Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

DC nie wróciło do fazy planowania, spokojnie ;) To była raczej niefortunna wypowiedź, którą rozdmuchano trochę pochopnie, rzecz tyczyła się obecnej sytuacji. Wszystko jest po staremu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja odebrałem tę wypowiedź trochę jako przenośnie. Nie myślałem żeby to rzeczywiście było tak, jak grzmią artykuły w serwisach o grach. I zdaje się że moje rzeczucie było trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Na Neogafie było małe sprostowanie, @Henrar podrzucił link w ostatnim newsie nt. DC. Chodziło o obecny stan rzeczy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 19:41, Henrar napisał:

Spoiler

Aktywowano mi konto na NeoGafie :D



A właśnie zdawało mi się, że cię widziałem w wątku o tym artykule. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić, na czym polega i jak się odbywa kupowanie gier na PS4 drogą elektroniczną od kogoś? Na Allegro niektórzy sprzedają gry właśnie w ten sposób. Tylko jakim cudem można rozpocząć pobieranie gry, jeśli nie ma się wirtualnych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 15:02, Essau napisał:

Mógłby mi ktoś wyjaśnić, na czym polega i jak się odbywa kupowanie gier na PS4 drogą
elektroniczną od kogoś? Na Allegro niektórzy sprzedają gry właśnie w ten sposób. Tylko
jakim cudem można rozpocząć pobieranie gry, jeśli nie ma się wirtualnych pieniędzy?

A na allegro to ludzie przypadkiem nie sprzedają całych kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się dowiedziałem, po prostu przekazuje się czyiś login i hasło, aby nabywca mógł zacząć pobieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=787076

Ważne głowy opuszczaja ostatnio szeregi Sony, najpierw Amy Hennig (plotka niesie, że z przymusu, co brzmi wręcz obraźliwie zważywszy na jej wkład w budowanie renomy growego zaplecza firmy), a teraz Stig- człowiek, któremu zawdzięczamy serię God of War (bez ostatniej części). WTF?;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 19:16, Diabolicus napisał:

http://blog.us.playstation.com/2014/04/09/the-last-of-us-remastered-coming-to-ps4-summer-2014/

No i mamy The Last of Us na PS4. :D Premiera w lato, 1080p, poprawione tekstury, modele
etc. Można przymknąć oko na cenę jeśli potraktujemy to jako edycję GOTY, wszystkie dotychczasowe
DLC są w niej zawarte.


wiedzialem, ze warto wstrzymac sie z zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 20:27, MrGregorA napisał:

wiedzialem, ze warto wstrzymac sie z zakupem

A ja się nie wstrzymałam i kupiłam na początku roku. Nie żałuję ani trochę, mało tego - pewnie na PS4 też kupię, bo taka to dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do tego TY zagrasz dwa razy, a ktos tylko raz :). I za kazdym razem bedzie to bardziej epickie przezycie ;)

Sam jednakowoz czekam na wersje PS4 - mialem konsole kupic z Driveclubem, ale widze, ze kupie w zestawie z The Last of Us chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować