Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Jestem mega zadowolony z tego co pokazało SONY, mimo tego, że będzie trzeba płacić za rozgrywkę multiplayer.
Wydaje mi się, że SONY świetnie tutaj zagrało - mogli wiedzieć od początku jak to będzie z multi w następnej generacji, jednak musieli przyciągnąć odpowiednią liczbę osób do niej. A jak to zrobić? Właśnie mam wrażenie, że tak jak to zrobili obecnie z plusem, mega dużo darmowych gier i bonusów. Nic tylko kupować, no i bonusy na start PS4 - Jasne na pewno nie będzie tak na PS4 z grami na PS+ jak z PS3, ale z czasem, zobaczymy jak to będzie. PS4 biorę na premierę.

Ah te wszystkie ochy achy. Mam jednak pytanie, zastanawiało Was może o co chodziło z tymi zacięciami podczas pokazu AC4 i tej jednej w Destiny (gdzie później była większa miazga na ekranie i nie było żadnego zacięcia)?
Zaczęli manualnie chłodzić konsole? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 13:18, Piotrek_K napisał:

Czyli wygląda na to, że Polska będzie w katalogu państw europejskich, a do tego można się w 2k PLN zamknąć z rodzinnym pakietem konsola + 2 pady + kamera. Teraz pytanie o Move pozostaje otwarte bo o tym jak na razie mowy chyba żadnej nie było - czy może zrezygnują z ''machadełka'' na rzecz pełnego wsparcie Eye jak w Kinectcie? Nie śledziłem do tej pory rynku konsol, wiec trochę tu we mgle drepczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Machadelko'' jest zastapione przez ta diode/swiatelko w padzie z przodu i nie wymaga juz move''a jako takiego, bo sledzenie ruchu PS Eye bedzie robil na podstawie polozenia pada

Ale na dwa kola z drugim padem (ktory pewnie w okolicach 200PLN bedzie kosztowac) i kamera (pewnie ze 100-150pln) nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory byłem całkowicie bezstronny jesli chodzi o nowe konsole. Nie udzielałem się w ogóle w kłótniach, które wszędzie zapanowały po ogłoszeniu konsol. W obecnej generacji miałem obie konsole, ale zdecydowanie wolałem Xboxa ograniczając się do exclusive''ów na PS3. Ale to się zmieni :P. Po E3, Sony przekonało mnie że PS4 to jedyny słuszny kierunek. Pomimo że gry na konferencji MS mi się podobały to jednak Sony przekonało mnie, pewnie jak i wielu innych swoją konferencją. Trudno, przeboleję jakoś pada i Quantum Break :P.
P.S. Najbardziej mnie ciekawi czy teraz wysypią się memy o PS4, który też wygląda jak magnetowid? :)
P.S.2. Co nie zmienia faktu że obie konsole mi się podobają z wyglądu, bo lubię prostotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo ciekawy nowego pada. Może poprawią to i owo (bałem się, że zmienią ustawienie lewej gałki - dla mnie jedyny minus w padzie od iksboksa).
Powiem szczerze, że mi gry pokazane przez Microsoft też bardziej podpasowały. Było jednak mało gier ekskluzywnych (nowość). Nie zamierzam wspierać polityki Microsoftu. Dopóki jej nie zmienią, nie zobaczą ode mnie nawet złotówki. Z tego, co widać w Interencie, to dolarów od innych też szybko nie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MGS V nie wyjdzie na PC, PS4 będzie pierwszą w życiu zakupioną przeze mnie konsolą.

Aha, walić [Microsoft] i ich cofniętą w rozwoju o 359 stopni konsolę. Trzeba mieć klapki na oczach by nie widzieć przewagi Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 10:39, Outlander-pro napisał:

Czemu ta gra wygląda jak zrzynka z Prototype''a? xD

InFamous był pierwszy.

Wyszedł całe dwa tygodnie przed pierwszym Prototypem ;)

Swoją drogą, nie mogę się doczekać recenzji nowego InFamousa i "zabawnych" żarcików z nazwy D.U.P. w KAŻDEJ JEDNEJ recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment, chwila. To jest ostateczny wygląd PS4?

VCR, ale stojący, który wygląda jak PS2? Z dwoma gniazdami USB z przodu i tylnymi gniazdami pod skosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 10:51, Sigu napisał:

VCR, ale stojący, który wygląda jak PS2? Z dwoma gniazdami USB z przodu i tylnymi gniazdami
pod skosem?

Nie są pod skosem, są we wgłębieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 10:57, Sigu napisał:

Nie, nie czepiam się. Akurat rozwiązanie gniazd pod skosem jest idiotyzmem.

Osobiście myślę, że rozmieszczenie tych gniazd tak naprawdę nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować