Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - DLC Citadel i Reckoning zapowiedziane. "To ostateczne pożegnanie z trylogią"

35 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2013 o 21:36, Arcling napisał:

Powodzenia w czekaniu, bo nigdy nie wyjdzie.


Nigdy nie mów nigdy, wiem, że doją ile mogą, ale w końcu możemy się doczekać czegoś przypominającego ''promocyjny pakiet'' niekoniecznie pod określoną nazwą. Zresztą niespecjalnie mi na tym zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 21:50, Shinigami napisał:

Nigdy nie mów nigdy, wiem, że doją ile mogą, ale w końcu możemy się doczekać czegoś przypominającego
''promocyjny pakiet'' niekoniecznie pod określoną nazwą. Zresztą niespecjalnie mi na
tym zależy ;)

DLC są wciąż sprzedawane i nie tanieją. To ich sposób na częściowe kontrolowanie ceny gry, więc wątpię aby z tego zrezygnowali. Co najwyżej jakiś pakiet cyfrowy, bo po trylogii wątpię, aby tak szybko robili kolejną edycję. Zwyczajnie niezbyt opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu wróciłem do ME3 i okazało się, że gra się nawet przyjemnie, choć moje pierwsze zetknięcie z tą grą nie było tak wesołe (a muszę zaznaczyć, że zarówno ME1 jak i ME2 przechodziłem po 6 razy).
Zakupiłem nawet Leviathana i Omegę i wydałem na nie wszystkie swoje punkty BW :)
A oni mi teraz jeszcze jedno DLC serwują za 1200 punktów? Kurde... Zbankrutować można na tej trylogii ME ;)
Ale cóż, pewnie zafunduję sobie i ten dodatek. Jak moją renegacką komandor Shepard ukończę ME3 po raz drugi to wtedy będę wiedział, czy faktycznie za pierwszym razem byłem zbyt ostry w ocenie tego tytułu i czy DLC powodują, że gra jest ciekawsza (Leviathan mi się podobał, poza końcówką dość pośpieszną, Omega jest niestety nudnawa). Zobaczymy jak będzie z Cytadelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś mnie chwyta za serce. Kocham tą trylogię. Ostateczne pożegnanie brzmi dla mnie strasznie.
> Z jednej strony chciałbym tyle przygód z Shepardem, Mirandą, Liarą, Jamesem, Garrusem...
> Z drugiej myślę sobie "dosyć, nie męczcie ich już, to zbyt fajna seria". BW, macie moje
> łzy na przestrzeni tych trzech gier. :''(

Bez obrazy, ale normalny ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 11:12, Harunia napisał:

Bez obrazy, ale normalny ty jestes?

Przestańcie lubić to, czego ja nie lubię, boo hoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Coś mnie chwyta za serce. Kocham tą trylogię. Ostateczne pożegnanie brzmi dla mnie
> strasznie.
> > Z jednej strony chciałbym tyle przygód z Shepardem, Mirandą, Liarą, Jamesem, Garrusem...
>
> > Z drugiej myślę sobie "dosyć, nie męczcie ich już, to zbyt fajna seria". BW, macie
> moje
> > łzy na przestrzeni tych trzech gier. :''(
>
> Bez obrazy, ale normalny ty jestes?

To źle że jakaś forma rozrywki dostarcza mi dobrej dawki emocji? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę właśnie cała serię po raz kolejny , 1 i 2 to będzie już chyba 8, albo 9, trójkę drugi. Ten dodatek wydaje mi się interesujący, głównie z jednego powodu. Wrex, uwielbiam tego gościa:D, teraz gram na prawdę wredną panią komandor, i perspektywa picia z Wrexem mi bardzo odpowiada, chyba kupie ten dodatek, a jak już kupuje, to może na Omegę i Leviatany też wygrzebie z skądś kasę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 11:12, Harunia napisał:

Bez obrazy, ale normalny ty jestes?

Jeśli zdajesz sobie sprawę że Twoja wypowiedź może być obraźliwa to lepiej sobie odpuść jej dodawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne, że ktoś może się przywiązać do niektórych postaci z ME. Np. taki Garrus większości towarzyszy przez wszystkie części. Tym dlc ludzie z Bioware mogą się jeszcze trochę zrehabilitować, dać szansę na ostatnie (czy raczej przedostatnie z uwagi na to, kiedy dlc można rozegrać) pożegnanie z postaciami, których w następnej grze z uniwersum ME (zapewne luźno powiązanej) już nie zobaczymy. W zasadzie dają to, co chcieli fani. Mnie akurat bardziej ciekawi ten dodatkowy wątek na Cytadeli, bo pierwszy raz nie wiadomo, o czym będzie fabuła dlc (przy poprzednich sprawa była oczywista).

Mnie np. szkoda było, że Zaeed i Kasumi, z powodu bycia postaciami z dlc w ME2, dostali małe role w trójce. Dobrze, że przynajmniej w tym jeszcze będzie można ich zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 02:09, Arcling napisał:

Tym dlc ludzie z Bioware mogą się jeszcze trochę zrehabilitować,
dać szansę na ostatnie (czy raczej przedostatnie z uwagi na to, kiedy dlc można rozegrać)
pożegnanie z postaciami, których w następnej grze z uniwersum ME (zapewne luźno powiązanej)
już nie zobaczymy.


Przecież pożegnania z postaciami to już były... Przed szturmem na promień, w Londynie...

Dnia 23.02.2013 o 02:09, Arcling napisał:

Mnie np. szkoda było, że Zaeed i Kasumi, z powodu bycia postaciami z dlc w ME2, dostali
małe role w trójce. Dobrze, że przynajmniej w tym jeszcze będzie można ich zobaczyć.


Skąd taka pewność że zobaczymy wszystkich? A jeśli tak to ciekawe co będą robić razem... Pewnie to co na różnych deviantartowych fanowskich pobożnych życzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2013 o 23:04, Sanders-sama napisał:

Skąd taka pewność że zobaczymy wszystkich? A jeśli tak to ciekawe co będą robić razem...
Pewnie to co na różnych deviantartowych fanowskich pobożnych życzeniach...

a kto wie, pewne fantazje iście z deviantarta się w trzecim Mass Effekcie sprawdziły, vide m!Shep/Kaidan. więc czemu i nie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 23:04, Sanders-sama napisał:

Przecież pożegnania z postaciami to już były... Przed szturmem na promień, w Londynie...

Wiedziałem, że ktoś tak napisze. Już wyjaśniam: chodzi o ostatni wydany content z tymi postaciami, nie według chronologii w fabule.

Dnia 23.02.2013 o 23:04, Sanders-sama napisał:

Skąd taka pewność że zobaczymy wszystkich? A jeśli tak to ciekawe co będą robić razem...
Pewnie to co na różnych deviantartowych fanowskich pobożnych życzeniach...

Na takie ekstremalne rzeczy raczej się nie odważą ;) Co do tego, kogo zobaczymy - potwierdzono Zaeeda i oczywiście te widoczne na screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować