Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2013 o 14:08, Outlander-pro napisał:

Jako, że nie siedzę w temacie, zapytam: co ze wsteczną kompatybilnością?

W momencie premiery: brak. W przyszłości: granie w gry z poprzednich generacji w chmurze za pomocą Gaikai.

I oczywiście tak jak mówi dared00 tyczy się to tylko cyfrowych wersji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:09, Dared00 napisał:

> Jako, że nie siedzę w temacie, zapytam: co ze wsteczną kompatybilnością?
Nie ma dla fizycznych kopii. Kopie z PS Store będziesz mógł najprawdopodobniej streamować
przez Gaikai, ale to dopiero w 2014 (albo i później).


pytanie czy dla wszystkich czy tylko dla abonentów ps plus

poza tym ciekawe jakie lagi będziemy mieli przy takim stramingu w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:12, gmx napisał:

pytanie czy dla wszystkich czy tylko dla abonentów ps plus

I tak wszyscy tego plusa będą mieli...

Dnia 12.06.2013 o 14:12, gmx napisał:

poza tym ciekawe jakie lagi będziemy mieli przy takim stramingu w pl

Możesz sobie przecież sprawdzić, gaikai i onlive już od dawno funkcjonują przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:47, nightfaler napisał:

> pytanie czy dla wszystkich czy tylko dla abonentów ps plus
I tak wszyscy tego plusa będą mieli...


tak jak wszyscy tego live mają teraz żeby pograć w multi :P

Dnia 12.06.2013 o 14:47, nightfaler napisał:

> poza tym ciekawe jakie lagi będziemy mieli przy takim stramingu w pl
Możesz sobie przecież sprawdzić, gaikai i onlive już od dawno funkcjonują przecież...


nie sprawdzałem ostatnio, rok temu było nie do przyjęcia. Sprawdzanie teraz też mija się z celem - po premierze okaże się czy mają za mało serwerów i czy rozbudowali infrastrukturę w naszym rejonie. Już pomijam kwestie działania w mniej rozwiniętych regionach Polski... Chmury są złe - ostatnie podtopienia to znak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 15:21, gmx napisał:

nie sprawdzałem ostatnio, rok temu było nie do przyjęcia. Sprawdzanie teraz też mija
się z celem - po premierze okaże się czy mają za mało serwerów i czy rozbudowali infrastrukturę
w naszym rejonie. Już pomijam kwestie działania w mniej rozwiniętych regionach Polski...
Chmury są złe - ostatnie podtopienia to znak ;]

Bawiłem się na OnLive na trialach z półtora-2lata temu. Mieszkam na wsi. Stwierdzam, że działało to jak najbardziej do przyjęcia, a bawiliśmy się ze znajomymi dosyć długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 15:21, gmx napisał:

tak jak wszyscy tego live mają teraz żeby pograć w multi :P

Tylko ile płacą za live? Bo cena startowa PS+ na miesiąc startuje nawet od 1 zł (na popularnym serwisie aukcyjnym).
W skali roku to całe 12 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 21:04, Deturis napisał:

> tak jak wszyscy tego live mają teraz żeby pograć w multi :P
Tylko ile płacą za live? Bo cena startowa PS+ na miesiąc startuje nawet od 1 zł (na popularnym
serwisie aukcyjnym).
W skali roku to całe 12 zł. :)


Hehe sprawdziłem z ciekawości. :P To tylko trial na 30 dni, który zadziała tylko raz na danym koncie, chyba że ktoś będzie co miesiąc grał jako inny użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej stronie na literę m wystartowały preordery na gry na PS4. Cena: 269 zł. Wg ich profilu na fb są to bardzo wiarygodne przypuszczenia.

Brzmi słabo co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 15:25, Smooqu napisał:

Na pewnej stronie na literę m wystartowały preordery na gry na PS4. Cena: 269 zł. Wg
ich profilu na fb są to bardzo wiarygodne przypuszczenia.

Brzmi słabo co nie?


Nie słabo, do przewidzenia i niestety naturalna kolej rzeczy ;/ ale cóż. Ja od kiedy np. mam PS+ tylko kupowałem exclusivy (których fakt faktem jest dużo ostatnio ;/) a tak to mam tyle gier na konsole że 2/3 nawet nie ściągnąłem jeszcze ;/. Poza tym gry na konsole teraz szybko tanieją, god of war wstapienie po 2 miechach był juz o 100zł tańszy. Więc nie ma co panikować. Na początku będzie więcej wydatków potem rynek się wyrówna jak dużo gier wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 11:48, Sigu napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=Uibnf_Q_51s gameplay z najnowszego InFamous''a.

Czasami wydaje mi się, że ktoś kto grał wie co zaraz się stanie. Dość nieprzyjemne uczucie.
Dodatkowo niektóre modele wydają się być jeszcze z wersji Alpha. To jest gra na PS3/PS4?


Mam taka prosbe. Czy moglbys przeniesc sie na stale do watku o Xone? Widze, ze dzialasz tam aktywnie i prosilbym zeby tak zostalo :P Ja rozumiem, ze jestes fanem konsoli MS i krytykujesz to co zwiazane z PS4. Naprawde to rozumiem. Czy moglbys wiec nie uprzykrzac zycia w tym temacie? :P

Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 15:28, Kafar napisał:

np. mam PS+ tylko kupowałem exclusivy (których fakt faktem jest dużo ostatnio ;/) a tak to mam tyle gier na konsole że 2/3 nawet nie ściągnąłem jeszcze ;/.


Na PS3 się zgodzę. Szczerze za to wątpie, żeby PS+ na konsolach nowej generacji tyle co na obecnej w dniu premiery. Zanim PS+ rozwinie skrzydła i zacznie dawać naprawdę fajne gry minie pewnie 1-2 lata, gdy wykształci się pokaźna biblioteka.

Dnia 13.06.2013 o 15:28, Kafar napisał:

teraz szybko tanieją, god of war wstapienie po 2 miechach był juz o 100zł tańszy. Więc nie ma co panikować.


Teraz szybko tanieją, ale skąd mamy pewność, że na nowej generacji będzie tak samo? Sony zostawiło otwartą furtkę dla DRMów od innych wydawców.

Ja w każdym razie się wstrzymam z zakupem, mimo że gry na nową generację wygladają bosko, to wolę zainwestować w PC i kupować klucze na steam za grosze :) W PS4 zaopatrzę się jak ceny gier zanotują solidny zjazd w dół, a PS+ będzie przynosił profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 16:07, Smooqu napisał:

Teraz szybko tanieją, ale skąd mamy pewność, że na nowej generacji będzie tak samo? Sony
zostawiło otwartą furtkę dla DRMów od innych wydawców.


Sony zostawiło furtkę ale wyraźnie powiedziało że nie pozwoli na blokowanie singleplayerów przez żadne kody itp. Wyraznie podkreślili ze jak jakaś firma chce passy wprowadzać na multi mają do tego prawo ale nie pozwolą blokować gier. (tutaj jest to co powiedzieli że mozna pożyczać sobie gry)

Dnia 13.06.2013 o 16:07, Smooqu napisał:


Ja w każdym razie się wstrzymam z zakupem, mimo że gry na nową generację wygladają bosko,
to wolę zainwestować w PC i kupować klucze na steam za grosze :) W PS4 zaopatrzę się
jak ceny gier zanotują solidny zjazd w dół, a PS+ będzie przynosił profity.


Nie trzeba nawet dwóch lat o bibliotekę większa. Myślę że to się szybciej rozwinie. Ja planuje na te exclusivy co sony produkuje wydać kase, na żadnych exie od sony się nie zawiodłem i dawał mi niesamowicie dużo frajdy. Ale nie ukrywam że PS3 jeszcze u mnie w salonie długo będzie działać a PS4 kupię własnie dla exclusivów oraz Battlefielda 4 :)

Szkoda ze te gry w chmurze będa u nas poźniej dostepne ale spojrzmy prawdzie w oczy. Dla paru gier które jeszcze mają wyjśc nie wspomne o taniej bazie gier starszych warto jeszcze kupic PS3. Poza tym Sony swoich konsol długo nie porzuca więc PS+ + PS3 to nadal świetne wyjście. Tak samo jak PS+ i PSV i oczywiście potem PS4 + PS+ :D trzy konsole, na kazdą gra w ramach jednego abonamentu. To na prawdę jest urocze i kupi każdego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Plusa, to myślę że gdy tylko wystartuje Gaikai to będziemy w ramach PS+ dostawać tytuły z trójki na PS4. A z początku faktycznie może być trochę bieda z tym co będą na PS4 wrzucać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 15:25, Smooqu napisał:

/.../


Natomiast w pewnym sklepie na litere "u", w ofercie sklepu także wylądowały pre-order''y po 249 zł. Póki nie ma cen detalicznych dyskusje na temat cen gier często mijają się z celem. Wiadomo, większość sklepów korzysta z okazji by zarobić trochę wiecej grosza z okazji premiery nowych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie jakiej konsoli dotyczy ta gra. Widzę po prostu, ze albo gra ma jeszcze dużo przed sobą, albo będzie miejscami dość tandetnie wyglądała.

I... nie masz prawa pisać do mnie, żebym tutaj nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z racji, że temat o Black Flag jest martwy, a tutaj toczy się o nim dyskusja, Sigu jest raczej usprawiedliwiony za uwagę nt. płynności czy wyglądu. Poglądy poglądami, ale słusznie zauważył, jak z resztą reszta użytkowników. Nie ma co ukrywać, Czarna Flaga wymaga łat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowa akurat o InFamous 3. Widać, że niektóre modele, szczególnie te w tle prezentacji, są jeszcze niedopracowane. Są po prostu ubogie i niskiej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O. To sorry. Jednak tak czy siak, tematu o NieSławnym Trzy nawet nie ma. A i on nie wyglądał najlepiej (te wybuchy! lol).
Ponad to wielu ludzi, tutaj chyba nawet, stwierdziło, ze premiera będzie później ze względu na ilość pracy jaka jest jeszcze nad grą wymagana, więc nie rozumiem uwag dotyczących Siga, gdy i tutaj wytyka się grze błędy. Stój. Niedoróbki "podczasprodukcyjne". ładne słowo utworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja jestem tym człowiekiem od MS. Jestem skazany na nienawiść, przyzwyczaiłem się.

Jeśli chcecie moją opinię o konsoli? Mogę powiedzieć tylko o wyglądzie i jednym tytule jaki oglądałem.
Design mi się nie podoba. Microsoftu podoba mi się bardziej, ale też nie jestem zachwycony. Ludzie byli zachwyceni FC3 Blood Dragon... Hmm... Wolę mieć VCR niż PS2. Oba nie zachwycają, ale cóż...

Grę exclusive widziałem jedną, InFamous 3. Moją opinię można poznać przewijając kilka postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 18:56, Sigu napisał:

Nie interesuje mnie jakiej konsoli dotyczy ta gra. Widzę po prostu, ze albo gra ma jeszcze
dużo przed sobą, albo będzie miejscami dość tandetnie wyglądała.

I... nie masz prawa pisać do mnie, żebym tutaj nie pisał.


To jedna z pierwszych gier na PS4. Porownaj sobie skok grafiki pomiedzy Uncharted 1, 2 i 3. Wszystkie z tej samej konsoli.

http://www.youtube.com/watch?v=ZVQQ_9LaFtc

I mam prawo PROSIC Cie zebys tu nie pisal. Nie mam prawa Ci tego zabronic, prosic jednak moge. Co niniejszym czynie. Po raz drugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować