Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2015 o 11:02, MastAlol napisał:

Jaka jest wg. Was szansa na obniżkę ceny konsoli w najbliższym czasie? Może na e3 pokażą
odchudzoną wersję z niższą ceną?

IMO za wcześnie, zarówno na obniżkę ceny*, jak i na nowy model.


*Możesz liczyć na promocje sklepowe i bundle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystacie może z jakiś silikonowych pokrowców/ochraniaczy na pada? Dobre to to? Grając w Bloodborna tak pocą mi się łapy, że aż kapie z mojego kontrolera :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nowej ofercie dla Plusowiczów? Jak dla mnie bardzo fajnie. Ludzie wszędzie psioczą, ale naprawdę nie wiem czego oczekują z miesiąca na miesiąc. Hitów pokroju GTAV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 22:15, Damianuss1 napisał:

Co myślicie o nowej ofercie dla Plusowiczów? Jak dla mnie bardzo fajnie. Ludzie wszędzie
psioczą, ale naprawdę nie wiem czego oczekują z miesiąca na miesiąc. Hitów pokroju GTAV?


Syf. Tym razem na wszystkie konsole, więc będę nieco mniej żałować wydanych pieniędzy. Nie oczekuję hitów. Ale mam już dość smaku indyka. Killzone''a by rzucili w końcu. Sleeping Dogs. Ostatnio były za jakieś 49zł na Store... Mają masę takich tytułów, które pasują akurat na plusa. Tomb Raider choćby. Już nie mówię co miesiąc, ale co dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sipso dobrze opisal - syf. Nic ciekawego dla mnie, juz by nawet mogli Child of Light dac, a nie Guacamele, ktorego nawet na PS3 jak byl w Plusie to nie przeszedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 09:34, Piotrek_K napisał:

Sipso dobrze opisal - syf. Nic ciekawego dla mnie, juz by nawet mogli Child of Light
dac, a nie Guacamele, ktorego nawet na PS3 jak byl w Plusie to nie przeszedlem.

Może inaczej to odbieram. Dymany przez MS w poprzedniej generacji zwyczajnie mi trochę zwisa czy dadzą coś dobrego czy nie. W końcu płaciło się za multi i właściwie to był koniec. Szczerze pogram sobie w tego Unf Swan, przynajmniej jeden tytuł, który odpalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 22:25, Sipso napisał:

Syf.


Za rok o tej porze będzie pewnie coś lepszego, teraz jeszcze mogą kasować na odświeżonych, starych grach. Nawet tytuły startowe zarabiają, więc nie oczekiwałbym żadnych rewelacji na obecną generacją, przez kilka czy kilkanaście miesięcy.

Kto wie, może z czymś ''większym'' w końcu wyskoczą i wszystkich zaskoczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam pytanko czy gry w Ps Store tanieją? Czy to ich stała cena? Bo mam zamiar kupić W3 ale jest za 206zł a kartą prepaid można doładować tylko 200 ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 17:16, Durzo napisał:

Siemanko. Mam pytanko czy gry w Ps Store tanieją? Czy to ich stała cena? Bo mam zamiar
kupić W3 ale jest za 206zł a kartą prepaid można doładować tylko 200 ; /

Jasne, że tanieją. Nie licz jednak, że taki W3 szybko stanieje. Często są zniżki dla plusowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 19:50, Shinigami napisał:

Z tego co widzę, taniej kupisz pudło, do tego zawsze będziesz mógł w przyszłości się
go pozbyć :P


Pozbywać się Wiedźmina?!Toż to hańba!

W sumie, to całkiem dziwna sprawa, gry których nigdy nie dotkniemy są droższe niż te, które będziemy mieć zawsze przy sobie często z bogatsza zawartością. Przynajmniej tak niestety prezentuje się aktualnie sytuacja na naszym biednym rynku konsolowym ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2015 o 20:06, Hepe napisał:

W sumie, to całkiem dziwna sprawa, gry których nigdy nie dotkniemy są droższe niż te,
które będziemy mieć zawsze przy sobie często z bogatsza zawartością. Przynajmniej tak
niestety prezentuje się aktualnie sytuacja na naszym biednym rynku konsolowym ;(.


Taki to niestety jest przelicznik, dlatego ceny w sklepie zawsze będą odrobinę niższe. Zwłaszcza, przy hicie i konkurencji między sieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają w tej chwili funkcje multimedialne konsoli? Można jakieś filmy z napisami zapuścić, czy jest tak jak z PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie do forumowiczów i proszę o informacje. Mam PS3 oraz PS4 podobnie jak mój brat mieszkający w innym mieście. Gdy kupowałem cyfrowo grę na PS3 dawałem mu znać i on logował się na swojej konsoli na moje konto i ze sklepu tę grę pobierał i później grał na swoim koncie. I vice versa. Ostatnio kupiłem Watch Dogs w wersji na PS4 w promocji cyfrowej. Brat pobrał i zalogował się na swoje konto - a tu zonk - gra nie uruchomiła się i przekierowała go do sklepu cyfrowego w celu zakupu gry.
Wiecie może dlaczego tak się stało? Sony zablokowało tę możliwość ?
Ps. Nie moralizujcie tylko. Chyba wolno pożyczyć bratu grę?! Najśmieszniejsze jest to, że autentycznie z bratem jesteśmy fanami Sony i obaj od samego początku mamy plusa wykuponego. Dzięki Sony za szanowanie fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli konsola nie jest ustawiona na glowna, to brat na swojej konsoli moze w Watch Dogs grac tylko na TWOIM profilu.

Bylo o tym wspominane przed premiera, ze nastapi zmiana w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować