Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2013 o 21:34, Henrar napisał:

A więc jednak - w Polsce będą dostępne bundle PS4 z Killzone''m. Także ten z drugim padem
i kamerką. Ceny nieznane.


Nie wiadomo w jakich sklepach, ile ich będzie i jaka cena, więc tak na prawdę to prawie nic nie wiemy. Ja będe gdzieś 29 Listopada w MM koło 14 i zeby nie było ze jak przyjdę to już tych zestawów nie będzie. Mogli by zadzwonić czy coś ale jak pisałem do nich to oni mówią ze będą wiedzieć cokolwiek dzień przed premierą lub w dzien premiery. Napisałem do SONY a oni zebym napisał do MM. heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 19:04, Michu94x napisał:

Co poniektórzy, za oceanem mają już DualShock''a 4. Fajnie byłoby sobie takim pograć
chociaż na PS3. :P
http://www.youtube.com/watch?v=2jk3LSV70QE


Nie chce być wredny ale to chyba jedyna cześć PS4 którą będziemy sobie mogli kupić w dniu premiery bo konsol pewnie na parę tygodni braknie ;) Ale z tego co koleś pisze to dużo poprawili w stosunku do PS3 i jest zaskoczony że aż tyle można było poprawić i wg. niego a testował kontroler od xbox one to jest najlepszy kontroler. Niedługo się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 21:38, whiteEagle napisał:

Nie wiadomo w jakich sklepach, ile ich będzie i jaka cena, więc tak na prawdę to prawie
nic nie wiemy. Ja będe gdzieś 29 Listopada w MM koło 14 i zeby nie było ze jak przyjdę
to już tych zestawów nie będzie. Mogli by zadzwonić czy coś ale jak pisałem do nich to
oni mówią ze będą wiedzieć cokolwiek dzień przed premierą lub w dzien premiery. Napisałem
do SONY a oni zebym napisał do MM. heheheheh


Niestety albo Sony w ogóle nie wie albo tylko Sony Polska jaka będzie sytuacja w Polsce. Nawet oficjalnie ceny konsoli nie ma a niby już ma być za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja w dniu premiery konsoli uderze do sklepu ze swoja karta. Kupie to fajnie, nie kupie to w sumie jakos mnie nie ruszy. Znaczy sie, ogolnie to mnie ruszy, ale nie na tyle, by sie masakrycznie wkurzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim pre order napisane jest "gwarantuje dostępność w dniu premiery". Jeżeli się okaże ze mimo tego nie będę mógł kupić to uznam to za wielką wtope Sony. Sprzedaje się tyle pre orderów ile jest się w stanie zapewnić inaczej cała akcja nie ma sensu.

Co to za pre order "możliwe ze uda ci się kupić ";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 17:27, Dared00 napisał:

I już mamy newsa o pierwszej aktualizacji firmware''u. Całe Sony ;)

Całe Sony? Pokaż mi jedno urządzenie, które wyszło w ostatnim czasie i nie dostało aktualizacji firmware''u na premierę. To samo z grami - pokaż mi te, które nie dostały Day One Patcha. Nihil novi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 18:09, Magwisienka napisał:

> Tak więc, jeżeli ktoś nie ma dostępu do sieci, to traci kupę przydatnych funkcji.

... których i tak nie użyje, bo nie ma dostępu do sieci.

No dochodzi jeszcze Remote Play, ugh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 20:22, Piotrek_K napisał:

Zrob o tym newsa, ww3pl - please - bo chce wysmiac :/...

Widzę, że nikt o tym nie napisał - zaraz wracam do siebie i zabieram się za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku konsole już dawno są produkowane. Nie da się wgrać już softu. Zrobili coś fajnego to daja update. W xboxie MUSISZ miec update bo konsoli nie odpalisz. Ciesz się że tu kupujesz pełną i działającą konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 23:45, Kafar napisał:

Człowieku konsole już dawno są produkowane. Nie da się wgrać już softu. Zrobili coś fajnego
to daja update. W xboxie MUSISZ miec update bo konsoli nie odpalisz. Ciesz się że tu
kupujesz pełną i działającą konsole.


I co mnie to ma obchodzić? Jak nie mam internetu, to dostaję konsolę obciętą o większość funkcjonalności. To powinno być tam wszystko od razu a nie po aktualizacji softu. Ewentualnie te aktualizację powinni wrzucać w jakiejś formie do pudła z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 10:41, Piotrek_K napisał:

Ale o czym tY piszesz? ODTWARZACZ BLU-RAY mam sobie sciagnac w formie update''u?! Naprawde
nie sadzisz, ze to jest chore? CHORE!

No to napisał że 70%. Odtwarzacz jest w pozostałych trzydziestu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde strona pisze, że konsole na pewno otrzyma osoba która zamówiła preorder przed 4 września, skąd sklepu będą wiedziały kto kiedy zamówił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 13:33, Jagged napisał:

Każde strona pisze, że konsole na pewno otrzyma osoba która zamówiła preorder przed 4
września, skąd sklepu będą wiedziały kto kiedy zamówił ?


eeee ?! Paragon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować