Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2014 o 19:51, Damianuss1 napisał:

> którym pojedyncza instalka pochłonie 20% wolnego miejsca na twardym;
Co w tej grze zajmuje tyle miejsca? :D

Podobno trzeba obowiązkowo ściągać paczki językowe dla wszystkich języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 19:55, Damianuss1 napisał:

> Podobno trzeba obowiązkowo ściągać paczki językowe dla wszystkich języków.
Wszystkie postaci mają kwestie mówione?


Tak.

kodi24 jak coś możesz bez problemów zmienić hdd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To robią twórcy Dark Souls''a? Widzę dużo podobieństw.

A ja już czekam na swoją konsolę drugi tydzień. Najpierw sklep odwalił kaszankę, teraz kurier... Nie mam szczęścia do drogich zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 20:07, Diverso napisał:

To robią twórcy Dark Souls''a? Widzę dużo podobieństw.


Tak, a konkretnie ludzie odpowiedzialni za Demon''s Souls i pierwsze Dark Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 20:17, Henrar napisał:

Family Sharing. Ups, Microsoft. A jednak się da bez robienia konsoli, która wymaga stałego
połączenia z siecią.

Mówisz o Share Play? Przecież to nie ma zbyt dużo wspólnego z Family Sharing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym twitchu co jest w newsie na gramie byl filmik z rozgrywki Bloodborne (cos innego niz w trailerze z konferencji), gra jest "TAK" inna od Dark Soulsow, ze nawet zapozyczyli dzwiek wchodzenia po drabince ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam te same odczucia, życzę tej grze powodzenia bo podoba mi się jej setting i w ogóle, szkoda by tyle dobra się zmarnowało;


@exilem: o, dzięki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po konfie MS byłem trochę zdenerwowany czy Sony da radę i ...moim zdaniem dało radę.
Wild MMO - Tak jak nie lubię MMO tak ten pomysł bardzo mi się spodobał. Głównie za sprawą, że będzie to surv i można zagrać zwierzęciem :), to może być ciekawe.
Hellblade - Ostatnio wkręciłem się nordyckie klimaty więc tylko dodatkowo się podjarałem, już sama pani z trailera mi się podoba.
Driveclub - Zawsze kochałem Forzę i ją wychwalałem, ale tym razem moim skromnym zdaniem to Driveclub wygląda lepiej, mam już dosyć palm, plaży i kalifornijskiego słońca.
Rime - Ogólnie kocham tego typu produkcje, dziwaczne stworzenia, kolorowy świat i dzielny chłopczyk, czekam!
Bloodborne - Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Wygląda to jak połączenie Vanhellsinga z serią Souls.
Journey - Tak, nie grałem i chcę zagrać, będzie na PS4 i cieszy mnie ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji gość wiszący na tych linkach w zwiastunie Hellblade został potraktowany chyba "rytuałem krwawego orła", dość bolesne... (zgadza się oglądam Vikings). Mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dla mnie to
Hellblade- klimat mi się podoba, ale w sumie to była tylko zajawka, więc nic o tym nie wiadomo
The order- ale jak przedmówcy pisali, również się boję o tę produkcję, szczególnie o to, że będzie dużo qte czy coś w tym rodzaju. No właśnie ten klimacik jest super. Jak ktoś lubi coś takiego to nowy serial Penny Dreadful jest w tym kształcie.
No i ten Bloodborne ale to zobaczymy.
Na xboksie ie mi się podobało to, że gameplayu było sporo, ale z gier to tylko ten quantum break, a reszta to meh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować