Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na konsolach Sony - szczegóły! Co-op, nowości, usprawnienia

20 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

– Diablo III na PlayStation wygląda świetnie i tak też się w niego gra – powiedział Mike Morhaime, szef Blizzarda. Możemy się spodziewać sieciowego i lokalnego co-opa, nowej kamery i przemodelowanego interfejsu.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III na konsolach Sony - szczegóły! Co-op, nowości, usprawnienia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytania czy ludzie co kupią na trójkę będą mogli grać z tymi co mają czwórkę i czy będzie możliwość/wymagana Battle.net na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne kłamstwa? świetnie się gra? w tego gniota? to po to wypuszczali betę na PC, żeby sobie potestować i montować na konsole w tym czasie. Ta firma schodzi na psy. Po tych wszystkich przekrętach jedyne co mi się kojarzy z Blizzardem to słowo GREEEED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Daleko do myszki + klawiatury. Celowanie spelli to nie to samo co za posrednictwem kursora
> myszki.

Kwestia gustu. Mi się tam dobrze grało w Dungeon Huntera i Dungeon Siege na PS3. I zamieniłbym myszkę i klawiaturę na pada w PS3. Mimo że mam przegrane 500h w D3, kupię na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Daleko do myszki + klawiatury. Celowanie spelli to nie to samo co za posrednictwem
> kursora
> > myszki.
>
> Kwestia gustu. Mi się tam dobrze grało w Dungeon Huntera i Dungeon Siege na PS3. I zamieniłbym
> myszkę i klawiaturę na pada w PS3. Mimo że mam przegrane 500h w D3, kupię na PS4.

Ja nie mowie, ze jest zle. Mowie, ze myszka jest po prostu lepsza, a to jest fakt. Nie mozna zaprzeczyc temu, ze jest bardziej precyzyjna i np mozna lepiej kontrolowac w ktore miejsce chcesz rzucic np Meteor, czy na moby, za nie, przed nie, jak bardzo przed itd. Robi sie to tez duzo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 11:11, Lone_Wolf napisał:

Jak domniemywa uzytkownik 4chana, gra była od poczatku planowana jako konsolowa ;)

Argumenty i spostrzeżenia całkiem rozsądne ;)


Ale blizz nigdy nie ukrywal, ze D3 robia tak, aby moglo byc zarowno na PC i na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest żałosna (fabuła dorównująca "poziomem" Power Rangers i kreskówkom dla zblazowanych nastolatków; prostacka wręcz mechanika na tle już i tak banalnych pod tym względem D1 i D2), więc ani mnie to ziębi, ani grzeje.

Ciekawi mnie tylko, czy wersja konsolowa również wymagać będzie stałego połączenia z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kolejne kłamstwa? świetnie się gra? w tego gniota? to po to wypuszczali betę na PC, żeby
> sobie potestować i montować na konsole w tym czasie. Ta firma schodzi na psy. Po tych
> wszystkich przekrętach jedyne co mi się kojarzy z Blizzardem to słowo GREEEED.

Strasznie się uśmiałem czytając ten twój post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 09:26, Rivid napisał:

kolejne kłamstwa? świetnie się gra? w tego gniota?


Co nie zmienia faktu, że gracze rzucili się na tą grę tak, że zabrakło kopii - to dopiero pokazuje jakim geniuszem kierowali się twórcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować