Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2014 o 09:30, Reffan napisał:

Teraz to już po ptokach. Zapisy do alfy zbierali do piątku, testy potrwają zdaje się
do 15 czy 16 czerwca. Było uważniej śledzić E3. :P


a to i tak nie mógłbym zagrać. a beta dostępna tylko dla pre-orderowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Reffan , Jarden i Magwisienka za wasze opinie. Może do bety Destiny uda mi się dopchać. Tak się składa, że udało mi się dostać do bety Hardline''a... ale dostałem pustego mail''a, bez kodu.

20140614105535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem stream z Destiny organizowany przes pssite. Zakochałem się. chyba nic już więcej nie trzeba mówić. W zasadzie ta gra wystarczyłaby mi na cały rok.

Z drugiej strony nie mam PS4. Planowałem zakup konsoli za rok,dwa. Chciałbym tyle gier jeszcze przejść na PS3, a tu wychodzi TAKA gra. Dziwne, że tak mało pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 09:50, MrGregorA napisał:

a to i tak nie mógłbym zagrać. a beta dostępna tylko dla pre-orderowców?


Z tego co widzę to beta będzie otwarta dla wszystkich, na początku dla posiadaczy PS3 i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 19:52, MrGregorA napisał:

Właśnie widziałem stream z Destiny organizowany przes pssite. Zakochałem się. chyba nic
już więcej nie trzeba mówić. W zasadzie ta gra wystarczyłaby mi na cały rok.

To ja tylko dodam, że obie części można obejrzeć tutaj - http://www.twitch.tv/mateuszmattgreloch/profile wystarczy wybrać z dostępnej listy.

Przez jakiś czas miałem na Destiny takie MEH, ale ostatnio aż po dzisiaj kiedy obejrzałem ten materiał podjarałem się na nowo. Bungie + epickość lokacji niczym z serii Halo, klimatyczna muzyka, piękna oprawa i na koniec Borderlandsy i chyba mamy hit. Trochę pusto się wydawało, miejscami za cicho, ale podejrzewam, że na premierę się jeszcze sporo zmieni. Nie jestem przekonany do takich MMO strzelanek, wolę być zawsze tym jednym bohaterem w danej grze, coś jednak jest w tym Destiny, że ciągnie niesamowicie. Czekam na otwartą betę i sprawdzam bez gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra łączy to, co w halo lubię i odrzuca to, czego w halo nie znoszę. Ale się zasmialem troche, bo animacje przeładowania niektorych broni są identyczne jak w halo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 23:37, MrGregorA napisał:

ta gra łączy to, co w halo lubię i odrzuca to, czego w halo nie znoszę. Ale się zasmialem
troche, bo animacje przeładowania niektorych broni są identyczne jak w halo :P

Gdybym nie wiedział, że to Destiny to pierwsze co przychodzi na myśl to Halo, animacje, otoczenie, nawet ten karabin z alfy przypomina półautomatyczny battle rifle. Co mnie trochę irytuje oglądając te gameplaye to to, że przeciwnicy stoją bezczynnie aż do momentu kiedy zaczniemy do nich sypać. Wyglądają jak zamrożeni. Nie podobają mi się też te zielone menusy z ulepszeniami itd, ale to akurat szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najważniejsze jest to, ze gra nie jest tak cukierkowa i słodka jak trylogia halo. zreszta, reach tez poniekąd taki był. sam wyprobuje 17 lipca. szkoda, tylko ze pewnie bedzie to polprodukt na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 00:21, MrGregorA napisał:

pewnie bedzie to polprodukt na ps3

Bungie zrobiło jedną z najładniejszych gier na Xboxa360 czyli Halo4. Może na PS3 też to będzie jakoś wyglądać. Instalbase jest tak duży, że z całą pewnością będziesz miał z kim grać. Ewentualnie zakup PS4 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 00:32, Damianuss1 napisał:

Bungie zrobiło jedną z najładniejszych gier na Xboxa360 czyli Halo4. Może na PS3 też
to będzie jakoś wyglądać. Instalbase jest tak duży, że z całą pewnością będziesz miał
z kim grać. Ewentualnie zakup PS4 :P.


uuuuu. ktoś tu ma złe informacje. Pozegnalne halo od bungie to ricz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie miał okazji przetestować bety BF: Hardline, a jest zainteresowany - ostały mi się dwa kody:

Spoiler

J329-TMNB-7PHQ


Spoiler

6AD7-BLNK-DHEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 21:42, SplitGrave napisał:

Jeśli ma się PS4 ale nie ma wykupionego konta PS+, to można ściągać aktualizacje do gier,
albo dema?

Oczywiście że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w betę Battlefield Hardline i szału nie ma,fajnie popykać,postrzelać w multi ale to zwykła strzelanka spodziewałem sie czegoś więcej po tej grze ale widzę że to będzie kolejny przeciętniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 17:26, maziiii napisał:

Pograłem trochę w betę Battlefield Hardline i szału nie ma,fajnie popykać,postrzelać
w multi ale to zwykła strzelanka spodziewałem sie czegoś więcej po tej grze ale widzę
że to będzie kolejny przeciętniak.

Zgadzam się. Ja się od tej bety kompletnie odbiłem. Ma potencjał, jeśli by grać zgraną ekipą, wtedy może być bardzo fajnie (pytanie na jak długo? Jak bardzo multi będzie zróżnicowane?), ale takie sobie granie nie daje za dużo satysfakcji. W ogóle w ostatnich latach jakoś strelanki sieciowe mi nie leżą, ostatnie w które dużo grałem to MW3 i Battlefield Vietnam, więc trochę czasu juz minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować