Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2015 o 10:29, zerohunter napisał:

Ale chodzi o to, że tv też przecież muszę wyłączyć, a jak klikałem na pilocie to konsola
też się wyłączała.


Ja nawet nie wiedzialem ze tak mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 19:02, Cykada85 napisał:

Ja nawet nie wiedzialem ze tak mozna :)


Na początku myślałem, że to zależy od telewizora, ale okazało się, że jest to opcja w ps4, która mi niestety nie za bardzo chce działać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 23:29, lis_23 napisał:

Głupie pytanko: jak na padzie wpisać " ń "?


L3 o ile dobrze pamiętam. W porównaniu do ps3 wpisywanie tych znaków diakrytycznych jest bardziej uciążliwe, bo oprócz polskich znaków klawiatura pokazuje jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 22:35, Damianuss1 napisał:

Chciałem dzisiaj coś kupić Visą (nie swoją... i niekradzioną) i oczywiście standardowo
pewnie - info z karty nieprawidłowe, sprawdź dane, ehhhhh.


To chyba nie wina karty, ale coś z ps storem na ps4. Próbowałem wpisywać dwie karty i w obu przypadkach info, że dane są nieprawidłowe :P Spróbuj wpisać je tutaj https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 20:59, Piotrek_K napisał:

Takie, tam - z nowego update''u Drivecluba, czyli Japonia!


Trasy japońskie prezentują się świetnie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 20:59, Piotrek_K napisał:

Takie, tam - z nowego update''u Drivecluba, czyli Japonia!


Czekam na japonskie samochody a nie trasy :P Choc w sumie to tylko na jeden - GT-R :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 20:59, Piotrek_K napisał:

Takie, tam - z nowego update''u Drivecluba, czyli Japonia!

Pytanko do Ciebie. Jak włożę płytkę z DC to ile łatek na mnie czeka do ściągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kazdy patch zawiera wszystkie wczesniejsze patche, wiec i tak sciagasz jeden plik. Przy czym w zaleznosci od tego czy sciagales wczesniejsze patche, moze sie okazac, ze z tego najnowszego nie musisz sciagac wszystkiego.

Wczoraj max bylo 5.7GB i tyle podejrzewam, ze sciagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz do sciagniecia 5 tras w kompletnie nowej scenerii, deszcz (i dodana w najnowszym patchu tecze ;) ), nowe samochody, sporo usprawnien i poprawek kodu sieciowego. Coz - moze byc mniej, nie twierdze, ze na pewno, ale szykuj sie raczej na wiecej GB niz mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 21:23, zerohunter napisał:

Pytanie, takie konto i osiągnięcia np. w Destiny się łączą z PSN, i można potem odsprzedać
grę itd?


Jeżeli masz grę na nosniku gdy ktoś kupi i ma połączone swoj login PSN z bungie to bedzie mogl normalnie na swoim korzystać. Do czasu jak żadnego kodu nie wpisujesz z pudełka (a juz takowych nie ma) gra nic nie podporządkowuje Ci do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zobaczylem, ze Driveclub PS+ Upgrade kosztuje 104PLN. Kazdy kto ma Plusa i NIE posiada tej gry powinien oddac konsole do sklepu, bo za ta cene to jak rozboj w bialy dzien ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5,87GB na gołej premierowej wersji. Dobrze, że mam szybsze łącze i 3h po sprawie. Nie mogę się doczekać aż odpalę ten tytuł wreszcie. Byłem tak głodny ścigałek, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 20:59, Piotrek_K napisał:

Takie, tam - z nowego update''u Drivecluba, czyli Japonia!

Trzeci screen poszedł na tapetę ;) Muszę wrócić do tej gry. Miałem ją sprzedać, ale ma w sobie coś, co sprawia mi na tyle frajdy, że ciężko mi się z nią rozstać. Forza to nie jest, ale nic lepszego na PS4, póki co, nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować