Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ja też, kapitalna sprawa z przejmowaniem ludzi i przedmiotów (można nimi "wyposażyć" macierzystą bazę, albo zorganizować sobie zrzut kiedy trzeba), do tego motyw z nalotem i zamówieniem śmigłowca w czasie ucieczki- dla mnie bomba! :D W otwartym środowisku, na ogromnej mapie to będzie kupa zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 13:24, kodi24 napisał:

Ja też, kapitalna sprawa z przejmowaniem ludzi i przedmiotów (można nimi "wyposażyć"
macierzystą bazę, albo zorganizować sobie zrzut kiedy trzeba), do tego motyw z nalotem
i zamówieniem śmigłowca w czasie ucieczki- dla mnie bomba! :D W otwartym środowisku,
na ogromnej mapie to będzie kupa zabawy :)


Ja z kolei wyczytałem, że gra nie będzie takim stricte sandboksem jak GTA czy RDR, po prostu w poszczególnych misjach będziemy lądowali w wielkich lokacjach. Prawda to?

W każdym razie gra prezentuje się cudownie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym sensie tak, każda misja ma mieć swoje ograniczenia (jak np. ograniczenie czasowe), które służyć mają utrzymaniu gracza przy określonym zadaniu. Może otwarte środowisko to nie najlepsze stwierdzenie w tym przypadku, gdyż tak naprawdę nie będziemy mieli zbyt wiele czasu na eksplorację (co jakby zaprzecza idei gry z otwartym światem w naszym rozumieniu). Będziemy mieli za to możliwość wykonywania misji w dowolny sposób, z dowolnej strony, przy użyciu wszelkiego rodzaju ekwipunku. To spora zmiana w stosunku do poprzednich gier z serii, nawet jeśli nie zapewnia "wolności" na modłę RDR dajmy na to. Mimo wszystko dowolność i wachlarz zagrywek plus brak niewidzialnych ścian robią swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 13:54, kodi24 napisał:

Mimo wszystko
dowolność i wachlarz zagrywek plus brak niewidzialnych ścian robią swoje :-)


To nawet lepiej - bałem się że zrobią jakiegoś sandboksa a la GTA/Watch Dogs z minigierkami i miałkimi zadaniami pobocznymi, zapowiada się na prawdziwy konkret. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi sie PS4 popsulo i to w taki sposob w jaki masa innych ludzi mi opowiadala i przynosila zepsute playa a ja nie wierzylem. A mianowicie zostawilem go w trybie uspienia zeby podladowac kontroler, wyszedlem sobie z domu na 2 i pol godziny, wracam a tu czary:
1. Play byl wlaczony, sam sie uruchomil bo nikogo w domu nie bylo,
2. Plyta byla wysunieta na zewnatrz
3. Play nie przyjmuje zadnej plyty, nie ma tego momentu w ktorym sam zasysa plyte do srodka, moge ja sobie sam na sile wkladac i on ja wypluwa spowrotem. Generalnie nie czyta juz nic, ot tak po prostu, sam sie wlaczyl i popsul.

Jutro oddaje na gwarancji po prostu chyba nawet nie bede tlumaczyl co sie stalo, bo jak mi ludzie mowili podobna ''bajke'' to nie wierzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno The Last of Us Remastered kosztuje na PlayStation Store US 49,99 dolarów więc cena ok ,mam nadzieje ze u nas będzie podobnie choć bardzo w to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 11:43, maziiii napisał:

Podobno The Last of Us Remastered kosztuje na PlayStation Store US 49,99 dolarów więc
cena ok ,mam nadzieje ze u nas będzie podobnie choć bardzo w to wątpie.

Ogólnie uważam, że cena remasterów powinna być niższa, te 150zł to byłby maks. Cena fajna dla osób obojętnych czy to mają w cyfrowej wersji czy innej. Ja preferuję tylko pudełka i obecnie na ulti jest za 199, lepszej opcji nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wole wersje pudełkową nie grałem na PS3 bo nie miałem tej konsoli a teraz to dla mnie tytuł który musze miec i 199 jest na razie najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może cokolwiek w tym sklepie? - https://www.videogamesplus.ca/index.php - gdzieś na rodzimym portalu ktoś podał link i wchodzę... nowy pad za 160zł (nie licząc przesyłki), pre-ordery gier np Sniper Elite III za 139zł... Destiny - 167zł, tak samo FIFA15 heh. Wszystko fajnie tyle, że to sklep kanadyjski. Może warto spróbować? 167zł za nową grę to piękny sen, sorry, ale 250zł za nowe gry to yhhhhwrrrr, paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 22:29, Damianuss1 napisał:

Kupował ktoś może cokolwiek w tym sklepie? - https://www.videogamesplus.ca/index.php
- gdzieś na rodzimym portalu ktoś podał link i wchodzę... nowy pad za 160zł (nie licząc
przesyłki), pre-ordery gier np Sniper Elite III za 139zł... Destiny - 167zł, tak samo
FIFA15 heh. Wszystko fajnie tyle, że to sklep kanadyjski. Może warto spróbować? 167zł
za nową grę to piękny sen, sorry, ale 250zł za nowe gry to yhhhhwrrrr, paranoja.


doliczyłeś Pan nasz podatek? (z cła raczej będziesz zwolniony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na dniach przymierzam się do zakupu PlayStation 4. Przede wszystkim warto ? Druga sprawa proszę podajcie jakie na dzień dzisiejszy gry są warte kupna na tą konsolę ?

Proszę powiedzcie jeszcze jak wygląda sprawa z psuciem się konsoli ? Jest to częste zjawisko ? RRoD i jakieś inne historie też dotyczą PS4 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 18:02, Chlorofil napisał:

Witam.

Witaj. Ciężko powiedzieć. Z jednej strony miałbyś już sprzęt i tylko czekał na upragnione gry, a z drugiej... no właśnie, gry, których jeszcze nie ma. Ograłem Second Sona (świetny swoją drogą, dobry na start), gram w nowego Wolfa i czuję, że jestem już blisko końca, a po nim nie mam już właściwie nic. Nie mam zamiaru grać na tej konsoli w jakieś tytuły indie i się nimi zachwycać, do tego może posłużyć mi mój starusieńki Xbox. Za miesiąc jest premiera The Last of Us Remastered, warte uwagi z całą pewnością. Tak na dobrą sprawę wysyp ciekawych tytułów wystartuje dopiero koło Września tego roku. Destiny, Evolve, kolejna FIFA, zaraz po niej nowy Obcy. Jeśli lubisz multi to możesz zainwestować w Battlefielda 4. Oczywiście wcześniej kup plusa bo inaczej nie pograsz.

Psucie się konsoli to też różnie, ja mam swoją od miesiąca i na chwilę obecną działa bardzo dobrze. Czyta się tu i tam o problemach, ale chyba każda konsola je miała. W czasie się to pewnie wyrobi, ale na nowy model pewnie jeszcze przyjdzie sporo poczekać. Myślę też, że wystarczy trochę o nią dbać i będzie służyć długo tak jak mój Xbox (ani jednej awarii od dnia zakupu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja po zakupie raczej nie będę przełączał go w tryb uśpienia xD A da się jakoś ładować pada bez włączonej konsoli? Czy ten tryb uśpienia jest niezbędny do ładowania kontrolera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować