Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Painkiller Hell & Damnation z DLC The Clock Strikes Meat Night; pięć kolejnych w drodze

7 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Najnowsza strzelanka polskiego studia The Farm 51 doczekała się niemałej garści dodatkowej zawartości. Przy okazji serwujemy wizualizacje edycji kolekcjonerskich konsolowych wersji gry.

Przeczytaj cały tekst "Painkiller Hell & Damnation z DLC The Clock Strikes Meat Night; pięć kolejnych w drodze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innych sklepach cena chodziła po 7 dolców, na steamie mamy 7 euro i to jest prawie 30 zeli. Nie wiem jak wy ale ja poczekam na promocję. Za tę cenę liczyłbym na całkowicie nowe mapy bo po raz kolejny NG sprzedaje wyedytowane stare mapy plus kilka nowinek. Dla mnie to za mało przy nieco wyższej cenie od poprzedniego. Dobrze że ciągle coś robią nowego ale tutaj zaczyna pachnieć niestety tym czym DLC są kontrowersyjne... sprzedawaniem gry na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem taką listę wymaganych poprawek a nadal nic tylko kolejny element układanki do podstawki... czuję się jakby sprzedawano grę na raty co mi się zaczyna nie podobać. Gra ma czas do kwietnia, czyli do premiery konsolowej. Potem zdechnie śmiercią naturalną bo multi świecą pustkami... dosłownie. Wszystko dla tego że nie ma wielu rzeczy, których domagali się wyjadacze i fani PK, a także nie zbytnio czym zachęcić nowych graczy do zabawy, zwłaszcza że po tylu latach marka PK została napiętnowana i wszyscy węszą że nie warto grać. Oby Farma szybko to zrobiła bo widzę że sporo do gry dodają, szkoda tylko że marketing NG składa się na sprzedawaniu starych/nowych elementów jako nowe elementy gry (nowe a stare mapy czy potwory z Black edition). Kurde no... mój optymizm do PKHD jako by mającego uratować PK na multi... kruszy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować