Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ma sie rozumiec, zle to okreslilem, standby ^^ Co do prztyczka to pojecia nie mam, moze bedzie wylaczana zdalnie, poszukam czegos o tym.

A jesli studenci zemscili sie w ten sposob to...dobrze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sabotaż raczej odbywa się na szeroką skalę. Sądzę że gdyby to była prawda, to jednoznacznie przynajmniej połowa konsol powinna nie działać na starcie. A jednak to niewielki odsetek jest wadliwy (chociaż teorytycznie to 4000 z miliona sprzedanych konsol rzekomo ma wady produkcyjne według SONY czyt. Shu. i to wcale nie tak mało w liczbach.)

Jak dla mnie bujda na resorach z tym sabotażem, raczej normalne i oczywiste wady produkcyjne, to nie maszyny, tylko ludzie, harujący za psie pieniądze podobnie jak my. Nie dziwię się że mogli się buntować, ale w sabotaż nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2013 o 21:31, czareckyy napisał:

Jak dla mnie bujda na resorach z tym sabotażem, raczej normalne i oczywiste wady produkcyjne,
to nie maszyny, tylko ludzie, harujący za psie pieniądze podobnie jak my. Nie dziwię
się że mogli się buntować, ale w sabotaż nie wierzę.


Biorąc pod uwagę jak Ci studenci w takim kraju mieli by przewalone to raczej totalnymi idiotami by musieli być ;P chiny nie odpuszczają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślisz ? pewnie studenci studentami, pracownicy pracownikami, ale nie słychać nic o pracach nad naprawą softu "śmierci" , co jakoś bardziej mnie interesuje. Czekam na PS4 z wielką niecierpliwością, a ta cała farsa z wadliwymi pudłami sprawia że czekam jeszcze bardziej, ciekawe jak rozwiążą ten temat. Teorytycznie powinienem się martwić, a tu jeszcze bardziej czekam z radością i niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich osób które zamawiały Playtation 4 na gramie i oczekujących na jakieś info kiedy będzie można wybrać zestaw swój:
Dzisiaj dostałem maila i możliwość zamiany swojego zamówienia na bogatszy zestaw. Moje zamówienie jest z 11 czerwca. Zamówienie zmienia się w dziale moje zamówienia w sklepie i można dokonać też płatności po wybraniu zestawu. Co już zrobiłem:)
Do wyboru są bundle z Killzonem 1999zł i Killzonem, padem i kamerką 2249zł. Co jest całkiem niezła ceną za najdroższy zestaw:)

Więc gram działa i nie denerwować się, choć fakt że mogli aktualizować informacje na bieżąco:) W każdym razie ja bym informował klientów by się nie stresowali:>

Tak więc sprawdzaj swoje maile, skrzynki spamu i swoje zamówienia w dziale zamówień!
Pozdrawiam i oczekuję już 29.11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2013 o 07:47, Stfforex napisał:

Do wyboru są bundle z Killzonem 1999zł i Killzonem, padem i kamerką 2249zł. Co jest całkiem
niezła ceną za najdroższy zestaw:)


Tyle, że najdroższego zestawu już nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 08:22, Polo1981 napisał:

Tyle, że najdroższego zestawu już nie ma:)


W sensie nie można go już wybrać przy zmianie zamówienia? Jeśli tak to jestem farciarzem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 08:35, Stfforex napisał:

> Tyle, że najdroższego zestawu już nie ma:)

W sensie nie można go już wybrać przy zmianie zamówienia? Jeśli tak to jestem farciarzem:]


Nie można wybrać. Jest już tylko podstawowa opcja + zestaw z grą KZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 08:37, Polo1981 napisał:

Nie można wybrać. Jest już tylko podstawowa opcja + zestaw z grą KZ.


O kufel to jednak jestem farciarzem!:) Bo wybrałem zestaw z KZ, dodatkowym padem i kamerką dosłownie około godzinki temu przed napisaniem mojego posta że można zmieniać zamówienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 08:40, Stfforex napisał:

O kufel to jednak jestem farciarzem!:) Bo wybrałem zestaw z KZ, dodatkowym padem i kamerką
dosłownie około godzinki temu przed napisaniem mojego posta że można zmieniać zamówienie
:P


Ja po wyborze mam tylko opcję "Wróc do sklepu" i informacje koło zamówienia że wciąż wymaga mojej reakcji a status mam na "Wstrzymane". Nie powinno być opcji zatwierdź ?

PS. Jednak jest opcja zatwierdź ale w IE. W chrome była niewidoczna, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 08:43, Polo1981 napisał:

Ja po wyborze mam tylko opcję "Wróc do sklepu" i informacje koło zamówienia że wciąż
wymaga mojej reakcji a status mam na "Wstrzymane". Nie powinno być opcji zatwierdź ?

PS. Jednak jest opcja zatwierdź ale w IE. W chrome była niewidoczna, ciekawe.


Adblock blokuje przycisk zatwierdź! Też miałem z tym problem na chromie i po wyłączeniu tej wtyczki pojawiła się opcja zatwierdź:) Ciekawe czemu uważa coś takiego za reklamę:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 08:40, Stfforex napisał:

O kufel to jednak jestem farciarzem!:) Bo wybrałem zestaw z KZ, dodatkowym padem i kamerką
dosłownie około godzinki temu przed napisaniem mojego posta że można zmieniać zamówienie
:P


Ten najbogatszy zestaw to jedyna opcja, którą rozważałem poza podstawową.
Wychodziła bardzo korzystnie. Co do drugiego zestawu to wolę dołożyć 50 PLN i kupić Battlefielda 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś kpiny co gram wyczynia. zamówienie nr UG01141336 złożyłem w dniu 13 czerwca 2013 r. W zeszłym tygodniu miały być rozesłane maile o możliwej zamianie, rozesłali je dziś o 2 w nocy z zaskoczenia a o godzinie 8:30 nie była możliwa zmiana zamówienia na ten zestaw z padem i kamerą. To ile oni dostali tych zestawów? 3? Przecież większość ludzi naweet nie zdążyło przeczytać tego maila. Najlepsze jest to, że miesiąc temu zgłaszałem wolę zamiany na zestaw i otrzymałem zapewnienie, że pierwszeństwo będą miały osoby, które złożyły preorder najwcześniej. i co? gucio. Zamówienie złożone na koncie KERMIz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 09:05, kocurek2 napisał:

Najlepsze jest to, że miesiąc temu zgłaszałem
wolę zamiany na zestaw i otrzymałem zapewnienie, że pierwszeństwo będą miały osoby, które
złożyły preorder najwcześniej.


Cóż to nie ich wina że tak mało sztuk dostali/dostaną i tak wiadomo od dawna że będzie problem z dostępnością nawet normalnych konsol, więc nie dziwi mnie fakt że jest tak mało zestawów. Chyba nie oczekiwałeś że zadzwonią do ciebie minutę przed możliwością zmiany zamówienia :P Obojętnie o której godzinie by te maile rozesłali i tak skończyło by się tak że zaraz te zestawy znikną niestety.
Mi się poszczęściło i tyle. Nie spodziewałem się że uda mi się zamienić na taki zestaw i byłem przygotowany na to że dostanę samą konsolę.
Choć przyznaję że zestaw z kamerką i padem był najbardziej opłacalny i najlepszy:) I tak jak Polo1981 tylko zamiana na najbogatszy zestaw mnie interesowała, w przeciwnym razie kupiłbym normalną konsolę i inną grę dobrał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 10:08, Polo1981 napisał:

/.../ już widzę te tłumy przepłacające 1200 PLN.


Pewnie jakiś napaleniec który nie załapał się na pierwszy rzut nie wytrzyma i kupi, w końcu tyle gier już wyszło ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 10:20, Shinigami napisał:

> /.../ już widzę te tłumy przepłacające 1200 PLN.

Pewnie jakiś napaleniec który nie załapał się na pierwszy rzut nie wytrzyma i kupi, w
końcu tyle gier już wyszło ;F


W sumie jest też grupa ludzi dla których pieniądze w ogóle nie są elementem branym pod uwagę tak więc 10-ciu takich może się trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 10:20, Shinigami napisał:

Pewnie jakiś napaleniec który nie załapał się na pierwszy rzut nie wytrzyma i kupi, w
końcu tyle gier już wyszło ;F


To takie dziwne, że jak ktoś ma kasę, to nie patrzy na cenę? Jakbym był bogaty, to sam pewnie bym kupił, bo czemu nie? Jakiś kompleks masz, czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom ... trzeba rozgraniczyć temat. Są bogaci i ,,bogaci'''', jedni bogaci sa bardzo oszczedni i mimo majatku patrza na ceny i licza kazda wydana zlotowke, a drudzy kupuja rzeczy bez wzgledu na cene. Po co tu sie spierac. Niestety albo stety mieszkam w takim miejscu że przekrój społeczny jest bardzo zróżnicowany. Coś o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować