Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witness początkowo wyłącznie na PS4, zobacz zwiastun

11 postów w tym temacie

Ogarnijcie się ludzie. Większość komentarzy (na YT pod filmikami etc): "co to jest", "dziwne", "ale to bez sensu", "wtf is this", "looks boring"... No ogarnijcie się, gracze całego świata, błagam Was.

Dla mnie ta prezentacja była jednym z lepszych momentów. Nie tylko dlatego, że gra wygląda pięknie, ale raczej dlatego, że Sony pokazało, że nadal będzie mocno wspierać takie gry indie (czy pseudo-indie, mniejsza o nazewnictwo). Nie samymi Killzone''ami żyje człowiek, osobiście bardzo się cieszę, że Sony podkreśliło, że będzie wspierać ten segment rynku, bo jest szansa na sporo gier w stylu Journey czy właśnie Witness.

Co do samej gry - zapowiedziana była już ze dwa lata temu, albo i więcej. A komentarze, że "odpali na PS3"... No nie wiem. Odnoszę dziwne wrażenie, że niektórzy myślą, że tylko realistycznie wyglądające gry mają duże wymagania, a jeżeli coś jest stylizowane to już zawsze "ooo to odpali nawet na PS1, bo bajkowa grafika lolol". Bezsensu myślenie. Jest tu sporo elementów, z którymi PS3 mogłoby mieć problem. Zresztą, może po prostu twórcy nie chcą się bawić w projektowanie gry pod PS3...? Pamiętajmy, że tworzenie na PS4 ma być łatwiejsze. No i Witness będzie też na innych platformach, tylko później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najciekawsza zaprezentowana gierka. Biorę na pewno (nie wiem czy na PS4), bo zapowiada się świetny puzzle game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 12:33, Zdenio napisał:

Ogarnijcie się ludzie. Większość komentarzy (na YT pod filmikami etc): "co to jest",
"dziwne", "ale to bez sensu", "wtf is this", "looks boring"... No ogarnijcie się, gracze
całego świata, błagam Was.

Gra jest bro-korytko-szuterem o szaroburej kolorystyce. Źle.
Gra ma kolorową grafikę (vide Bioshock Infinite), wybija się designem i stara się ogólnie być oryginalna. Też źle.

Gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:21, Henrar napisał:

Gracze.


Nie, nie gracze- hejterzy. Lepiej nie padajmy w histerię bo za niedługo słowo "gracz" będzie się nam kojarzyć negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować