Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ma ktoś dziś ochotę na napady w GTA Online? Denerwują mnie Ci kretyni, którzy pierwszy raz pada w ręce trzymają. Możemy zrobić jeden cały wspólnie, tą samą ekipą, to dostaniemy dodatkowy milion plus trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twój problem. Zwykle jak zostawiałem na noc ściąganie to szło wszystko w przybliżeniu 3-4 giga na godzinę. Teraz ściągam cyfówkę Bloodborne''a od 14 godzin i mam dopiero 15 giga. Także coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 14:19, Jagged napisał:

Cześć, gdzie kupię we Wrocławiu Bloodborne ? Co sklep to nie ma (według stron internetowych).
Pomoże ktoś ?

W Oleśnickim Empiku blisko Wrocławia widziałem jeszcze parę sztuk, sam tam kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 17:35, Damianuss1 napisał:

> Cześć, gdzie kupię we Wrocławiu Bloodborne ? Co sklep to nie ma (według stron internetowych).

> Pomoże ktoś ?
W Oleśnickim Empiku blisko Wrocławia widziałem jeszcze parę sztuk, sam tam kupiłem.


Też to widziałem, ale nie mam kiedy tam podjechać :) Widocznie będę musiał się tam udać:)
Po ile kupiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rana dodam :)

Czy tylko mnie Far Cry 4 nie zachwycił? Pomijając oprawę i sam gameplay jest okej, ale postacie są nudne, płaskie, fabuła nie wciąga. Oczywiście to tylko moja opinia, ale po przejściu i przemyśleniach daję 7+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 01:05, Kirabaxior napisał:

Czy tylko mnie Far Cry 4 nie zachwycił?

Zachwycić mnie też nie zachwycił, ale to dobra gra na sporą ilość godzin. To co podobało mi się najbardziej to etapy w "Szangrila". Szkoda, że było ich tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 16:25, Kirabaxior napisał:

Dość oryginalne trzeba przyznać. Ale sama gra jakimś hitem nie jest imo.

Nie jest. To kopia poprzedniej części z lepszą oprawą i innymi teksturami. Po jej ukończeniu nawet mi się do niej wracać nie chce, ale te ~50h na zegarku jest o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było już wcześniej :).Wystarczyło wpiąć pendriva z muzyką do konsoli.Ale co prawda, to prawda słuchanie muzyki przez Spotify będzie o wiele wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 50 godzin to można spokojnie calaka zrobić :) Ja mam chyba z 15, a zostały mi misje Shangrila, Longinusa, przejąć mniej niż połowę obozów i twierdzę Pagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 14:00, zerohunter napisał:

Wszyscy się tym zachwycają, a ja nie chce tego Spotify, w dodatku mi tu go na siłę na
dashboard wcisnęli.

Chciałem spróbować z czym to się je, ale jak zaczęły się jakieś rejestracje, które w dodatku wywalały mi cały czas, że coś źle wpisałem to w te pędy poleciało to to do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować