Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwa darmowy weekend z Call of Duty: Black Ops II

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Do końca weekendu możecie za darmo testować dwie pecetowe gry udostępnione przez Valve na platformie Steam. Jedną z produkcji jest Call of Duty: Black Ops II, ale w jej przypadku trzeba liczyć się z pewnym ograniczeniem.

Przeczytaj cały tekst "Trwa darmowy weekend z Call of Duty: Black Ops II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie udostępnią kampanii, bo wtedy nie było by po co gry kupować (jeśli kogoś nie interesuje multi). Jeden wieczór i wszyscy by przeszli. Tak czy inaczej miło że można za darmo przetestować multi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @up - Udostępnianie za darmo przez Steam zawsze było świetnie zoptymalizowane

Yyy ale o gre mi chodzi, Black Ops 1 to był koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak optymalizacja tego?

O optymalizację możesz być spokojny, bo jest naprawdę świetna i wszystko naprawili, to co spieprzyli w pierwszym BO.Ja mam pełniaka i naprawdę gra chodzi świetnie, przy jeszcze lepszej grafice(a nawet z bardzo dobrą grafiką jak na coda), więc tu nie ma się co martwić.I myślę, że to już naprawdę ostatnie soki wycisnęli z silnika, bo więcej to już się raczej nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 10:15, Ecko09 napisał:

> @up - Udostępnianie za darmo przez Steam zawsze było świetnie zoptymalizowane

Yyy ale o gre mi chodzi, Black Ops 1 to był koszmar.

Nie ma absolutnie żadnych problemów. Sam robiłem po gaciach na wspominkach o katastrofie przy pierwszym Black Opsie, ale dwójeczka chodzi jak złoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi osobiście chodzi gorzej od Black Ops 1...

Nie wiem.Mi osobiście chodzi świetnie i moim dwóm kumplom też, gdzie pierwszy BO chodził koszmarnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować