Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2014 o 14:06, SiDi napisał:

Chyba PSN znowu poprawnie działa.


Jak na razie działa, mam nadzieję, że nie będzie jak wczoraj, że działał do około godziny 15, a potem...no każdy wie co było potem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, długo to jeszcze będzie trwało? Bo 1 i 2 dzień - ok, mogło nie działać, ale 4 dzień mija i nadal mi PSN nie działa. I dlaczego polskie renomowane portale o grach milczą na ten temat, jakby się nic nie działo? Ciekawe, co by było, gdyby ddosowali sobie przez tydzień, albo i dłużej serwery Steama i 90% ludzi nie mogłoby używać swoich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w szoku, że wszędzie się o tym milczy. Dodatkowo drażni mnie to, bo ten eksces jest rzeczą zakrawająca o hańbę i skandal, nadaje się do wiadomości telewizyjnych. Cisza na gram.pl i nie tylko pokazuje jedynie tyle, że nie jest to serwis rzetelny, obiektywny, neutralny i nie należy traktować tego portalu na serio, z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 20:55, SplitGrave napisał:

I co, długo to jeszcze będzie trwało? Bo 1 i 2 dzień - ok, mogło nie działać, ale 4 dzień
mija i nadal mi PSN nie działa. I dlaczego polskie renomowane portale o grach milczą
na ten temat, jakby się nic nie działo? Ciekawe, co by było, gdyby ddosowali sobie przez
tydzień, albo i dłużej serwery Steama i 90% ludzi nie mogłoby używać swoich gier.


Poprawka.Większość serwisów poinformowała o tym, tylko i wyłącznie gram jest w tyle.

Mam dla wszystkich pro tip, który może wam pomóc w zalogowaniu się do psn bo mi on działa.

Wchodzimy do ustawień>sieć>skonfiguruj sieć>ręcznie> teraz pojawia się parę opcji związanych z siecią nie zmieniasz ich (ustawiasz je tak jak miałeś wcześniej) tylko przy prośbie o ustawieniu MTU wybierasz opcje ręczne i ustawiasz wartość z 1500 na 1473.

Mam nadzieję, że ci to pomoże, zdaj relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patent z MTU działa bardzo wybiórczo, można powiedzieć, że ci się poszczęściło. Ani mnie, ani nikomu z moich bliższych znajomych nie pomogło. Nie zapomnij przestawić na 1500 jak wszystko wróci do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 23:28, Kubson023 napisał:

Sony to wgl posiada jakieś zabezpieczenia?

Przed DDoSem nie da się zabezpieczyć, co najwyżej ograniczyć.
I tak, mają umowę z Prolexic w tej sprawie, tylko co z tego, skoro odpowiednio duży DDoS położy i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 21:32, kodi24 napisał:

Patent z MTU działa bardzo wybiórczo, można powiedzieć, że ci się poszczęściło. Ani mnie,
ani nikomu z moich bliższych znajomych nie pomogło. Nie zapomnij przestawić na 1500 jak
wszystko wróci do normy ;)


Użyłem go za pierwszym razem, kiedy wylogowała mnie drugi raz, użyłem podstawowego MTU i wszystko mi działało.Myślałem, że każdy pozbył się problemu, ale jak widzę nie każdy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 17:11, kodi24 napisał:

PSN to ogółem ciekawe zjawisko ;) Zbulwersowany odstawiłem konsolę na kilka dni, sprawdzę
czy działa;


Już wszystko jest okej, Sony wydała nawet krótki poradnik dla tych którzy nadal mają problem z połączeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 20:53, Sandro napisał:

Można jakoś kontrolować poziom głosu głośnika w kontrolerze? Fajny bajer, ale niekoniecznie
o 2 nad ranem.

Jest w opcjach zdaje się maksymalna głośność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 20:53, Sandro napisał:

Można jakoś kontrolować poziom głosu głośnika w kontrolerze? Fajny bajer, ale niekoniecznie
o 2 nad ranem.


Przytrzymujesz przycisk ps i dostosuj urządzenia, tam powinna być opcja zmiany głośności kontrolera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 21:21, Hepe napisał:

Przytrzymujesz przycisk ps i dostosuj urządzenia, tam powinna być opcja zmiany głośności
kontrolera.

Ok, dzięki. Można dalej grać po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed świętami BN dolaczylem do grona konsolowcow. Zazwyczaj gralem na kompie (raptem kiedys przygoda z ps1) i dlatego moje przyzwyczajenie do myszki. I wiem ze wzbudze zapewne kontrowersje ale ccialbym kupic adapter do myszy. I nie chodzi mi o sieciowe wymiatanie tylko o zwykly komfort dla siebie grając w gry nawet solo. Czy ktoś moze mi powiedziec czy lepiej venomX czy Xim4? Ktos ma cos takiego? Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jeszcze czy na prawdę potrzebujesz czegoś takiego.Sam byłem graczem pctowym i nie miałem do czynienia w ogóle z konsolami, jednak po pograniu na konsoli ok.1 miesiąca przyzwyczaiłem się.Radzę ci pograć z miesiąc i wtedy podjąć decyzje, nie ma co z góry podejmować decyzji jeżeli konsolę ma się przez tak krótki okres czasu.

Przy okazji chciałbym się zapytać czy są jakieś zamienniki padów na PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 18:25, Hepe napisał:

Zastanów się jeszcze czy na prawdę potrzebujesz czegoś takiego.Sam byłem graczem pctowym
i nie miałem do czynienia w ogóle z konsolami, jednak po pograniu na konsoli ok.1 miesiąca
przyzwyczaiłem się.


Owszem, można się przyzwyczaić i po czasie gra się na padzie całkiem okej, ale niektórzy pewnego levelu nie przeskoczą. Widzę to po sobie- gram już rok w strzelanki na konsoli i wiem na pewno, że nigdy nie dorosnę do pięt wymiataczom, którzy koszą równo w BF czy CoD. Po prostu, niektórzy ludzie nigdy nie dojdą do pełnej sprawności na padzie, aby dało się to porównać do osiągnięć na myszce. Zawsze będą momenty, że będzie się chciało rzucić padem w ścianę, bo nie przycelowało się tak, jakby się chciało. Dlatego rozumiem Kolegę, że woli oszczędzić sobie nerwów i zdobyć adapter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować