Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Problem tylko, że głosowanie i tak było zmanipulowane... na pierwszym planie GROW HOME zawsze, gdy była reklama tego całego głosowania. Mimo, że to crap imo. Armello byłoby spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału rzeczywiście nie ma, ale pewnie Grow Home i tak spróbuję. A póki co czekam na kolejną perełkę pokroju ostatniej Lary Croft - bawiłem się przednio, a w dodatku... łamigłówki są trudniejsze niż w ostatnim Tomb Rider :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 18:24, zerohunter napisał:

Google nie zawodzi, z 17 godzin zrobiło mi się 70 minut:D

Zmiana DNSów? Ogólnie nie wiem o co chodzi z tym wolnym pobieraniem. Wszystko ściąga mi się jak ta lala. Raz dłużej raz bardzo szybko, ale nie że od tygodnia ciągnie się wolno wszystko jak nie wiem. Betę BO3 zassało mi chyba w 4-5h. Myślę, że to niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 12:20, Luk04229 napisał:

Dobra, poczytałem, poszperałem trochę więcej i... stało się. Zamówiłem PS4. Myślę, że
wybrałem najkorzystniejszą ofertę . Boundle PS4 + Metal Gear Solid + 150zł na karcie
podarunkowej. A do tego PS4 to już chyba nowy model CUH-1200, jeśli wierzyć, że właśnie
te zestawy oferują nowszą wersje. Czyli w sumie 1750zł +2 gry (no bo oczywiście na cóż
innego wydam te 150PLN :D ) i nowy model. Teraz tylko czekać.


Masz tą limitowaną wersję konsoli w czerwonym kolorze? Gdzie dorwałeś taką fajną ofertę? Bo sam bardzo niedługo kupuję PS4 i się rozglądam za najatrakcyjniejszą opcją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lipę z Wiedźminem, pobrałem przedtem parę dodatków, usunąłem grę, dziś zainstalowałem, i PSN twierdzi że te stare dodatki mam już zainstalowane, a Wiedźmin ich nie widzi, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 20:20, zerohunter napisał:

Mam lipę z Wiedźminem, pobrałem przedtem parę dodatków, usunąłem grę, dziś zainstalowałem,
i PSN twierdzi że te stare dodatki mam już zainstalowane, a Wiedźmin ich nie widzi, co
robić?


Probowales je pobrac na nowo z PSN czy z Biblioteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 20:45, zerohunter napisał:

Bilbioteka przekierowywuje do PSN więc na to samo wychodzi.


U mnie przez bilblioteke dzialalo. Moze naprawde juz je sciagnal, a tam gdzie masz gre, jak najedziesz na nia i opcje ponizej, tam gdzie sa dodatki i klikniesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2015 o 18:37, Outlander-pro napisał:


Masz tą limitowaną wersję konsoli w czerwonym kolorze? Gdzie dorwałeś taką fajną ofertę?
Bo sam bardzo niedługo kupuję PS4 i się rozglądam za najatrakcyjniejszą opcją :D



http://www.mediamarkt.pl/czeladz/konsola-sony-playstation-4-500-gb-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain,id-1099381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 18:37, Outlander-pro napisał:

Masz tą limitowaną wersję konsoli w czerwonym kolorze? Gdzie dorwałeś taką fajną ofertę?
Bo sam bardzo niedługo kupuję PS4 i się rozglądam za najatrakcyjniejszą opcją :D


Tak limitowana wersja. W Saturnie, aczkolwiek zdecydowałem się na nią w ostatni dzień tej promocji, że za każde wydane 500PLN dostajesz 50zł na karcie podarunkowej.
Tak jak pisałem to już chyba nowy CUH-1200, do tego nietypowy wygląd konsoli + MGS i właśnie jeszcze dodatkowe 150zł do wydania na kolejną grę. Minus taki, że gdybym zamówił jakąś inną, już bym ją miał, a tak jeszcze kilka dni oczekiwania. Swoją drogą ciekawe kiedy ją wyślą jeśli premiera jest 01.09.2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No właśnie byłem ciekaw gdzie znalazłeś tą opcję z kartą podarunkową, a tu tej promo już nie ma, szkoda :D I rzeczywiście, to powinna być nowsza wersja konsoli, zatem nieźle trafiłeś. Choć nawet bez 150 zł extra na grę ta edycja z MGSem jest niezła, ale jeszcze się porozglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak całkiem nieźle. Strasznie już chciałbym tę konsolę, a tu jeszcze tydzień czekania. Mam nadzieje, że wszystko będzie z nią ok i dołącze bez porblemu do społeczności Playstation :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem Until Dawn bo jutro odbieram MGS''a 5. Musze powiedzieć że Until Dawn to kolejny świetny exclusive w którego pewnie David Cage gra i płacze że w jego grach ciągle brakowało tego czegoś, uczucia że każda decyzja jest ważna.

Świetna grafika i prowadzenie fabuły. Fajni bohaterowie którzy mogą irytować ale to ich atut gdyż do bólu odgrywane są role z filmów lat 80 i 90 horrorów jak slashery, psychologiczne, gore (tu kłania się ukłon w stronę piły), krzyku, filmy o duchach i potworach ;).

Ogólnie szybkich postem oceniam grę 9/10 jako grę, przeżycię, interkatywny film i grę akcji oraz nawet jako horror. Myslałem nawet że będzie mniej horrorowaty ;P typowe jumpscanki jak ze starych filmów ;P wygłupy bohaterów ;)

Więc czy wy jesteście w stanie dotrwać w całej startowej ekipie do świtu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 21:14, Kafar napisał:

Dziś ukończyłem Until Dawn bo jutro odbieram MGS''a 5. Musze


Długo ci zajęło ukończenie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować