Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ogladalem... ale jutrzejszy filmik sobie odpuszcze. Dlaczego mam sobie psuc frajde z odkrywania toru ;) ? Czekam tylko na liste aut, bo Corvetta mi sie nie podoba ;(. Mam nadzieje, ze bedzie nowy NSX, LFA GTR, Nissan 350Z/370Z albo jakas Mazda chocby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 20:07, Piotrek_K napisał:

Mam nadzieje, ze bedzie nowy NSX, LFA GTR, Nissan 350Z/370Z albo jakas Mazda chocby :(

>

Muszą być, Evo ma swoje ucho na GAF-ie a tam okrutny głód na skośnookie wózki (z resztą nie tylko tam).
Prędzej czy później etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rushyyyyy ;)

Wiem, czytam - mam zasubskrybowane wszystkie watki dot. Drivecluba. Lacznie z Driveclub: photomode ;)

Bedzie piec tras w zwiazku z nowa lokacja. Dwie trasy point-to-point, reszta ''kolka''. Dla mnie cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie też :)

Apropos, szkoda że nie mogę załadować im swoich zrzutów (powinni nam otworzyć taki wątek) spędziłem na tym więcej godzin niż na wyzwaniach ;) I to nawet nie jest do końca tak, że "dla jednej gry się nie opłaca" czy coś, bo photomode w DC powinno mieć do tego czasu własną galerię wystawową w centrum Paryża;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym uzytkownikiem ps4 (pierwsza konsola) i mam pytanie:

1.Czy moge zrobic tak, by kolega ktory ma PS+ kupil gre w wersji cyfrowej ze znizka PS+ (akurat Train 2 ma 25%) a potem bez problemu mi sprzedac/przekazac? ja nie posiadam PS+

Jesli TAK, to jak to sie robi? Chyba nie musi przekazac calego konta z gra?

2.Czy jesli na mojej konsoli mam 2 konta (ja i brat) i on na swoim kupi cyfrowa na PS+ a w przyszlosci stracilby konto(zostaloby usuniete/przeniesione na jego konsole) to gra nadal pozostanie na konsoli dla uzytku reszty uzytkownikow mojego PS4? A moze jakos trzeb aby ja przerzucic? Gra przeciez bylaby juz na dysku i zostalo zaplacone.


Bede bardzo wdzieczny za wyczerpujaca odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przekazania gry z jednego konta na drugie.

Konta, mogą być na paru konsolach jednocześnie, jeżeli brat ma swoje konto ustawione jako podstawowe wszyscy użytkownicy na konsoli mogą korzystać z plusa.Gry z plusa działają do czasu kiedy masz wykupioną subskrybcję, po tym czasie gier nie można włączyć, po przedłużeniu, gry będą znowu dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOJ BLAD

Chodzi mi o gry KUPIONE na PSN a nie z PS+

Wiec tak, jesli kupie gre na PSN na swoim koncie z trofeami to czy otrzymuje jakis KOD do pobrania gry i potem ten wlasnie KOD moge komus odsprzedac (tak jak gre na plycie, ja ją tracę) ??

Czy raczej musze zakladac osobne konto, na nim kupic gre i potem moge sprzedac cale konto z gra i to jest jedyna opcja? (nie chodzi mi o sprzedaz slota etc tylka cala gre).

Szukam nadal w google informacji ale przydaloby sie jakies kompendium wiedzy na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiony produkt (gra, film, motyw) jest przypisany do Twojego konta.
jezeli chcesz odzyskać pieniądze, to jedyna możliwosc od sprzedaz konta, na ktorym zostal dany produkt kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Dualshockiem 4, a konkretniej z lewym analogiem. Jakieś pół roku temu wymieniłem grzybki, fabryczne się starły. Do teraz wszystko było w porządku, jednak przez ostatni tydzień lewy analog wariuje. Np. gdy w fifie biegnę w lewo, a potem odbiję gałką w prawo to gra tego nie wyłapuje, albo wyłapuje tak jakby gałka nie była odchylona w 100%. W GTA jeszcze da się to znieść, lecz właśnie taka Fifa jest kompletnie niegrywalna, nie można biec w prawo. Nie znam zasady działania analogów, ale być może coś "wpadło do środka" podczas wymiany gałek?
Jeśli chcecie mogę nagrać wideo, żebyście zobaczyli dokładniej o co chodzi. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich kart używacie/macie przypisane do konta lub też przypisujecie na chwilę aby coś kupić? Chciałem dzisiaj coś kupić Visą (nie swoją... i niekradzioną) i oczywiście standardowo pewnie - info z karty nieprawidłowe, sprawdź dane, ehhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ... czyli na PSN można płacić kartą kredytową? Byłem pewien, że tylko przy użyciu tych kodów po 100 i 200 zł .... Ale głupek ze mnie ;)
Wystarczy dodać coś do koszyka i wyskakuje możliwość zapłaty kartą?

A w kwestii analogów to nie wiem, jak Wy gracie; ponad czteroletni pad do PS3 i zero startych gałek, pady do PS4 liczą sobie dopiero cztery miesiące, więc tu nie może być mowy o ścieraniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 23:03, lis_23 napisał:


A w kwestii analogów to nie wiem, jak Wy gracie; ponad czteroletni pad do PS3 i zero
startych gałek, pady do PS4 liczą sobie dopiero cztery miesiące, więc tu nie może być
mowy o ścieraniu się.


Uwierz mi, że jest taka możliwość i nie zleży to od tego jak ktoś gra, a o jakości gumek na analogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość, że hakerzy ponownie włamią się na PSN i poznają dane mojej karty? Niby płaciłem nią już na Steam, itp. ale tutaj trochę się obawiam ...
Głupie pytanko: jak na padzie wpisać " ń "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 23:29, lis_23 napisał:

Jest możliwość, że hakerzy ponownie włamią się na PSN i poznają dane mojej karty? Niby
płaciłem nią już na Steam, itp. ale tutaj trochę się obawiam ...
Głupie pytanko: jak na padzie wpisać " ń "?


L2 lub R2 i n. nie pamietam ktory odpowiada za wielka litere, a ktory za znaki szczegolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 23:29, lis_23 napisał:

Jest możliwość, że hakerzy ponownie włamią się na PSN i poznają dane mojej karty? Niby
płaciłem nią już na Steam, itp. ale tutaj trochę się obawiam ...

Prawdziwy numer? Ciężko. Takie dane nawet Sony szyfruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem rady, ze mozez ustawic w sklepie psn by nie pamietal karty i za kazdym razem wpisywac je recznie i/lub jak masz dostep do e-banku to wylaczyc transakcje internetowe i wlaczac przed zakupem. to mozna zastosowac takze do innych sklepow. A konto psn mozna tez doladowac pienieznie za pomoca kodow, ze omijesz podawanie karty w psn, ale jak bedziesz za kod placil karta to dane karty zostawisz w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować