strzał genitaliami w buzie.

Hoth ma potencjał oczywiście brak wyobraźni niszczy tą mapę. Bo to co w filmie super wygląda nie oznacza że super będzie wygladało w grze.

Pomijam oceny trybu hordy tam chyba jest inna mapa ale mnie nigdy takie tryby nie ciągną więc dla mnie to tego jak by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos juz kolekcje Nathan Drake? Moze mi ktos napisac jak mam niby wpisac sie na bete do Uncharted 4, bo opis ktory dostalem z gra jak to zrobic jest bledny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Battlefront to straszna porażka, nie jestem jakimś wielkim fanem strzelanek, ale kurcze w becie dostajemy 2 mapki PvP i jedna do Co opa. Co jest gorsze żadna z tych mapek nie przekonała mnie do tego, żeby zapłacić za tą grę i takim ostatecznym dobiciem jest zawartość. Jasne to gra wieloosobowa i technicznie może starczyć na XXX godzin, ale patrząc na wgląd rzeczy jakie są zablokowane w becie to jest tego po prostu - mało. A sama gra też bez absolutnie żadnych fajerwerków.
Może bardziej bym się zainteresował jakby zrobili jakąś kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten Battlefront to straszna porażka, nie jestem jakimś wielkim fanem strzelanek, ale
> kurcze w becie dostajemy 2 mapki PvP i jedna do Co opa. Co jest gorsze żadna z tych mapek
> nie przekonała mnie do tego, żeby zapłacić za tą grę i takim ostatecznym dobiciem jest
> zawartość. Jasne to gra wieloosobowa i technicznie może starczyć na XXX godzin, ale patrząc
> na wgląd rzeczy jakie są zablokowane w becie to jest tego po prostu - mało. A sama gra
> też bez absolutnie żadnych fajerwerków.
> Może bardziej bym się zainteresował jakby zrobili jakąś kampanie.

Jakiś czas temu ktoś to na moim wallu twitterowym dobrze to podsumował:

Plusy Battlefronta: to nie Battlefield
Minusy Battlefronta: to nie Battlefield

Prawda jest taka, że jakoś za lekko mi się w to gra i nie do końca podoba mi się system odnawiającej się amunicji/granatów etc.. Zawsze wolałem nieco wolniejszą rozgrywkę, ale nadal będącą luźną zabawą w strzelanie - jak w BF3 chociażby. Dlatego też no pograłem trochę, ale mi niczego nie urywa niestety. O wiele bardziej urwał mi Rainbow Six: Siege... razem z drzwiami wzmocnionymi, dobra taktyczna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawda jest taka, że jakoś za lekko mi się w to gra i nie do końca podoba mi się system
> odnawiającej się amunicji/granatów etc.. Zawsze wolałem nieco wolniejszą rozgrywkę, ale
> nadal będącą luźną zabawą w strzelanie - jak w BF3 chociażby. Dlatego też no pograłem
> trochę, ale mi niczego nie urywa niestety. O wiele bardziej urwał mi Rainbow Six: Siege...
> razem z drzwiami wzmocnionymi, dobra taktyczna gierka.
No ja ze strzelanek też wolę te wolniejsze, ale bardzo rzadko też je kupuje - dla mnie strzelanka musi się czymś wyróżnić. Rainbow Six z chęcią bym przetestował, bo widziałem betę i wyglądało to bardzo fajnie, nawet tryb na same AI.
A przy Battlefroncie to musiałbym się oduczyć naciskania kwadratu po wykonaniu strzału. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> na wgląd rzeczy jakie są zablokowane w becie to jest tego po prostu - mało.
Twórcy jakiś czas temu mówili, że w grze będzie masa broni i ogólnie rzeczy do personalizacji postaci itd. Trzeba zaczekać na recenzje i wszystko będzie jasne. Ja tam już wiem, że to najlepszy SW od dawien dawna. Przy bitwie na Hoth czuć tą filmową akcję, szybką akcję i o to właśnie w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> to najlepszy SW od dawien dawna.
Zależy w jakiej kategorii. Jak bym miał porównywać arcade''owego FPSa sieciowego do ogromnego MMO z czasów starej republiki to byłoby to trochę nie na miejscu :P Na pewno jest najlepszą częścią Battlefronta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto dzisiaj ukończyłem Drake''s Fortune. Ogólnie muszę przyznać, że całkiem dobrze się bawiłem. Szkoda tylko, że tak krótko bo przejście kampanii na normalnym poziomie zajęło mi jakieś 5-6h. Niektóre etapy były horrendalnie trudne co lekko mnie zdziwiło bo przez większość czasu sama gra jest raczej łatwa, zagadki proste, przeciwnicy inteligencją też nie grzeszą. Bardzo podoba mi się soundtrack, oprawa znośna, miejscami jest jednak na czym oko zawiesić, świetne animacje postaci. Miejscami chyba nawet lepsze niż w niejednej dzisiejszej produkcji. No to teraz czas na Among Thieves :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko co oni z tym forum zrobili... strasznie to wygląda.

Tak tylko zapodam info, za miesiąc wychodzi Bloodborne GOTY wraz z dodatkiem. Teraz nie wiem czy kupić drugi raz tą zajeb*stą grę czy sam dodatek? Mam wszystkie Soulsy, wypadałoby mieć wszystkie Bloodborny hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wczoraj ( pierwszy raz ) Untill Dawn na Uncharted Kolekcja Nathana Drake''a ( niezbyt opłacalna transakcja, oprócz AD oddałem trzy części Uncharted na PS3 i dopłaciłem jeszcze 30 zł ). Trochę szkoda mi UD ale za parę miesięcy stanieje i kupi się używkę.
Muszę przyznać, że pierwsza część Uncharted prezentuje się na prawdę nieźle i nie odstaje aż tak bardzo od dzisiejszych produkcji, choć wiek gry widać, ale jest ok.
Przy okazji, jak prezentuje się God of War III na PS4? Poprawili jakość wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować