Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Swietnie to wyglada i czekam z wywalonym jezorem na E3, bo podejrzewam, ze cos pokaza. Licze na premiere do konca roku.

Gaf eksplodowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jak prezentuje się Battlefield 4 w zestawieniu z COD: Ghost ? Szczerze mówiąc, pograłbym w jakąś strzelankę, ale zniechęcił mnie trochę multiplayer Ghosta którego dorwałem z PS Store, i mam wrażenie że gra jest uproszczona do granic możliwości. Jakieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:06, kodi24 napisał:

To by był pokaz. Oj byłby. Dla Sony chyba najlepszy ever;

Będą potrzebowali pokazu, żeby zagłuszyć tą parodię zwaną DriveClub PS Plus Edition. Sorry za brak linka, jestem z komórki, ale w skrócie: DriveClub PS Plus Edition będzie zawierał 1/5 aut i 1/5 tras, wszystkie w jednej lokalizacji. Upgrade do pełnej wersji będzie kosztował PIĘĆDZIESIĄT EURO, i będziemy tracić do niego dostęp bez PS Plus. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:41, Dared00 napisał:

Będą potrzebowali pokazu, żeby zagłuszyć tą parodię zwaną DriveClub PS Plus Edition.
Sorry za brak linka, jestem z komórki, ale w skrócie: DriveClub PS Plus Edition będzie
zawierał 1/5 aut i 1/5 tras, wszystkie w jednej lokalizacji. Upgrade do pełnej wersji
będzie kosztował PIĘĆDZIESIĄT EURO, i będziemy tracić do niego dostęp bez PS Plus.
Żałosne.

łot? I to jest ten mega ultra tytuł f2p który miał zostać system sellerem xD?
Shame on you sony... shame on you..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 00:30, nightfaler napisał:

łot? I to jest ten mega ultra tytuł f2p który miał zostać system sellerem xD?
Shame on you sony... shame on you..

Jaki f2p? Driveclub nigdy nie miał być f2p. Miał mieć "nieco" uboższą wersję dla Plusa, ale z tym "nieco" im nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:41, Dared00 napisał:

zawierał 1/5 aut i 1/5 tras,

Ja wiem, ze sa statystyki i ''statystyki'', ale wypadaloby napisac ILE to jest tych 1/5. W wersji PS+ dostaniesz 10 samochodow, ~10 tras i dostep do wszystkich trybow. Malo? Jak na calkowicie NOWA produkcje AAA, ktora dostaniesz w ramach PS+ w DNIU SWIATOWEJ premiery w ktora mozesz grac nawet i kilka miesiecy, a nie godzine jak te ''dema w ramach pelnej wersji'' ;)''?

Dnia 07.05.2014 o 23:41, Dared00 napisał:

Upgrade do pełnej wersji będzie kosztował PIĘĆDZIESIĄT EURO,

Pelne wersje gier kosztuja ~60Eur. Nadal taniej. Zreszta, ja i tak zakupie pelna wersje na plycie ;)

Dnia 07.05.2014 o 23:41, Dared00 napisał:

i będziemy tracić do niego dostęp bez PS Plus.

lol? Przeciez tak jest z KAZDA gra oferowana w ramach PS Plus. Czym to sie rozni od np. Borderlands2 dostepnego dla PS3?

Dnia 07.05.2014 o 23:41, Dared00 napisał:

Żałosne.

Zalosne? Nie. Fair? Mniej. Ale to naprawde nie moja wina, ze ludzie spodziewali sie, ze dostana 99% zawartosci przy zerowych wydatkach z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 08:27, Piotrek_K napisał:

> zawierał 1/5 aut i 1/5 tras,
Ja wiem, ze sa statystyki i ''statystyki'', ale wypadaloby napisac ILE to jest tych 1/5.
W wersji PS+ dostaniesz 10 samochodow, ~10 tras i dostep do wszystkich trybow. Malo?

"Yes, the PS Plus version will be the exact same as the full version, except that it may be missing a few assets, such as cars or tracks, that will be found in the full version," Evolution said.

Słowo klucz: a few. Nieważne jak by to naciągać, 80% to nie jest "a few".

Dnia 08.05.2014 o 08:27, Piotrek_K napisał:

Jak na calkowicie NOWA produkcje AAA, ktora dostaniesz w ramach PS+ w DNIU SWIATOWEJ
premiery w ktora mozesz grac nawet i kilka miesiecy, a nie godzine jak te ''dema w ramach
pelnej wersji'' ;)''?

No łał, czyli zamiast godzinnego dema pełnej wersji dostaję wersję demo bez ograniczeń czasowych.

Dnia 08.05.2014 o 08:27, Piotrek_K napisał:

> i będziemy tracić do niego dostęp bez PS Plus.
lol? Przeciez tak jest z KAZDA gra oferowana w ramach PS Plus. Czym to sie rozni od np.
Borderlands2 dostepnego dla PS3?

Tym, że za Borderlands 2 nie zapłaciłem 50€.

Swoją drogą, to kolejny kant Sony i Evo. Cytat z 2013: ""When you upgrade from the PS+ Edition you get the full digital edition which doesn''t require a PS+ subscription."

Dnia 08.05.2014 o 08:27, Piotrek_K napisał:

> Żałosne.
Zalosne? Nie. Fair? Mniej. Ale to naprawde nie moja wina, ze ludzie spodziewali sie,
ze dostana 99% zawartosci przy zerowych wydatkach z ich strony.

Ludzie spodziewali się tego, o czym Evolution im mówiło - pełnej wersji bez kilku ("a few") samochodów i tras, a nie dużego dema i gry za 50€ z obowiązkowym abonamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wait, wait, wait... Nawet jak kupie upgrade za 50Eur to jak mi wygasnie PS+ to nie moge grac?! A to jednak sorry - myslalem, ze nie sa az takimi debilami i poranna godzina przeslonila mi zdrowe myslenie, bo nie sadzilem, ze cos takiego moga wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę spora odległość na klawiaturze jak na literówkę, ale ten marketingowy sos...

Oficjalnie miało być 30, może 30 do iluś tam bez blokady (która jest lepszym wyjściem). 60fps jest cholernie mało prawdopodobne, to musiałby być uber-port na miarę TR:DE czy MGS V, czyli coś endemicznego na tak wczesnym etapie życia konsoli. Megaton if true;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 20:45, Piotrek_K napisał:

Pomylka ;)

WD na PS4 ma chodzic w 900p i 30fpsach: http://blog.ubi.com/watch-dogs-next-gen-game-resolution-dynamism/

900p!!!!1!!1!1oneonioeneonoen


"900p on PS4 and 792p on Xbox One, at 30 frames-per-second on both consoles"

Ło panie, turlam się ze śmiechu. :D Chyba dopiero Digital Foundry ogarnie o co tu biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA, to już chyba nie ma co bronić Ubisoftu przed zmasowanym atakiem wściekłych internautów ;D Zamieszanie jakie wykwitło wokół WD jest po prostu nienormalne, jak można regularnie strzelać sobie w kolano żeby na samym końcu męki... strzelić sobie dodatkowo w stopę :D Na jakim świecie ci ludzie żyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować