Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2015 o 17:21, Kirabaxior napisał:

Ogarną się pewnie dopiero, gdy poczują że są w dupie... Porażka. Płacisz za PS Plus a
usługa jest gorsza niż na PS3.


A na to ze poczują się nie zapowiada . Społeczność Sony jest trochę jak nas nasza . Narzekają a nic się za to nie biorą. No bo i co możemy ? Nie zrobimy przeciez międzynarodowej akcji stop partactwu. Ludzie chcą sobie tylko pograć :(

Kiedy Rocket League kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ostatnio nie spojrzę to czytam o słabym ściąganiu z PSNu. Chyba jestem jakimś szczęściarzem bo u mnie jedzie wszystko dość szybko, a mieszkam na wsi i mam jakiś internecik radiowy nawet nie full pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2015 o 17:37, LastOrder napisał:

Kiedy Rocket League kolego ?

Anytime, anywhere :) A tak poważnie, jutro możemy pograć. Tylko coś mi za bardzo nie idzie ostatnio, bo długą przerwe miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wymienić podstawową wersję Destiuny na wersję z trzema dodatkami za dopłatą 80 zł?

Co Możecie powiedzieć o Until Dawn? Warto zakupić? Nie podoba mi się Heavy Rain ale tutaj kusi mnie klimat horroru klasy B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 20:16, Kirabaxior napisał:

Sprawdź bezspojlerową recenzję Arhn.eu


Po jej obejrzeniu nabrałem mini smaka :)


Już zakupiłem ;) podobnie Desyiny, które kosztowało mnie 180, a nie 80 zł ;) ale to i tak taniej niż na PSN, gdzie wersja z dodatkami jak i same dodatki to koszt ok. 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 22:33, Kirabaxior napisał:

Czemu aż tyle? Na allegro za 70zł już dostaniesz, mowię o Destiny.


Podstawkę? Ja zakupiłem Legendary Edition - podstawka + trzy dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry same się instalują po włożeniu płyty. Z tego co kojarzę wszystkie się instalują. Więc nie ważne co daje bo to obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie z PSN rzeczywiście idzie jak krew z nosa ... Od wczoraj próbuję zaktualizować Destiny i przez jakieś 6 - 8 godzin pobrało się ok. 8GB z prawie 18GB i dopiero teraz ruszyło i mam już 11GB na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodborn: The Old Hunters:

It is on the heels of this milestone that we can confirm that the highly anticipated expansion for Bloodborne is almost upon us. The wait is almost over, and a new nightmare is almost here…

Starting November 24th, download the Bloodborne DLC expansion The Old Hunters for $19.99 and experience the nightmare of the hunters who once guarded Byrgenwerth’s darkest secrets.

Set in a nightmare world where hunters from the past are trapped forever, explore brand new stages full of dangers, rewards, and deadly beasts to overcome. You’ll find multiple new outfits and weapons to add to your arsenal as well as additional magic to wield and add more variety to your combat strategy.

With new story details, learn the tale of hunters who once made Yharnam their hunting grounds, meet new NPCs, and discover another side of the history and world of Bloodborne. Here’s a brief glimpse of just some of what lies in store for you when The Old Hunters launches on November 24th, including Simon’s Bowblade weapon, and new boss enemy Ludwig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 16:54, lis_23 napisał:

Opłaca się wymienić podstawową wersję Destiuny na wersję z trzema dodatkami za
dopłatą 80 zł?


Skąd masz taką ofertę, to jakaś prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2015 o 15:08, zerohunter napisał:


Skąd masz taką ofertę, to jakaś prywatna?


Pomyliłem się, gdyż źle usłyszałem - dałem 180 zł ale to i tak taniej niż na PSN.
Przed chwilą gra skończyła się aktualizować: jakieś pięć godzin wczoraj i dzisiaj od piątej rano ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym PSN? Po włożeniu płyty z grą i uruchomieniu jej znowu mi wyszło, ze mam pobrać aktualizacje, a gdy wyszedłem gry i wszedłem do " pobrane " okazało się, że znowu mam pobierać te prawie 18GB ... z tym, że teraz przez większość czasu mam napis: " przygotowywanie do pobierania 50% " ...
Czyżby wcześniej jednak tego przez tyle godzin nie pobrało?
Myślałem, że jak kupuję pudełkowe wydanie z DLC to owe DLC będą na płycie, a nie na PSN ... chyba, że aktualizuje się coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować