Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2015 o 23:25, Kirabaxior napisał:


> Jeśli nie masz parcia to czekaj na slimke. Albo lepiej - kup Xboksa One i ciesz
się grami
> obu generacji i lepszą usługą sieciową.
Po pół roku uzywania potwierdzam. PS4 to dobra konsola, ale PSN to żart, eksklusiwy nie
porywają(chyba ze mowimy o remasterach z PS3, lol), a te 900p a 1080p to mi roznicy nie
robi.


Jak nie robią ? W ile exclusivów grałeś? until Dawn ostatnie jest świetną grą. Order też był dobry. Tearaway niedługo wychodzi gorąco polecam bo poprzednia cześć tylko na Vitę była. Polecam tez do świetnej zabawy Little Big Planet 3. Infamous must have, bardzo przyjemnie się w to gra a o to chodzi chyba w grach?:)

Dodatkowo specyficzne gry ale też bardzo dobrze, zależy jednak czy ktoś lubi dane gatunki to DriveClub oraz Bloodborne jak i Everybody''s Gone to Rapture.

Nie wspominam tu o grach z poziomu po prostu DOBRYCH, nie wybitnych ale fajnych jak Knack czy Killzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 23:36, Sipso napisał:

Gdyby jeszcze Sony wprowadziło kompatybilność wsteczną, to zostałbym przy PS4. A oni
mówią, że skupiają się na nowych grach. Szkoda, że tak mało ich wychodzi i że są tak
przeciętne. Przechodzę MGS5 i sprzedaję konsolę. Cholernie się zawiodłem na PS4 i w ogóle
tej generacji.


Ja błagam o to by nie wprowadzali takiej kompatybilności, niech się skupią na tych świetnych grach co w każdej generacji robią. Powiem więcej jestem zwolenikiem zmiejszenia ilości gier w Plusie także. Plus zniszczył rynek gier i graczy (mowa o tych dzieciach co miesięcznie mysleli że same AAA będą dostawać które już dawno wiekszośc ludzi ograła) ;/

Dla mnie dzicinne jest sprzedawanie konsoli bo sie jakiś smark obraził. Na obie konsole jest średnio jeszcze z grami ale co jak co PS4 w tej chwili ma najwięcej exclusivów i to bardzo dobrych. MS też je ma i wiem, ale duzo mniej.

Jedyny krok jaki uważam za inteligętny to kupno drugiej konsoli, kogoś nie stać? niech uzbiera. Sprzedawanie pod takim pretekstem co napisałeś to totalna głupota. Jednego typa takiego znam. Sprzedaje konsole po przez PSN nie mógł grać w.. MINECRAFTA. Jezu jak słysze takie teksty "rozczarowałem sie konsolą bo albo w PS+ są same indyki albo bo nie ma w co grać" to jestem za aborcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że implementacja kompatybilności nie ingeruje w robienie nowych gier. To nie game developerzy ją implementują tylko pracownicy Sony. Tzn - nie implementują...

Plus to durna dentka. Nie mam nic przeciwko płaceniu za usługę sieciową. Chyba 3 lata płaciłem za Xbox Gold. Problem leży w tym, że PSN nawala masakrycznie często a jak działa to działa słabo. Więc no sorki, że oczekuję chociaż nieco lepszych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2015 o 23:49, Sipso napisał:

płaciłem za Xbox Gold. Problem leży w tym, że PSN nawala masakrycznie często a jak działa


Racja ale nie przesadzajmy ok? kolega z xboxa narzeka zaś na xbox live. Owszem usługa MS działa trochę lepiej ale z naciskiem na troche ;) bujdy są z tym bezawaryjnym działaniem xbox live. Takie bujdy jak kiedyś argument że Sony wykradli dane a jakoś o początkach 360 i wykradzeniu 20 milionów kont xbox live nikt wtedy nie wspominał ;)

Więc punkt widzenia zalezy nie tylko od punktu siedzenia ale także z kim się siedzi. Jestem zwolennikiem posiadania wszystkich konsol jako gracz bo wszedzie są dobre tytuły. Jedynej konsoli jeszcze jakiej nieposiadam jest WiiU i XBOX one. I xboxa kupie jak będzie na nim w co grać bo posiadam także dobrego PC, i niestety to co wychodzi na razie (i mnie interesuje) na xboxa z exclusive to ograłem już na PC.

Dnia 04.09.2015 o 23:49, Sipso napisał:

to działa słabo. Więc no sorki, że oczekuję chociaż nieco lepszych gierek.


Podejrzewam że połowy ich nawet nie ograłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 00:03, Kafar napisał:

Podejrzewam że połowy ich nawet nie ograłeś ;)


Masz absolutną rację. Bo (ponad) połowa z nich mnie kompletnie nie interesuje.

Nie narzekam tu na same PS4, ale w ogóle obecną generację. Dlatego koledze wyżej polecam Xboksa One bo przynajmniej w razie czego zagra sobie w Red Dead czy inne stare dobre tytuły. Nowe gry wcale nie są nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 00:11, Sipso napisał:

Nie narzekam tu na same PS4, ale w ogóle obecną generację. Dlatego koledze wyżej polecam
Xboksa One bo przynajmniej w razie czego zagra sobie w Red Dead czy inne stare dobre
tytuły. Nowe gry wcale nie są nowe.


To czemu mu nie polecisz xbox 360 lub ps3.. jak chce w te gry grać to taniej go to wyjdzie i to sporo taniej a i gier będzie dużo więcej.

PS. więc to nie Ty oczekujesz niecolepszych gier bo te co wyszły są bardzo dobre. Po prostu nie trafiły w Twoje gatunki a to róznica. Graj na PC na razie jak cos. Sprzedaż konsoli nic tu nie zmieni na xboxie masz te same gatunki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, 360 i PS3 polecam gorąco, bo to rzeczywiście najlepszy wybór. Xboksa One polecam po prostu w kategorii konsoli obecnej generacji.

Btw. Dość offtopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 00:15, Sipso napisał:

Oczywiście, 360 i PS3 polecam gorąco, bo to rzeczywiście najlepszy wybór. Xboksa One
polecam po prostu w kategorii konsoli obecnej generacji.


Nie polecaj czegoś o czym nie masz pojęcia. Skoro polecasz z obecnej generacji w tej chwili ze względu na wstęczną kompatybilnośc to może podaj tytuły KTÓRE działają na niej a nie plan na najbliższy rok :) bo kolege w błąd wprowadzisz ;)

To nie offtop ;) zdecydowania dyskusja o konsoli i o ps4 i komuś mozna doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 23:39, Kafar napisał:

Jak nie robią ? W ile exclusivów grałeś? until Dawn ostatnie jest świetną grą.

Zagram kiedyś

Dnia 04.09.2015 o 23:39, Kafar napisał:

Order
też był dobry.

Ładny, ale liniowy i średnio ciekawy, obejrzałem całość na jutjub i chyba nie ma sensu samemu w to grać :)

>Tearaway niedługo wychodzi gorąco polecam bo poprzednia cześć tylko na

Dnia 04.09.2015 o 23:39, Kafar napisał:

Vitę była.

No właśnie - grałem na Vicie, potwierdzam, przednia gierka.
Polecam tez do świetnej zabawy Little Big Planet 3.
Jedynka i dwójka ograna na PS3. Fajne gry, ale trójka to w sumie to samo, albo nawet i mniej.

Dnia 04.09.2015 o 23:39, Kafar napisał:

Infamous must have, bardzo
przyjemnie się w to gra a o to chodzi chyba w grach?:)

To ładna gra, ale czy taka dobra? Możej fajnie się biega po mieście, ale fabuła nie wydaje się być specjalnie interesująca, a sam gameplay jest pozbawiony takiego...hm feelingu gry. Tzn - gra się spoko, ale to nie jest żaden must have

Dnia 04.09.2015 o 23:39, Kafar napisał:

Dodatkowo specyficzne gry ale też bardzo dobrze, zależy jednak czy ktoś lubi dane gatunki
to DriveClub oraz Bloodborne jak i Everybody''s Gone to Rapture.

DriveClub może się podobać, ale wyłącznie jak masz season pass, w przeciwnym razie umrzesz z nudów jeżdżąc w kółko po tych samych torach. Za to model jazdy jest luks. W Bloodborne nie grałem, nawet nie moja liga ale mogę tylko powiedzieć, że ten exclusive jest naprawdę na poziomie.

Dnia 04.09.2015 o 23:39, Kafar napisał:

Nie wspominam tu o grach z poziomu po prostu DOBRYCH, nie wybitnych ale fajnych jak Knack
czy Killzone.

Obie nie porywają, a Killzone to dziś już nie jest jakiś hicior, nawet za darmo pewnie bym go przeszedł i wywalił. Typowy tytuł startowy by pokazać jak przyszłe gry będą wyglądać, bo grafika, nie powiem, wygląda ślicznie. Szkoda tylko, że to typowa liniówka z mega oskryptowanymi etapami, gdzie tak naprawdę konsola nawet nie ma gdzie się wykazać za bardzo.

Żeby nie było - XBOX też nie ma jakichś megauberhiper eksów. Za Forzę Horizon 2, Forzę 6 czy Halo 5 oddałbym jaja. Ale dwa wydane przez nich remastery, Halo Master Chief Collection czy Girsy Ultimate Edition są zrobione kozacko. MAŁO TEGO! Kupując za tą śmieszną stówkę nowe girsy dostajemy GoW 2 i GoW3 na X360 we wstępnej kompatybilności. Tymczasem Sony zaczęło genialnie a teraz jest coraz gorzej. Płacę PS Plus i sam nie wiem po co. W te gry i tak nie gram, bo to jakiś indie-chłam, pomijając niektóre raptem gry jak MGSV: GZ, Rocket League, Lara Croft, Infamous First Light to reszte olewam. Płacę kasę by grać w multiplayer, w usłudze która działa tak beznadziejnie że to głowa mała. Non stop przerwy, pobieranie 10GB zajmuje mi jakieś 24h gdzie normalnie trwa to maks 2h.

Zapytasz, dlaczego więc mam PS4? Bo mój komp nie wyrabia z nowymi grami, bo lubię pada, trofea. Ale to za co kochałem PS3(genialne exy i mistrzowska oferta PS Plus, w dodatku darmowe multi) to tutaj tego po prostu nie ma. I za to mam żal do Sony. Konkurencja nie śpi i poczynia sobie coraz lepiej. Wystarczy spojrzeć na jakość Xbox Live, gry w Xbox Live Gold, zapowiedziane gry, kompatybilnośc wsteczną... nie jestem fanbojem żadnej z konsol, jestem realistą i konsumentem i czuję się troszeczkę oszukany. Na szczęście tylko troszeczkę, bo nie mówię, że na konsoli mi się gra źle.

A, no i jeszcze ta beka z Destiny. Pakowanie w ''semi-exclusive'' i wmawianie graczom, że to rewelacyjna gra w którą trzeba zagrać, ale TYLKO NA PLAYSTATION.


EDIT. Dodać jeszcze chciałem coś. Mianowicie, Sony praktykuje aktualnie to, za co nienawidziłem Microsoft w poprzedniej generacji. Dokładnie taka sama polityka, bo wydaje im się, że wygrali wojnę co jest nieprawdą.
W dodatku polecenie X1 przez Sipso ma swoje odzwierciedlenie, bo to konsola rozwijająca się, a nie konsola producentów, którym odbiła kasa do głowy i myślą, że PR jest u nich tak rozwinięty, że mogą spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że mam dylemat. Jak wygląda podłączenie konsoli do internetu ? (XboxOne i PS4) Są jakieś częste problemy ? Czy na przykład wifi łapie bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 18:31, revolt505 napisał:

Muszę przyznać, że mam dylemat. Jak wygląda podłączenie konsoli do internetu ? (XboxOne
i PS4) Są jakieś częste problemy ? Czy na przykład wifi łapie bez problemu ?


Nie ma żadnych problemów jeżeli chodzi o problemy z połączeniem z konsola.

PSN i XBOX live mają czesto jakieś problemy ze sobą, u Sony z jakieś 15% więcej występują. Jednak ja gram praktycznie tylko online i nie mam problemów z grami. Ludzie coś tam narzekają, owszem są problemy ale typu że np. sklep może niedziałać lub problemy z wiadomosciami. Nic wielkiego ale w obu konsolach sa problemy tak czy siak.

Natomiast warto zaznaczyć bo graczem PCtowym tez jestem że ilośc awarii np. na PSN jest porownywalna z ilością awarii np. steama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

obejrzałem całość na jutjub i chyba nie ma sensu
samemu w to grać :)


No i własnie tu wskazujesz poziom swój na który niestety ja nie wskocze.

>Halo Master Chief Collection

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

czy Girsy Ultimate Edition są zrobione kozacko. MAŁO TEGO! Kupując za tą śmieszną stówkę
nowe girsy dostajemy GoW 2 i GoW3 na X360 we wstępnej kompatybilności.


Racja.

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

gry i tak nie gram, bo to jakiś indie-chłam, pomijając niektóre raptem gry jak MGSV:


No i własnie tu wskazujesz poziom swój na który niestety ja nie wskocze bo jest po prostu za żenujący i za niski.

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

w multiplayer, w usłudze która działa tak beznadziejnie że to głowa mała. Non stop przerwy,


Bez przesady. Awari jest trochę więcej niż na xbox one w tej chwili a porównywalnie jak ze steamem więc nie siej paniki jak znów nie masz doświadczenia.

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

pobieranie 10GB zajmuje mi jakieś 24h gdzie normalnie trwa to maks 2h.


Owszem. To jedyna awaria jaka występuje od 2-3 tygodni. Innych nie było. Dziennie (bo miałem urlop 3 tygodnie) grałem po sieci około 10h dziennie. Tylko problemy ze ściąganiem były.

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

Zapytasz, dlaczego więc mam PS4? Bo mój komp nie wyrabia z nowymi grami, bo lubię pada,
trofea. Ale to za co kochałem PS3(genialne exy i mistrzowska oferta PS Plus, w dodatku
darmowe multi) to tutaj tego po prostu nie ma.


A kiedy kupiłeś PS3? Bo dwa lata po premierze PS3 to samo było. Nie rozumiem zdziwienia. To samo było 2 lata po premierze 360.

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

gry w Xbox Live Gold


Owszem fanboyem może i nie jesteś ale masz zerowe pojęcie ;). Sony nie daje takich gier bo takie tytuły jak daje MS dało już dawno, co ma drugi raz to samo dawać?:) Pula gier dla biedy się skończyła bo tak to nazywam bieda bo gracze czekają jak by to była woda i chleb aby tylko dobre tytuły za jak najmniejszą kasę. Polecam sprzedać konsole obie, zostawić pada i kupić za to świetnego PC. Zauważ ile problemów Twoich się pozbedziesz.

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

A, no i jeszcze ta beka z Destiny. Pakowanie w ''semi-exclusive'' i wmawianie graczom,
że to rewelacyjna gra w którą trzeba zagrać, ale TYLKO NA PLAYSTATION.


Na tym to polega. A myslisz że rok temu CoD to inaczje był reklamowany?:) najpierw dodatki na xbox one to lepsze przeżycia. :) prosze Cię. Akurat ja kupiłem Destiny i to niezły syf ale miliony grają więc twoje zdanie tu jest nie istotne ;) bo to marketing. To samo było z CoDem rok temu u MS i to smao będzie w tym roku u Sony ;)

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

EDIT. Dodać jeszcze chciałem coś. Mianowicie, Sony praktykuje aktualnie to, za co nienawidziłem
Microsoft w poprzedniej generacji. Dokładnie taka sama polityka, bo wydaje im się, że
wygrali wojnę co jest nieprawdą.


Bo wygrali. OCzywiście nie wojne a bitwe i to nie jedną a co chwile wygrywają. Pytanie jak długo i czy to sie niezmieni.

Dnia 05.09.2015 o 15:22, Kirabaxior napisał:

W dodatku polecenie X1 przez Sipso ma swoje odzwierciedlenie, bo to konsola rozwijająca
się, a nie konsola producentów, którym odbiła kasa do głowy i myślą, że PR jest u nich
tak rozwinięty, że mogą spać spokojnie.


Że prosze?:D Jeszcze powiedz że konsola zrobiona dla graczy :D Toś palnął jak łysy grzywką o kant kuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 00:13, Kafar napisał:


To czemu mu nie polecisz xbox 360 lub ps3.. jak chce w te gry grać to taniej go to wyjdzie
i to sporo taniej a i gier będzie dużo więcej.

Dokładnie. X360 to koszt ok. 700 - 900 zł z kinektem, a gry-używki to koszt 20-30 zł ba! za 30 zł wyrwałem nawet nówki w folii ( najdroższe nówki kupiłem po 60 zł, choć są i po 120 zł ).

Nie zgodzę się, że na PS4 nie ma ciekawych eksklusiwów:

Killzone Shadow Fall - niby gracze narzekają ale mi się podoba.
Destiny - świetna gierka, tylko nie mam z kim grać ;)
Infamous Second Son - swietna " piaskownica ", najładniejsza z całej serii
Bloodborne - pomimo faktu, że nie przepadam za Dark Souls ( za trudne i zbyt irytujące ;) ), ten tytuł łyknąłem od razu i idzie mi lepiej niż w Lords of the Fallen ;)
The Order 1886 - mnóstwo było narzekań na ten tytuł, w końcu wyrwałem używkę za 120 zł w metalowym pudełku i jestem pozytywnie zaskoczony: świetny klimat, opowieść, pomysł, design Londynu, postaci i broni. Brakuje tylko większej swobody a przede wszystkim większej eksploracji Londynu. Oby powstała kontynuacja, bo chce zwiedzić inne dzielnice.
Driverclub - gierka fajna, ale dla mnie ciut za trudna ;) wolę NfS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

No i własnie tu wskazujesz poziom swój na który niestety ja nie wskocze bo jest po prostu
za żenujący i za niski blablabla obrażam bo mnie coś boli


Wypowiedziałem swoje zdanie. Uszanuj, jeśli chcesz w ogóle z kimś się dogadać, bo ja Cię nie obrażam. Tak, uważam że te indie gierki to chłam. Tak, uważam że nie ma sensu bulić za grę 250zł by napawać się grafiką i by sobie postrzelać przez te 4 godziny, skoro nie jest to jakieś żadne przeżycie, a tylko oskryptowana strzelanka.

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

Bez przesady. Awari jest trochę więcej niż na xbox one w tej chwili a porównywalnie jak
ze steamem więc nie siej paniki jak znów nie masz doświadczenia.

No ja niestety miałem ostatnio często problemy z połączeniem do PSN. Może indywidualny przypadek - ale przez to też subiektywne odczucia.

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

A kiedy kupiłeś PS3? Bo dwa lata po premierze PS3 to samo było. Nie rozumiem zdziwienia.
To samo było 2 lata po premierze 360.

Ano było i potwierdzam. W sumie nie potrzebnie porównałem, bo poprzednią generacje Sony imo wygrało, mimo falstartu.

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

> gry w Xbox Live Gold

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

i chleb aby tylko dobre tytuły za jak najmniejszą kasę. Polecam sprzedać konsole obie,
zostawić pada i kupić za to świetnego PC. Zauważ ile problemów Twoich się pozbedziesz.

Po pierwsze to pula gier się nie skonczyla. Duzo gier zdazylo sie zestarzec. Rayman Legends, Knack, Killzone, Wolfenstein The New Order, AC IV, Last of Us Remastered, można tak wymieniać. Na PS3 hity trafiały do puli po kilku miesiącach.
Po drugie, zrobiłbym tak jak mówisz. Ale jestem pieprzonym cebulakiem i nie stać mnie na nowego PCta. Sony rozpieściło mnie dobrymi grami w Plusie, a teraz karmią mnie jakąś posypką. Nie dziw się, zatem ;)

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

Na tym to polega. A myslisz że rok temu CoD to inaczje był reklamowany?:) najpierw dodatki

Wspomniałem potem, że Sony przyjmuje teraz politykę MSu.

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

Bo wygrali. OCzywiście nie wojne a bitwe i to nie jedną a co chwile wygrywają. Pytanie
jak długo i czy to sie niezmieni.

O bitwę to się zgodzę, ale nadchodzą kolejne i Sony nie wydaje się być jakoś solidnie przygotowane.

Dnia 05.09.2015 o 18:46, Kafar napisał:

Że prosze?:D Jeszcze powiedz że konsola zrobiona dla graczy :D Toś palnął jak łysy grzywką
o kant kuli.

MS już zrezygnował z promowania Kinecta, falstart i błędny pijar, ale starają się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 20:09, Kirabaxior napisał:

MS już zrezygnował z promowania Kinecta, falstart i błędny pijar, ale starają się :)


Nie zrobili tego bo gracze się pluli. Zrobili to bo gracze nie płacili. To jest zasadnicza różnica.

Ja zdradzę tajemnice która polega na różnicy dwóch firm. Obie firmy są po to by robić kasę a nie robić graczowi dobrze.

Róznica jest taka że Sony wiedziało od zawsze od pierwszego PSX że najważniejsze są gry i to na naprawdę wysokim poziomie. Dlatego że gracze wtedy je kochają, gracze je kupują i te gry sprawiają że ludzie kupują konsole. Czyli świetne tytuły exclusive to $ dla firmy.

MS natomiast chciał robić np. nowym xboxem wszystko. A jak zapytasz się rodziców lub dziadka co uważa o rzeczach które są do wszystkiego to odpowiedź będzie jedna.. są do niczego. Nie da się zrobić 5 rzeczy tak samo dobrze jak 1 czy 2. I dlatego mają kiepski start One i DLATEGO 360 przegrała koniec poprzedniej generacji mimo ROCZNEJ przewagi. Rok w sprzęcie to wieki.

Obie te firmy to robią dla $ nie dlatego że kochają gracz, oczywiście wiedzą że dobrymi grami mozna zdobyć miłośc graczy (oraz dobrymi decyzjami) a to się przełoży na $.

Sony nie przyjmuje polityki MS. Sony własnie idzie swoją polityką i albo ich się kocha albo nienawidzi za to. Ja jestem po środku bo mi ani to nie przeszkadza ani nie zachwyca. Ja jestem cholernym graczem, chce mieć cholerne dobre gry ;) a czy to są od nintendo, sony, microsoftu czy od Blast to nie istotne ;D wazne by były dobre ;)

PS. Mógłbyś w prostacki sposób jak cytujesz posty nie zmieniać pod siebie ich treści? Bo to już żałosne. Dorośnij i odpowiadaj jak dorosły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 19:02, lis_23 napisał:

Nie zgodzę się, że na PS4 nie ma ciekawych eksklusiwów:

Killzone Shadow Fall - niby gracze narzekają ale mi się podoba.
Destiny - świetna gierka, tylko nie mam z kim grać ;)
Infamous Second Son - swietna " piaskownica ", najładniejsza z całej serii
Bloodborne - pomimo faktu, że nie przepadam za Dark Souls ( za trudne i
zbyt irytujące ;) ), ten tytuł łyknąłem od razu i idzie mi lepiej niż w Lords of the
Fallen
;)
The Order 1886 - mnóstwo było narzekań na ten tytuł, w końcu wyrwałem używkę za
120 zł w metalowym pudełku i jestem pozytywnie zaskoczony: świetny klimat, opowieść,
pomysł, design Londynu, postaci i broni. Brakuje tylko większej swobody a przede wszystkim
większej eksploracji Londynu. Oby powstała kontynuacja, bo chce zwiedzić inne dzielnice.
Driverclub - gierka fajna, ale dla mnie ciut za trudna ;) wolę NfS ;)


W sumei z każdego gatunki jak się okazuje są dobre gry.. to ciekawe w jakie on musi grać tylko ;P skoro one nie są dla niego ;P RTS zostaje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Uncharted, GoW i Until Dawn to co? Ja np. nie grałem w GoW, a w sumie niejako kupiłem PS4 z myślą właśnie o tej grze.

Co do Destiny to mogę Ci podać mój psn, ale ja tam mam 10 lvl dopiero i nic jeszcze nie ogarniam, ale jak mi się spodoba bardzo, to kupię tą edycję Legendary z TTK.

A i nie chce ktoś się wymienić czymś za Inkwizycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 21:24, Kafar napisał:

PS. Mógłbyś w prostacki sposób jak cytujesz posty nie zmieniać pod siebie ich treści?
Bo to już żałosne. Dorośnij i odpowiadaj jak dorosły człowiek.


Hola, hola, wstrzymaj konie, jeden post jawnie prowokacyjny i obrażający, teraz kontynuujesz, mimo iż Twój dyskutant rozmawia spokojnie. Proszę darować sobie szukanie zaczepki i sprowadzanie dyskusji do słownych przepychanek, oraz darowanie sobie prowokowania wojen międzyplatformowych. Wlepiam ostrzeżenie, bo idzie to w złym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 23:57, Outlander-pro napisał:

Wlepiam ostrzeżenie, bo idzie to w złym kierunku.


Więc słucham co w sprawie zmiany cytatu który mówi potencjanlnemu czytelnikowi coś zupełnie innego niż mówiłem co?

zerohunter w sumie gra Desitny po tym najnowszym patchu zmieni się dopiero w destiny które miało być na premierę więc warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2015 o 00:37, Kafar napisał:

Więc słucham co w sprawie zmiany cytatu który mówi potencjanlnemu czytelnikowi coś zupełnie
innego niż mówiłem co?


Sensu przekręconego nie dostrzegam, a to małe odgryzienie się, to coś czego można było się spodziewać, po agresywnym poście. Ja za to konsekwencji nie będę wyciągał. W razie dalszych uwag czy wątpliwości zapraszam na maila. Dyskusja, dyskusją, ale jeśli na wstępie oznajmiasz, że podejście drugiej osoby jest "żałosne" i nie będziesz się "zniżał do poziomu", ale jednak odpowiadasz na wszystko ... to nie jest dyskusja na poziomie. Tyle w tej sprawie, nie mam nic przeciwko rozmawianiu na te tematy, ale zachowajmy proszę jakiś poziom kultury, wymieniajmy argumenty, a nie róbmy pyskówkę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować