Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - DLC Citadel i Reckoning zapowiedziane. "To ostateczne pożegnanie z trylogią"

35 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Na dwa kolejne dodatki do Mass Effecta 3 złoży się zawartość dedykowana zarówno trybowi dla pojedynczego gracza, jak i multiplayerowi. Jedno rozszerzenie zostanie udostępnione całkowicie za darmo!

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect 3 - DLC Citadel i Reckoning zapowiedziane. "To ostateczne pożegnanie z trylogią"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pożegnanie z Shepardem. W sumie miło, że taki dodatek wychodzi na koniec. To będzie dobre "Good Bye" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie chwyta za serce. Kocham tą trylogię. Ostateczne pożegnanie brzmi dla mnie strasznie. Z jednej strony chciałbym tyle przygód z Shepardem, Mirandą, Liarą, Jamesem, Garrusem... Z drugiej myślę sobie "dosyć, nie męczcie ich już, to zbyt fajna seria". BW, macie moje łzy na przestrzeni tych trzech gier. :''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to będzie ostatnie DLC do singla :( Co do multi już wiadomo jakie postacie dojdą. Ciekawe czy w mapach coś się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:48, micmus123456789 napisał:

Szkoda, że to będzie ostatnie DLC do singla :( Co do multi już wiadomo jakie postacie
dojdą. Ciekawe czy w mapach coś się ruszy.


Ja bym bardzo chciał, aby poprawili ostatnie bugi, które mnie tak bardzo irytują w multiku. Ciągle zdarza mi się, że nie mogę strzelać. Włącza się też czasami cheat z jednym hitem... Albo, że leży gdzieś broń geathów i ja ją o dziwo podnoszę i strzelam z bazooki lolz. Nowe mapki by się też przydały no i jak widać po screenach, będą też nowe postaci z Omegi i nowe zdolności. Superowo na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:59, NeroNarmeril napisał:

Czyli wszelkie teorie indoktrynacji itp. można ostatecznie wyrzucić do kosza?


No kto jak kto ale żebyś Ty zadawał takie pytania...

Wracając do newsa, nawet się cieszę że to już koniec. W końcu będę mógł usunąć ME3 z dysku.
Już zaspoilerowali że będziemy walczyć znowu z Collectorami (albo dodadzą prototypy EDI jako postacie do multi)
Normalnie epickość się wylewa z ekranu jak patrzę na te screeny, screen number 4 to powinni zostawić jak opijają pokonanie żniwiarzy... wait... To się nigdy przecież nie stanie bo

Spoiler

skopali zakończenie


Trochę się zawiodłem... Myślałem że będą same radosne komenty że Wrex wróci do drużyny a tutaj żadnego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 19:12, Sanders-sama napisał:

> Czyli wszelkie teorie indoktrynacji itp. można ostatecznie wyrzucić do kosza?

No kto jak kto ale żebyś Ty zadawał takie pytania...


Pytanie było retoryczne.

Dnia 21.02.2013 o 19:12, Sanders-sama napisał:

Już zaspoilerowali że będziemy walczyć znowu z Collectorami


Gdzie to info o Collectorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tamten wyciek do Reckoning mówiący o scenariuszach do multi bazujących na wydarzeniach i sejwach z kampanii był bzdurą. Jedynie nowe postacie i bronie dojdą. Zauważyliście, że wśród broni jest wymieniony Lancer? Czyżby to ten karabin z ME1, na modelu którego bazował Avenger z ME2 i ME3?

No i tutaj umierają wszelkie nadzieje na wykorzystanie collectorów w singlu... Ciekawe tylko czego ten spisek będzie dotyczyć oraz ile z postaci z poprzednich części spotkamy poza Wrexem. Co wtedy, jeśli część z nich nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 19:19, NeroNarmeril napisał:

Pytanie było retoryczne.


No to po co o takie głupoty pytasz? Dobrze wiesz jak jest bo jeśli się nie mylę to byłeś jednym z tych którzy hejtowali tą całą teorię..

Dnia 21.02.2013 o 19:19, NeroNarmeril napisał:

Gdzie to info o Collectorach?


Zobaczyłem EDI strzelającą do Collectorów i pomyślałem że to single ale później doszedłem do wniosku że to multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 21:06, Shinigami napisał:

Dalej czekam na GOTY - może po wydaniu tego crapu wyjdzie pełen pakiet w promocyjnej
cenie ;)

Powodzenia w czekaniu, bo nigdy nie wyjdzie. Wydali już pewien czas temu trylogię bez dlc. U Bioware zresztą nie ma czegoś takiego jak GOTY. Ostatnim wydaniem w tym stylu było Ultimate do pierwszego Dragon Age. Od tamtego czasu już niczego takiego nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dalej czekam na GOTY - może po wydaniu tego crapu wyjdzie pełen pakiet w promocyjnej cenie ;)
Chętnie kupiłbym pakiet zawierający całą trylogię ze wszystkimi DLC. Może się w końcu doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować