Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

No dobra, kupiłem sobie konsolę i tak się teraz zastanawiam - czy jeśli wykupię sobie kartę za 100 zł do PSNa to muszę dodawać dane związane z kartą kredytową czy nie? Bo teraz jak chciałem sobie wypróbować PSPlusa na 14 dni to mnie poprosiło.

W sumie to pytanie także tyczy się Plusa - czy muszę coś dodawać jeszcze jeśli mam wykupioną subskrypcję w sklepie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 14:16, Damianuss1 napisał:

> Wszyscy się tym zachwycają, a ja nie chce tego Spotify, w dodatku mi tu go na siłę
na
> dashboard wcisnęli.
Chciałem spróbować z czym to się je, ale jak zaczęły się jakieś rejestracje, które w
dodatku wywalały mi cały czas, że coś źle wpisałem to w te pędy poleciało to to do kosza.



Ale usunałeś to z dashboarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2015/03/31/playstation-plus-april-dishonored-killzone-mercenary-never-alone/

Killzone Mercenary na Vite, Dishonored dla PS3 i jakis indyczy syf na PS4... Standard


Dodatkowo limitowana edycja PS4 z grafika z Batmana:
http://blog.us.playstation.com/2015/03/31/announcing-the-limited-edition-batman-arkham-knight-ps4-bundle/ (wyglada super :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbyś podawać?Nie musisz.Kupujesz tą karteczkę w sklepie (chodziło ci chyba o sklep stacjonarny?) i wklepujesz kod w zakładce realizacja kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj PS4 odwala takie numery ze masakra. Laczy sie z PSN, wchodzi nawet do sklepu ale friend list mi nie pokazuje a w grze moge wybrac tylko tryb offline. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 13:40, Muradin_07 napisał:

To znaczy zasugerowałem się tym, co pojawiło mi się gdy chciałem sobie włączyć 14 dni
darmowego Plusa ;)


Chca danych karty bo jednoczesnie zgadzasz sie na przedluzenie abonamentu i jak nie wylaczysz automatycznego przedluzania to masz platnego plusa po 14 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to taki haczyk. Czyli jeśli robię to za pomocą kodu to automatycznie po tylu dniach, ile miałem na karcie z kodem kończy się i nie ma przedłużenia ma się rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam odpowiedzi, skoro to byl kod na X dni plusa to nie sadze by przedluzyli, bo nie maja jak kasy pobrac-ale praktyki nie znam. a jak to byl kod na 100 zl i z portfela oplaciles plusa to tez nie wiem.
Sprawdz w czy masz wlaczone czy wylaczone
tekst ponizej skopiowany wiec moze byc nieaktualny
Wejdź w zakładkę PSN => zarządzanie kontami → zarządzanie transakcjami → lista usług → PS+ → wyłącz automatyczne odnawianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam. Dlaczego na miesiac?

Spotify jest darmowe. Logujesz się tam kontem ze Spoti PC i jesli masz premium, to przechodzi to też na PS4. Masz wszystkie playlisty i wszystko to, co na PC :)

Jedyna wada - jak chcesz zmienic playliste to musisz wyjsc z gry, wejsc do spoti i dopiero. Pomaga instalacja apki na telefonie, którą mozesz wszystko ustawiac, reszta działa bardzo sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy PS4 dysponuje odtwarzaczem płyt BD o lepszych parametrach od tego z PS3?
Puściłem sobie dzisiaj na PS3 " Braveheart " Gibsona na BD, obraz ma bardzo dużo ziarna, które, zwłaszcza na jasnych tłach i w jasnych scenach aż kuje w oczy.
Z ciekawości, przerzuciłem film na PS4 i tam jest ok, nie idealnie, ale różnica jest znaczna.
A może po prostu, po ponad czterech latach ( mimo wszystko, rzadkiego ) użytkowania, laser w PS3 się zabrudził i dlatego obraz z płyt jest gorszy? Czy to w ogóle ma jakiś wpływ na obraz? Czy tylko i wyłącznie kabel HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2015 o 23:40, lis_23 napisał:

Czy PS4 dysponuje odtwarzaczem płyt BD o lepszych parametrach od tego z PS3?
Puściłem sobie dzisiaj na PS3 " Braveheart " Gibsona na BD, obraz ma bardzo dużo ziarna,
które, zwłaszcza na jasnych tłach i w jasnych scenach aż kuje w oczy.
Z ciekawości, przerzuciłem film na PS4 i tam jest ok, nie idealnie, ale różnica jest
znaczna.
A może po prostu, po ponad czterech latach ( mimo wszystko, rzadkiego ) użytkowania,
laser w PS3 się zabrudził i dlatego obraz z płyt jest gorszy? Czy to w ogóle ma jakiś
wpływ na obraz? Czy tylko i wyłącznie kabel HDMI?

Ogólnie użytkownikiem PS3 jestem od dość niedawna (trochę ponad rok), a PS4 to już w ogóle (2 tygodnie) i w sumie sam jestem ciekaw. Będę mógł porównać dopiero za 5 dni, gdy wrócę z delegacji, ale ostatnio oglądałem na ps3 film przyrodniczy i ilość tzw. "salt and pepper" też była zastanawiająco wysoka. Być może pomoże to http://uk.playstation.com/ps3/support/movies/detail/linked224928/item109219/Use-video-noise-reduction/

Natomiast HDMI nie może być za to odpowiedzialne. Gdyby kabel miał zbyt dużą tłumienność, to między transmiterem i receiverem zostałaby wynegocjowana transmisja obrazu o niższej rozdzielczości (tak się będzie działo np. gdy będziesz miał zbyt długi kabel). Laser też nie może mieć tutaj wpływu, to nie VHS. Jak laser jest zabrudzony, to raczej jest problem z odczytem w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2015 o 09:26, hans_olo napisał:

[.] ostatnio oglądałem na ps3 film przyrodniczy i ilość tzw. "salt
and pepper" też była zastanawiająco wysoka. Być może pomoże to http://uk.playstation.com/ps3/support/movies/detail/linked224928/item109219/Use-video-noise-reduction/

Szkoda, że po angielsku ;)
sprawdziłem wczoraj jeszcze " Królestwo Niebieskie " i jest podobnie: na PS3 ziarno aż kuje w oczy, na PS4, nie.
Nie wiem, jak było wcześniej, pierwszy raz oglądałem wczoraj ten film na BD. Muszę jeszcze sprawdzić nowsze filmy, typu " Hobbit ", " Człowiek ze Stali " czy inny nowy film, który nie powinien już mieć efektu ziarna ( obraz cyfrowy ), chyba że jest ono dodane celowo. Jeżeli będzie podobnie to coś jest nie tak z PS3.

Dnia 06.04.2015 o 09:26, hans_olo napisał:

Natomiast HDMI nie może być za to odpowiedzialne. Gdyby kabel miał zbyt dużą tłumienność,
to między transmiterem i receiverem zostałaby wynegocjowana transmisja obrazu o niższej
rozdzielczości (tak się będzie działo np. gdy będziesz miał zbyt długi kabel). Laser
też nie może mieć tutaj wpływu, to nie VHS. Jak laser jest zabrudzony, to raczej jest
problem z odczytem w ogóle.


Yhy, kabelki są standardowe, dostarczone przez Sony wraz z konsolą, na PS3 wymieniłem teraz kabel na ciut lepszy i krótszy ( 1 metr, pozłacane końcówki ), ale niewiele to pomogło.
Na PS3 oglądam filmy od ponad 4 lat i pierwszy raz konsola mnie zawiodła jeśli idzie o jakość obrazu z płyt BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować