Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2015 o 20:59, Niflheim napisał:

Mówisz tak jakby na XBone było inaczej.


Dobra niech będzie - remasterGen, no nic czekamy na kolejne perełki z PS3/2 :P

Zawsze może być gorzej, dobrze, że BB (przynajmniej dla mnie) zjada wszystkie tytuły konsolowe na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 22:29, Shinigami napisał:

To były czasy, aż się łezka w oku kręci :)

Cholera, aż się cofnąłem kilkanaście lat wstecz. Pamiętam, jak każdy w klasie chciał mieć PS2, a jak już ktoś je posiadał - był naprawdę kimś. :) A Gran Turismo 3 to była dopiero innowacja, choć teraz taka grafika jest śmiechu warta. Generalnie zawsze wydawało mi się, że wszystko to, co było kiedyś, było lepsze, a teraz znów mi się to ujawniło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 22:29, Shinigami napisał:

To były czasy, aż się łezka w oku kręci :)


No nie wiem, gier z pierwszego rzędu bym nie tknął. ;P

A co do "remaster gen" - ziewam jak słyszę to stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 22:46, Niflheim napisał:

No nie wiem, gier z pierwszego rzędu bym nie tknął. ;P


Sam drugi jest lepszy niż wszystkie exclusivy które przez ponad dwa lata zawitają na PS4.

Dnia 20.03.2015 o 22:46, Niflheim napisał:

A co do "remaster gen" - ziewam jak słyszę to stwierdzenie.


Ba, niektórzy ziewają jak patrzą na swoje PS4 czy XBONE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 00:28, Shinigami napisał:

Sam drugi jest lepszy niż wszystkie exclusivy które przez ponad dwa lata zawitają na
PS4.


Meh, z tego rzędu też z dwie by odpadły, a te które by zostały to i tak multiplatformy. ;P

Dnia 21.03.2015 o 00:28, Shinigami napisał:

Ba, niektórzy ziewają jak patrzą na swoje PS4 czy XBONE :P


"Niektórzy" mało mnie obchodzą. Trzeba było nie kupować sprzętu "bo nowy" i z miejsca oczekiwać killerów, będzie przynajmniej nauczka na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 00:54, Niflheim napisał:

Meh, z tego rzędu też z dwie by odpadły, a te które by zostały to i tak multiplatformy.


Teraz, kiedyś to były czasowe exy. W każdym razie wybredny jesteś wtedy grałem z uśmiechem na ustach w 80% gier z tej listy.

Dnia 21.03.2015 o 00:54, Niflheim napisał:

"Niektórzy" mało mnie obchodzą. Trzeba było nie kupować sprzętu "bo nowy" i z miejsca
oczekiwać killerów, będzie przynajmniej nauczka na przyszłość.


Też tak uważam, mimo wszystko generacji która rozpędza się w takim tempie jeszcze nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 10:02, Shinigami napisał:

Teraz, kiedyś to były czasowe exy. W każdym razie wybredny jesteś wtedy grałem z uśmiechem
na ustach w 80% gier z tej listy.


Jestem dość wybredny, ale mówiłeś o tych grach z taką nostalgią jakby wszystkie z nich to były wielkie tytuły - ja ci tylko powiedziałem, że dla mnie połowa z nich jest obojętna. Wspaniałe gry z tej listy to IMO tylko GTA 3, Silent Hill 2 i Ico, a każdą z nich zamieniłbym na jednego Bloodborne (ok, może oprócz SH2). xD

Dnia 21.03.2015 o 10:02, Shinigami napisał:

Też tak uważam, mimo wszystko generacji która rozpędza się w takim tempie jeszcze nie
było :P


Nie różni się to zbytnio od poprzednich dwóch generacji, zawsze kupowałem konsole 2/3 lata po premierze i zawodu nie było. Na pewno jest dużo lepiej niż w pierwszych latach PS3. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 10:17, Niflheim napisał:

Jestem dość wybredny /.../


W większość z tych gier grałem po premierze, lub niedługo po, wtedy to było coś - dziś z perspektywy czasu wiemy, że można spodziewać się czegoś więcej. Nawet taki MGS2 - dziś uznany za najgorszą odsłonę serii - wtedy był czymś niesamowitym. Cóż.

Dnia 21.03.2015 o 10:17, Niflheim napisał:

Na pewno jest dużo lepiej niż w pierwszych latach PS3. ;D


Pod względem muliplatform pewnie tak, exclusivy? Be :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W U.S and A. zaczeli juz preloadowac Bloodborne''a. 5GB na poczatek, pozniej sie w tle dociaga reszta. Ja czekam az mi w sklepie powiedza, ze mode odebrac i lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że zamiast Wiedźmina kupię chyba tego remastera GoW - Wiedźmin i tak wyjdzie później wersja rozszerzona, a GoW to pewniak na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 21:55, zerohunter napisał:

A ja wam powiem, że zamiast Wiedźmina kupię chyba tego remastera GoW - Wiedźmin i tak
wyjdzie później wersja rozszerzona, a GoW to pewniak na starcie.

Szkoda, że nie pomyśleli o poprzednich częściach. Nagle wyskakują sobie z remasterem trzeciej heh. Osobiście czekam też na zremasterowanego Uncharted, ale co? Też tylko 3 część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 22:13, Damianuss1 napisał:

Szkoda, że nie pomyśleli o poprzednich częściach.

To mnie dziwi najbardziej ;D. Logicznym byloby zrobienie remastera trzech czesci i umieszczenie ich na dwoch Blurayach.

Dnia 22.03.2015 o 22:13, Damianuss1 napisał:

Osobiście czekam też na zremasterowanego Uncharted, ale co? Też tylko 3 część?

Boze uchowaj. Interesuje mnie jedynie remaster 1. oraz 2. czesci. Trojka w sumie moze sobie zostac gdzie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 22:32, Piotrek_K napisał:

To mnie dziwi najbardziej ;D. Logicznym byloby zrobienie remastera trzech czesci i umieszczenie
ich na dwoch Blurayach.

Tak sobie właśnie pomyślałem, że niech się bujają z samą III. Skok na kasę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dorwać Bloodborne w pudełku za maks 200zł? Widziałem jak ludzie piszą, nawet tu na gram.pl, że gdzieś się da za tyle dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mówisz tak jakby na XBone było inaczej.

^^ Prawda najszczersza, ale (to jest oczywiście moja opinia, więc niech nikt się nie burzy ;-)) kiedy "remasterują" swoje marki, to jednak robią to o kilka klas lepiej niż Sony, bo całość nie ogranicza się jedynie do podbicia rozdziałki i poprawy framerat''u ewentualnie dodania lepszych tekstur.

Z ręką na sercu - gdzie temu "remasterowi" GoD III do Halo Master Chief Collection ? Gdzie jednej grze do 4 w komplecie (w tym dwóch przepisanych na nowy engine) ? Jak to będzie wygladać przy Marcus Fenix Collection (o ile nie dałem się strollować i "wycieknięte" plakaty nie są tylko zabawą w photoshopie) - gdzie ponownie mają być trzy gry w komplecie, a całość ma przeskoczyć z Unreal Engine 3 na ten z numerkiem 4 ?

Nie mam absolutnie nic przeciwko remasterom, nie ziewam jak Shinigami kiedy je widzę, nie narzekam jak większość (dodajmy dość wybiórczo - bo jak remaster wychodzi z konsoli na PC albo z PC... na PC to jakoś świętego oburzenia PC (RE)MASTER RACE nie widać ;-)), bo nikt mi do cholery nie każe tego kupować :). Jednak swój rozum mam i widzę kiedy taki "remaster" jest "czymś więcej", a kiedy jest tylko zwykłym skokiem na kasę, zrobionym na "odwal się" byleby było (ale nawet taki nie jest u mnie skreślony - zagrywam się właśnie w HoMM 3 HD, tutaj po prostu mój fanatyzm do tej części wygrał ze zdrowym rozsądkiem ;-)).

Fajnie, że ten GoW 3 wyjdzie, bo w życiu nie miałem żadnej konsoli Sony i jeśli kiedyś kupię PS4, to "nadrobię" ten tytuł. Niefajnie, że jest zrobiony tak kompletnie bez jaj, że zmian jest na lekarstwo, a cena 40 "dolków" za pięcioletnią (wg. metryki) grę zakrawa na jakiś mało śmieszny żart. No i gdzie do cholery są dwie pierwsze części ? Przecież to aż się prosi, żeby je wrzucić do tego zestawu.

IMO nawet twórcy wiedzą, że zmian jest mało, stąd "chwalenie się" jedynie przeskokiem z 720 p na 1080 p., ale o zwiększeniu frameratu jest już dość cicho ;-). Dlaczego ? Strzelam, że dlatego że GoW 3 już na PS3 nieźle chodził:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-godofwariii-demo-vs-retail-blog-entry

I świetnie wyglądał, ale to swoją drogą. Także IMO to tytuł faktycznie remasterowany bardziej z myślą o tych co jeszcze nie grali (i z myślą o łatwej forsie ofkors !), bo jak ktoś ograł na PS3 to niewiele nowego tam zobaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 08:41, Sipso napisał:

Gdzie można dorwać Bloodborne w pudełku za maks 200zł? Widziałem jak ludzie piszą, nawet
tu na gram.pl, że gdzieś się da za tyle dorwać.

Od złodzieja może się za tyle da :p. Ja tam czekam aż w Empiku będzie. Bez przesyłki wyjdzie najtaniej bo 250zł, a nie jak np na muve 270.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 08:56, Lordpilot napisał:

^^ Prawda najszczersza, ale (to jest oczywiście moja opinia, więc niech nikt się nie
burzy ;-)) kiedy "remasterują" swoje marki, to jednak robią to o kilka klas lepiej
niż Sony, bo całość nie ogranicza się jedynie do podbicia rozdziałki i poprawy framerat''u
ewentualnie dodania lepszych tekstur. /.../


Akurat przykład z Halo średnio trafiony - do niedawna multiplayer był po prostu niegrywalny (o ile rzeczywiście po paru miesiącach udało im się ten problem naprawić). Abstrahując, też jestem rozczarowany tym w jaki sposób Sony wydaje remaster GoWIII, przecież już nawet na PS3 było zbiorcze wydanie składające się ze wszystkich części. Ba, można je kupić za mniej niż połowę ceny tego remastera na PS4.

Dnia 23.03.2015 o 08:56, Lordpilot napisał:

IMO nawet twórcy wiedzą, że zmian jest mało, stąd "chwalenie się" jedynie przeskokiem
z 720 p na 1080 p., ale o zwiększeniu frameratu jest już dość cicho ;-). Dlaczego ? Strzelam,
że dlatego że GoW 3 już na PS3 nieźle chodził:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-godofwariii-demo-vs-retail-blog-entry


Chwalili się - CELUJĄ w 60 fps. ;D

http://www.dualshockers.com/2015/03/20/god-of-war-iii-ps4-devs-confirm-60-fps-it-looks-gorgeous-dualshock-4-makes-it-more-compelling/

EDIT:
Pojawił się news, że nie mają w planach wydania poprzednich części na PS4, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować