Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2015 o 16:20, Henrar napisał:

Nie do końca. To, czy debetówka jest akceptowana zależy od banku.


A przypadkiem nie trzeba ustawic limitu transakcji internetowych? W mBanku tak to wlasnke wyglada - bez ustalonego limitu dziennego rowniez nie da sie nic kupic, bo transakcje sa odrzucane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 16:24, Ring5 napisał:

A przypadkiem nie trzeba ustawic limitu transakcji internetowych? W mBanku tak to wlasnke
wyglada - bez ustalonego limitu dziennego rowniez nie da sie nic kupic, bo transakcje
sa odrzucane.

Nie. W Pekao i PKO niezależnie od tego, czy zezwalasz na transakcje przez internet czy nie -> debetówka będzie odrzucona za każdym razem, jeżeli sklep nie wymaga podania kodu CVV przy każdej transakcji. Kredytówki z kolei bez ograniczeń. Sprawdzone empirycznie i dodatkowo sprawdzone bezpośrednio w samym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2015 o 18:10, Henrar napisał:

Nie. W Pekao i PKO niezależnie od tego, czy zezwalasz na transakcje przez internet czy
nie -> debetówka będzie odrzucona za każdym razem, jeżeli sklep nie wymaga podania
kodu CVV przy każdej transakcji. Kredytówki z kolei bez ograniczeń. Sprawdzone empirycznie
i dodatkowo sprawdzone bezpośrednio w samym banku.

Cool story bro, z tym że sam mam vise debetówke z PKO. Przy narzuconym limicie transakcji wszystko śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 21:23, DarkWolf_PL napisał:


> Nie. W Pekao i PKO niezależnie od tego, czy zezwalasz na transakcje przez internet
czy
> nie -> debetówka będzie odrzucona za każdym razem, jeżeli sklep nie wymaga podania

> kodu CVV przy każdej transakcji. Kredytówki z kolei bez ograniczeń. Sprawdzone empirycznie

> i dodatkowo sprawdzone bezpośrednio w samym banku.
Cool story bro, z tym że sam mam vise debetówke z PKO. Przy narzuconym limicie transakcji
wszystko śmiga.

To mogli coś zmienić. Pekao na 1200% ma coś takiego. Na Steam mogę płacić, na Amazonie przykładowo już nie, bo nie wymagają CVV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2015 o 13:55, Henrar napisał:

To mogli coś zmienić. Pekao na 1200% ma coś takiego. Na Steam mogę płacić, na Amazonie
przykładowo już nie, bo nie wymagają CVV.

Posiadacz konta w PKO się zgłasza i też nie może na Amazonie płacić, podczas gdy transakcje wymagające tego kodu przechodzą bez problemu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W styczniowym plusie nadal bez szału, bo dali jakąś ścigałkę Hardware Rivals i odświeżone Grim Fandango, ale to drugie w sumie chętnie sprawdzę - łyknę trochę klasyki LucasArtowej ;)
Ale jak zwykle mogło być lepiej - ciekawe czy ta roczna subskrypcja mi się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 02:29, Outlander-pro napisał:

W styczniowym plusie nadal bez szału, bo dali jakąś ścigałkę Hardware Rivals i odświeżone
Grim Fandango, ale to drugie w sumie chętnie sprawdzę - łyknę trochę klasyki LucasArtowej
;)
Ale jak zwykle mogło być lepiej - ciekawe czy ta roczna subskrypcja mi się opłaci.

Ten Hardware Rivals to bardziej coś w stylu Twisted Metal niż ścigałki. Imo wygląda biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2016 o 12:21, DarkWolf_PL napisał:

Ten Hardware Rivals to bardziej coś w stylu Twisted Metal niż ścigałki. Imo wygląda
biednie.

Poczekamy - zobaczymy. Na Rocket League tez narzekalem, że bieda, a gram w to po dziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pany, na ile byście wycenili ps4 500gb z jednym padem z jeszcze miesięczną gwarancją? Jestem 1szym właścicielem. Zastanawiam się nad sprzedażą konsolki, bo szczerze gram coraz mniej, często nawet nie mam ochoty, stąd pomysł o odsprzedaniu coby się zbytnio nie nudziła : )
Z góry dziękówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 11:08, Qbasmok napisał:

Pany, na ile byście wycenili ps4 500gb z jednym padem z jeszcze miesięczną gwarancją?
Jestem 1szym właścicielem. Zastanawiam się nad sprzedażą konsolki, bo szczerze gram coraz
mniej, często nawet nie mam ochoty, stąd pomysł o odsprzedaniu coby się zbytnio nie nudziła
: )
Z góry dziękówka.


Analizując Allegro puściłbym ją za 900 - 950 . Ta gwarancja jak się domyślasz nie pomaga. Ale obecnie mając do wyboru nówki za 1300 wolałbym dołożyć i mieć spokój a tak szybko by się sprzedała . Odemnie taka sugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka gra będzie dobra na początek przygody z PS4 i konsolami w ogóle? Nigdy nie grałem na konsolach i nie umiem obsługiwać pada, dlatego szukam czegoś na początek. Chodzi mi o grę posiadającą nieskomplikowaną fabułę, by można było się skupić na przyswojeniu sobie działania pada. Ja osobiście myślałem o Śródziemie - Cień Mordoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 16:45, NoiseWizard napisał:

Jaka gra będzie dobra na początek przygody z PS4 i konsolami w ogóle?


GTA V jeśli nie grałeś. Dobra gra, w strzelaniu jest auto-aim(sam namierza Ci przeciwników) i ogólnie gra się dobrze.
Sprawdź kolekcję uncharted, bo to gry które warto znać a w dodatku nie są jakoś przesadnie trudne. Odnajdziesz się.
Ze slasherów God of War 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam do Was pytanie. Dzisiaj wieczorem zostawiłem PS4 w trybie czuwania żeby szybciej pobrala mi się aktualizacja do gry. Poszedłem spać, PS4 zostawiłem, przebudzilem się w nocy więc pomyślałem że wylacze już konsolę. Przycisnąłem przycisk startowy na padzie. Pad się włączył, a Play nie, został jakby w trybie czuwania, swiecil się cały czas pomarańczowy pasek. Musiałem odłączyć go od kabli, czego robić nie chciałem. Na razie wszystko działa (odpukać :D ), wiecie co mogło być przyczyną? To przez wi fi które czasami mi nie łapie z tego powodu że router jest w beznadziejnym miejscu? Zawiesiła się "Plejka"? No nie wiem, wcześniej tak nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm miałem tak raz, że PS nie chciał się wybudzić. Z tego co wtedy pogooglowałem, dowiedziałem się jedynie, że "tak czasem bywa" i że jest wtedy nawet ryzyko na usunięcie wszystkich danych jeśli się konsolę w tym stanie zresetuje (można to też zrobić trzymając przycisk power przez bodajże 10 sekund), ale ponoć nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Dzisiaj to samo, zostawiłem konsole zeby aktualizacja do nowego Batmana się pobierała, kilka razy wybudzałem ją żeby sprawdzić stan pobierania, to było ok. Wyszedłem z domu, odpalam, to samo co wczoraj... Spróbowałem tym sposobem o którym pisałeś, przytrzymalem przycisk na konsoli. Po odpaleniu ten sam błąd, nie wiem czy to nie jest ten sam numer błędu gdy nie łapie mi wi fi ( C... coś tam coś tam). Muszę go kiedyś spisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnoście gry on-line.
Kupując przykładowo Battlefielda grę opartą tylko na grze on-line, muszę dokupić opcję plus żeby grać przez internet? Czyli muszę płacić za internet i możliwość grania przez internet na PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2016 o 14:25, RemsseyRey napisał:

Witam, mam pytanie odnoście gry on-line.
Kupując przykładowo Battlefielda grę opartą tylko na grze on-line, muszę dokupić opcję
plus żeby grać przez internet? Czyli muszę płacić za internet i możliwość grania przez
internet na PS4?


Żeby grać w multi musisz mieć wykupionego Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was próbował podłączyć konsolę do głośników bluetooth? Jest całkiem fajny Harman/Kardon Aura, niby ma wejście optyczne, ale po co się męczyć? Mógłbym wtedy spróbować podłączyć PS3 i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować