Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2015 o 10:55, Niflheim napisał:

Chwalili się - CELUJĄ w 60 fps. ;D



Nie celują, tylko JUŻ MAJĄ 60 fpsów, o celowanie chodziło w edycji na PS3, która i tak chodziła w 40-50 fpsach.

God of War things is we never lock it to 30 and we always hope that everything is gonna get optimized to run at 60 even when we release it, but now of course on the PS4 it really does run at 60, and it’s an amazing game. It really is.

Dla mnie wystarczy w tym roku Bloodborne, świetna gra i chyba najlepszy ekskluziw w tym roku (niezależnie od platformy) ewentualnie tylko Zelda może wypaść lepiej :)

Lordpilot

Racja! Halo MCC to świetny remake, warty swojej ceny, masa grania i prawdziwe odświeżenie grafiki.
Problemów z Multikiem nie miałem a i tak dostałem miesiąc golda + za darmo dostanę remake Halo ODST na wiosnę więc ogromny + dla twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 12:01, goorloo napisał:

Nie celują, tylko JUŻ MAJĄ 60 fpsów, o celowanie chodziło w edycji na PS3, która i tak
chodziła w 40-50 fpsach.

God of War things is we never lock it to 30 and we always hope that everything is
gonna get optimized to run at 60 even when we release it, but now of course on the
PS4 it really does run at 60,
and it’s an amazing game. It really is.


Masz rację, skopiowałem linka do newsa ale zapomniałem edytować zdania. Pod pierwszym trailerem napisane było "targeting 60FPS". Na PS3 gra osiągała często ~40, ale spadki do ~30 FPS były odczuwalne - dobrze, że tym razem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 08:56, Lordpilot napisał:

Z ręką na sercu - gdzie temu "remasterowi" GoD III do Halo Master Chief Collection ?

Istnieje przynajmniej duża szansa, że GoW3 będzie działał poprawnie a nie tak jak Halo: MCC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 17:39, Sipso napisał:

Najtaniej znalazłem za 238zł z przesyłką. Na popularnym serwisie aukcyjnym.

Eeee tam. Za te 12zł więcej mam pewność, idę do sklepu i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 21:14, Damianuss1 napisał:

> Najtaniej znalazłem za 238zł z przesyłką. Na popularnym serwisie aukcyjnym.
Eeee tam. Za te 12zł więcej mam pewność, idę do sklepu i mam.


Ja chyba wolę te piwa do gry :P Choć wolałbym do tych piw jeszcze paluszki dorzucić. Ale chyba taniej nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam po pracy, ale teraz mnie jedna rzecz martwi. Mam nadzieje, ze da sie grac z angielskimi napisami jesli kupie gre w PL? Mam konsole ustawiona na Eng jesli ma to znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasy ladowania sie lokacji. Podaje w spoilerze, bo nie kazdy chce znac nazwy miejscowek. Dobrze nie jest, obawiam sie. Nawet przy dysku SSD

Spoiler

Loading into Hunter''s Dream:
HDD = 12s
SSD = 9s

Warping to 1st Floor Sickroom:
HDD = 36s
SSD = 26s

Warping to Central Yharnam:
HDD = 37s
SSD = 29s

Dying around Central Yharnam:
HDD = 42s
SSD = 32s

Warping to Great Bridge:
HDD = 33s
SSD = 26s

Dying around Great Bridge:
HDD = 34s
SSD = 29s

Warping to Tomb of Oedon:
HDD = 29s
SSD = 22s

Warping to Cathedral Ward:
HDD = 43s
SSD = 32s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że mało kiedy jest wczytywanie to źle nie jest. Do tego pracują aby to zmniejszyć. Czasy są średnie. Nie złe ale też nie dobre. Mapy w BF4 czesto dłużej się ładują lub tyle a wczytywania następują często (co 10-15 minut bo tyle trwa mecz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 15:07, Kafar napisał:

Biorąc pod uwagę że mało kiedy jest wczytywanie to źle nie jest.

A smierc to co? Niewystepuje? W przypadku smierci w Centralnym Yahram, czas wynosi 42sekund. CZTERDZIESCI DWIE sekundy do ponownego grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 15:19, Piotrek_K napisał:

> Biorąc pod uwagę że mało kiedy jest wczytywanie to źle nie jest.
A smierc to co? Niewystepuje? W przypadku smierci w Centralnym Yahram, czas wynosi 42sekund.
CZTERDZIESCI DWIE sekundy do ponownego grania!

Uuuaaa, to bardzo dużo. Mam nadzieję, że to jakoś poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem bundla z The Order, wiedziałem że to ma być niezbyt dobra gra, ale pomyślałem sobie że w sumie to przyda się coś do pogrania w oczekiwaniu na Bloodborne(plus stwierdziłem że chcę limitkę tak czy inaczej!). Jestem graczem który jest w stanie się pobawić przy średniaczku, więc na to się właśnie nastawiłem, na przyjemnego średniaczka...ale się zawiodłem.

The Order to nie jest gra dla typowego gracza jak ty czy ja. To jest gra dla jakiegoś gościa który kupił PS4 dla szpanu żeby sobie ładnie wyglądało w salonie i żeby nie czuć wyrzutu sumienia, że zmarnował pieniądze kupuje takiego szmatławca który się sam przechodzi i wygląda wspaniale. Minimalny gameplay, skrypty cały czas. Nie spodziewałem się że ta gra będzie mnie tak brzydzić. 3/10 za ładną grafikę.

Premiera Bloodborne jutro, oby kurier nie nawalił :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 15:19, Piotrek_K napisał:

> Biorąc pod uwagę że mało kiedy jest wczytywanie to źle nie jest.
A smierc to co? Niewystepuje? W przypadku smierci w Centralnym Yahram, czas wynosi 42sekund.
CZTERDZIESCI DWIE sekundy do ponownego grania!


To nie giń hue hue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować