Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2015 o 21:08, Damianuss1 napisał:

Pograłem chwilę i rzeczywiście prowadzenie to zupełnie inna bajka. Gram na średnio-zaawansowanym
i dostaję w tyłek nieziemsko. Jak samochody prowadzi mi się najlepiej z widokiem z kokpitu


Da się ustawić poziom trudności? Bo mam wrażenie że jest za łatwo, wygrywam wyścigi z gigantyczną przewagą, chociaż sporo czasu spędzam poza trasą :D. Może gram na najniższym :P. Gdzie można to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2015 o 23:24, Diverso napisał:

Da się ustawić poziom trudności?

jesli nic sie nie zmienilo w stosunku do Driveclub Cars ;), to poziom trudnosci da sie ustawic tylko w pojedynczych wyscigach. Jak grasz te wyscigi z Tour (i gdzie dostajesz gwiazdki) to takiej mozliwosci raczej nie ma.

Mi tam w singlu idzie niezle - doszedlem do pierwszych mistrzostw i przestalem, bo bylem mega zmeczony i nie mialem problemow z zadnym wyzwaniem. Gorzej w multi, tutaj ledo lapie sie na 6. miejsce na 8 graczy ;D. Zdecydowanie lepiej mi idzie samochodami - tam w wiekszosci przypadkow bylem w czolowce w MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2015 o 12:10, Piotrek_K napisał:

jesli nic sie nie zmienilo

Rzeczywiście nie da się zmienić w zawodach. Gram w DC sporadycznie i odpalam sobie nonstop albo multi albo swoją trasę więc dostaję w dupę. Ku memu zdziwieniu wczoraj pograłem w zawodach i bez problemu lądowałem na 1-2 pozycji. Jednak tam jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wyciekły skriny z Fallouta 4 na PS4 i zaczęło się... narzekanie. Jak dla mnie wygląda naprawdę przyzwoicie, nie wiem czego się ludzie spodziewali? Krajzisa ósemki? Chociaż nie powiem postaci mogłyby lepiej trochę wyglądać co nie zmienia faktu, że i tak jest nieźle jak na tytuł z dużym i otwartym światem. Moderzy już pewnie zacierają ręce aby pozmieniać to i owo. Ja tam nie zamierzam modować niczego nawet jeśli mody pojawią się na PS4.

Link do skrinów - http://www.allgamesbeta.com/2015/10/leaked-fallout-4-ps4-screenshots.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o różnicach graficznych i rozdzielczości w nowym Need for Speed?
Na PS4 mam już sporo zajętego miejsca więc jeśli różnic nie ma lub są niewielkie to brałbym ten tytuł na XONE.
Zresztą, wykupiłem sobie na miesiąc EA Acces i pobieram tego triala na 10 k, więc się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2015 o 19:32, Damianuss1 napisał:

No dobra. Wyciekły skriny z Fallouta 4 na PS4 i zaczęło się... narzekanie. Jak dla mnie
wygląda naprawdę przyzwoicie, nie wiem czego się ludzie spodziewali? Krajzisa ósemki?
Chociaż nie powiem postaci mogłyby lepiej trochę wyglądać co nie zmienia faktu, że i
tak jest nieźle jak na tytuł z dużym i otwartym światem. Moderzy już pewnie zacierają
ręce aby pozmieniać to i owo. Ja tam nie zamierzam modować niczego nawet jeśli mody pojawią
się na PS4.

Link do skrinów - http://www.allgamesbeta.com/2015/10/leaked-fallout-4-ps4-screenshots.html



Dokładnie.. to gimbusy nie grali jeszcze a już narzekają. Podobnie było przy Wiedźminie 3 .. Krytykowano grafikę a po premierze ucichło bo grafika była ok. Ja już rezgynuje z takich for.. Dobrze, że tu jest jeszcze w miarę oK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz widząc takie materiały jak ten poniżej wcale nie dziwię się niektórym niezadowolonym. W końcu mamy 2015 nie 2007.

Inna sprawa, że ich ostatnie gry trudno uznać za zaawansowane graficznie, dopiero po miesiącach wysiłków moderów można im oddać sprawiedliwość - oczywiście kosztem wydajności.

Niektórzy po prostu za dużo oczekują od sprzętów wartych 1000-1200zł. Jeżeli spojrzeć na to w ten sposób, jest więcej niż dobrze.

20151101141555671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ich gry nigdy nie wyglądały super, ale to co widzę dla mnie jest ok jeżeli chodzi o Fallouty. Poprzednie jak teraz patrze to wyglądają okropnie a zagrywałem się jak dziki ;P Ja już swoją kopię odbieram 7 więc jeszcze 4 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bez nerw ;) Właśnie oglądam screeny z wersji pc (i7+GTX 970, http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1134005) i poza tym, że ambient jest nieco lepszy a cienie rysują się 20m dalej (czyli właściwie jak w Wiedźminie 3) większych różnic na pierwszy i drugi rzut oka nie widać ;) Niektórym ludziom po prostu wydaje się, iż krytyka (a tak naprawdę krytykanctwo) nadaje powagi. W końcu tylko dziecko może cieszyć się z byle gówna, ale to wszystko osiągnęło ostatnimi czasy zbyt duże rozmiary i owszem- stało się upierdliwe. Ton gawiedzi nadaje Neogaf, który najpierw przez tysiąc stron wylewa na coś pomyje żeby na ostatnich kilku zrobić zwrot o 180 stopni i urżnąć sprawie łeb. Ci sami ludzie, którzy wytwarzali potrzebny nam hype teraz mordują go jakby Bethesda istniała od wczoraj i niczego nie mogliśmy się po niej spodziewać;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem niezadowolenia ludzi z tego względu, że ta gra już przy zapowiedzi wyglądała strasznie. Była upiększana tylko przez filtry jak HDR czy bloom, ale tekstury, kolorystyka jest naprawdę uboga. To taki trochę Skyrim na modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja przeniesienia aktualnej wersji gry na pednrivie, i pożycznie komuś? Nie chodzi mi oczywiście o jakieś piracenie czy coś z tych rzeczy, tylko sprawa jest następująca, namawiam kumpla na kupno ps4, tylko ma neta 1mb i się boi patchy do Destiny, macie jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2015 o 20:59, zerohunter napisał:

A jak np. podepnę czyjś dysk w moim ps4, to będzie tam jego konto itd, i mógłbym mu to
dociągnąć?


To jak juz takie ewolucje robisz, nie prosciej po prostu bedzie dostarczyc do Ciebie konsole kumpla i sciagnac gre korzystajac z Twojego lacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy do gier wspierających tryb współpracy można korzystać ze zwykłego pada na USB albo z PS Vity jako drugiego kontrolera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować