Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2013 o 16:16, czareckyy napisał:

Od początku Killzone mi czymś śmierdział.


myślę że to wina nie wietrzenia swojego pokoju. Killzone nowy nie ma wcale złych opini w necie i nie panikuj jak mała dziewczynka po jakiejś recenzji ;) tak jak ostatnio była panika bo ktoś gdzieś powiedział że D# na razie nie będzie miała remote play. Zamiast panikować wystarczyło poczekać parę dni i inna informacja. To samo z killzone poczekaj na jakieś normalne recenzje + większą ilość jeżeli kierujesz się recenzjami.

Killzone nigdy nie miały wysokich ocen chociaż technologicznie miażdżą konkurencje ale są specyficzne w grze i ten temat był poruszany ale zawsze kto kupił killzona nigdy tego nie żałował a przynajmniej ja takiej osoby nie znam. Fabuła jak na demo technologiczne zawsze była w miarę dobra oraz kapania długa, + multi zawsze był dobry ale to nie jest CoD jeżeli chodzi o czucie poruszanego się żołnierza, killzone jest cięższy, dynamiczny ale często wolniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2013 o 18:41, czareckyy napisał:

Swoją drogą szkoda że tak słabe tytuły otwierają historię PS4. Serio ? Nic lepszego nie
dało się wykombinować ?


Ja myslę że fifa na start to dobry tytuł tym bardziej że ma być lepsza niż na pc i teraźniejsze konsole. Każdy gatunek musi być zaspokojony na start a fifa to w sumie jedyna gra sportowa która zawita na konsole nowej generacji na premierę, a na bank jedyna jako piłka nożna ;)

Masz z każdego gatunku tytuł który jest DOBRY więc myślę że jak na premierę to akurat tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 20:11, Piotrek_K napisał:

Wolalbym, zeby sie nie ruszala jak zdzblo na wietrze :/

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=713927

Moja PS3 jest ustawiona poziomo, ale kurde! Ktory debil w Sony wpadl na ten pomysl ?!


Może być jakas wada kilku egzemplarzy, fakt dziwne ale jakoś mnie to ryba ;) akurat od roku tez mam pionowa konsole a nawet gdyby leżała nie zauważyłbym tego ;P

Ogólnie i tak zazdroszcze sytuacji sony.. zaden producent sprzetu nie ma tak dobrej okazji sprzedać konsole skoro jedyna konkurencja (mikroshit) w większości krajów się nie pokaże. Więc albo się kupuje ps4 albo nic. (i nie mówicie tu o imporcie xboxa bo to żałosne importować konsole do której u nas prawie gier nie będzie + niewiadomo w ogóle jeszcze czy u nas ona się w ogóle uruchomi) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 20:11, Piotrek_K napisał:

Moja PS3 jest ustawiona poziomo, ale kurde! Ktory debil w Sony wpadl na ten pomysl ?!

I''ve seen quite a few by now and they haven''t done that.

Błąd egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 20:13, Kafar napisał:

Każdy gatunek musi być zaspokojony na start a fifa to w sumie jedyna gra sportowa
która zawita na konsole nowej generacji na premierę, a na bank jedyna jako piłka nożna
;)


Nie jedyna sportowa zapomniałeś o NBA 2K14 jeszcze:) Fifa jak fifa wygląda tak samo, ale 2K14 wygląda po prostu fenomenalnie:) Prawdziwy next-gen!
I mam wrażenie że wrócę do NBA właśnie na PS4.
http://www.youtube.com/watch?v=5BJR6z1W7Ew#

Olać fifę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 20:10, Kafar napisał:

> Od początku Killzone mi czymś śmierdział.

myślę że to wina nie wietrzenia swojego pokoju. Killzone nowy nie ma wcale złych opini
w necie i nie panikuj jak mała dziewczynka po jakiejś recenzji ;) tak jak ostatnio była
panika bo ktoś gdzieś powiedział że D# na razie nie będzie miała remote play. Zamiast
panikować wystarczyło poczekać parę dni i inna informacja. To samo z killzone poczekaj
na jakieś normalne recenzje + większą ilość jeżeli kierujesz się recenzjami.

>

Ale ja nie panikuję. Ot tak luźno stwierdziłem że każda strzelanka to odgrzewany kotlet w swojej serii. Różnica fabuły, delikatnie grafiki i lokacji + wiadomo podstawowych rzeczy w ktorych niby roznic gru sie musza. W Killzona gralem jeszcze na ps2 i był to tytuł dla mnie żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. od ign nowy killzone dostał 8 jak na tytuł startowy jest to bardzo dobra ocena.

Po prostu ja mam wrażenie że ludzie albo panikują albo oczekują nie wiadomo czego na premierę. To jak z poprzednią generacją lub vitą, wiadomo że na początek dużo gier się nie wrzuci bo a) z biznesowego punktu to by było złe i b) trzeba rozkręcić sprzęt i c) tworzenie gier wymaga czasu.

Moim zdaniem lineout jest dobry, każdy niech chwyci po 2-3 grach + będą gry na PSS + z plusa który jest obowiązkowy. I nagle źle nie jest. Oczywiście nie wszystkie gry to AAA ale czy to AAA ma znaczenie?

Swoją droga polecam zapoznać się z killzone bo ma na prawdę świetny świat i dobrą fabułe, ja na PS2 jak grałem to nie za bardzo trybiłem i zacząłem szukać info (grało się na ps2 ogólnie w fps tragicznie jak na pierwszym xboxie:P) i jak mordowałem Helgast tak czekam na Killzona który pozwoli nam się wcielić własnie w Helgan dlatego że uważam iż mają racje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze madden chyba wychodzi ;P więc 3 sportowe gry ;) więc e-sportowcy mają raj.. szkoda że ja nie lubię takich gier.

Najbliżej mi będzie fifa bo maddena nie dla mnie a NBA ogólnie jako sportu nienawidzę ;P

Zresztą tytuły startowe już mam wybrane. KZ, BF4, AC4 + te rzeczy z PS+ :P chociaż znając życie to szybko ps4 nie kupię bo jedyny sensowny zestaw z tego co chce kupić to bundle z dwoma padami, killzonem, kamerką. A tego już nie ma i ni chu chu kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 23:59, Kafar napisał:

Powiedz mi gdzie w ogóle jest xbox 1 ?:P ja nawet o xboxie nie rozmawiam bo dla mnie
nie istnieje (bo serio dla nas nie istnieje;D)



Akurat dla X1 nie jesteśmy aż tak mały rynkiem zbytu. Nie zmienia to faktu że Microsoft i tak ma nas głęboko w poważaniu. A cena i tak jest z kosmosu. Kto ma kupić ten kupi, ale wszystko prócz tytułów startowych na PS4 jest dla mnie miażdżącą przewagą nad X1. Na nic tutaj wyliczania analityków.


@Kafar

Akurat za koszem nie przepadam, ale NBA wydaje się być produktem kompletnym w którego warto pograć. To samo z FIFĄ, ale to dla mnie tradycja od 98 wzwyż i jej bym sobie nie odpuścił. AC4 wiadomo, bez tego ani rusz, ale serio KZ + BF4 ? Podziwiam ... ja lubię dobre i sensowne strzelanki, ale takie określenia są już niestety nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2013 o 00:14, czareckyy napisał:

odpuścił. AC4 wiadomo, bez tego ani rusz, ale serio KZ + BF4 ? Podziwiam ... ja lubię


KZ, tak świetny świat i klimat, na razie generacyjny technologiczny mózgojeb na PS4 więc dla mnie must have. Mam wszystkie Killzony i nigdy nie żałowałem zakupu. Szczególnie multi ma dobre, dla mnie dużo lepsze niz np. CoD czyli inny multik niż BF :)

BF4 mam na PC i źle mi się gra (biorąc pod uwagę że czesto gra wywala albo cale nie działa;P) a mam ekipę na konsoli do gry do BF musi być ekipa a od Bad Company moi znajomi na PC do BF już nie wrócili ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, chciałbym spytać graczy KZ, jak wygląda gra na multi. Jest dużo graczy, z kim grać? I czy nie jest tak, że po paru miesiącach liczba grających drastycznie spada? Warto dla samego multi kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: ps4 w czasie gry zuzywa od 130-140W energii ^^ Wychodzi wiec, ze caly system potrzebuje jej mniej niz sam tylko GTX560. Takie podejscie do sprawy to rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zresztą tytuły startowe już mam wybrane. KZ, BF4, AC4 + te rzeczy z PS+ :P chociaż znając
> życie to szybko ps4 nie kupię bo jedyny sensowny zestaw z tego co chce kupić to bundle
> z dwoma padami, killzonem, kamerką. A tego już nie ma i ni chu chu kiedy będzie.


Bundle z dodatkowym padem, kamerą i KZ można jeszcze bodajże dostać na allegro za 2350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz: http://m.neogaf.com/showthread.php?t=715460
Procentowo to moze i niewielki odsetek, ale nie wspomniec nie wypada.

"the bad unit had a faulty HDMI jack that we couldn''t fully plug an HDMI cable into. It couldn''t make a solid connection and therefore, apparently, couldn''t transmit a stable signal to our TV."

Drugi przypadek:
"It may not have contributed to the issue, but ours stopped working the morning after we updated to version 1.50."

..i proba jego rozwiazania:
"IGN had tried a wide variety of methods to correct the issue: new HDMI cables, new inputs, new TV, putting a disc into the system, connecting it to and from the Internet, and, of course, holding down the power button during boot-up for seven seconds to try to reset things. Nothing worked. Oddly enough, we tried adding light pressure to the top of console and it briefly flickered a few active home menu images on the television."

-_- Albo update 1.50 to jakis chochlik, albo niektore ps4 moga miec nad wyraz dziwne defekty sprzetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 12:56, kodi24 napisał:

I kolejny raz: http://m.neogaf.com/showthread.php?t=715460
Procentowo to moze i niewielki odsetek, ale nie wspomniec nie wypada.

"the bad unit had a faulty HDMI jack that we couldn''t fully plug an HDMI cable into.
It couldn''t make a solid connection and therefore, apparently, couldn''t transmit a
stable signal to our TV."

Drugi przypadek:
"It may not have contributed to the issue, but ours stopped working the morning after
we updated to version 1.50."

..i proba jego rozwiazania:
"IGN had tried a wide variety of methods to correct the issue: new HDMI cables, new inputs,
new TV, putting a disc into the system, connecting it to and from the Internet, and,
of course, holding down the power button during boot-up for seven seconds to try to reset
things. Nothing worked. Oddly enough, we tried adding light pressure to the top of console
and it briefly flickered a few active home menu images on the television."

-_- Albo update 1.50 to jakis chochlik, albo niektore ps4 moga miec nad wyraz dziwne
defekty sprzetowe



Konsol nie ma jeszcze na rynku . Sam wiesz jacy niektorzy sa utalentowani, nie potrafiac wpiac kabla do wtyczki , HDMI to port cyfrowy i jego uszkodzenie jest wbrew pozorom banalne. A konsola mogla sie uszkodzic w trakcie transportu. Nie przesądzajmy dopóki nie dostaniemy do ręki swoich egzemplarzy. Na takie informacje trzeba nakladac 1000500 poprawek.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 13:39, czareckyy napisał:

Konsol nie ma jeszcze na rynku . Sam wiesz jacy niektorzy sa utalentowani, nie potrafiac
wpiac kabla do wtyczki , HDMI to port cyfrowy i jego uszkodzenie jest wbrew pozorom banalne.
A konsola mogla sie uszkodzic w trakcie transportu. Nie przesądzajmy dopóki nie dostaniemy
do ręki swoich egzemplarzy. Na takie informacje trzeba nakladac 1000500 poprawek.

Bo ja wiem - oboje wiemy jakbyśmy potraktowali takie wieści na temat Xbox One, szczególnie że X360 zaczął generację RRoDami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sa informacje z IGN i Kotaku, nie od szesciolatka z dostepem do internetu, zatem wole je potraktowac powaznie i sledzic rozwoj wydarzen. Dopoki sprawa sie nie wyklaruje ps4 zamawiac nie zamierzam;

Chyba ze Sony zorganizuje meeting z Antonio, w nim nasza nadzieja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować