Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island Riptide - cena i wersja językowa. W drodze niespodzianka związana z polską premierą

14 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Techland przedstawił pierwsze konkretne informacje na temat polskiego wydania Dead Island Riptide. Pecetową i konsolowe wersje produkcji możecie już zamówić w sklepie gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Dead Island Riptide - cena i wersja językowa. W drodze niespodzianka związana z polską premierą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 15:20, amsterdream napisał:

Zdziercy. Z tego co czytałem koszt licencji wydania gry na PS3/360 to "tylko" 9 dolarów
więc skąd im się wzięło 100zł różnicy?


Jak Ci cena nie odpowiada to nie kupuj, to nie chleb czy piwo bez ktorego sie nie da zyc:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas wszystko musi być droższe :) Gaz, prąd, komputery i co ty tam tylko chcesz. Mam nadzieję, że nowa odsłona Dead Island będzie bardziej dorobiona. Bo pierwowzór był beznadziejny pod względem technicznym. Odgłosy, dźwięki w ogóle nie istniały w tej grze. I nuddna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zdziercy. Z tego co czytałem koszt licencji wydania gry na PS3/360 to "tylko" 9 dolarów
> więc skąd im się wzięło 100zł różnicy?

Hahaha, to się uśmiałem. A gdzie koszt certyfikacji i devkita, który jest bardzo drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych 9 dolarach jest już zawarty koszt certyfikacji. Co do devkita to nie wiem, ale na pewno nie usprawiedliwia to takiej różnicy w cenie. Na zachodzie gry na konsole i PC kosztują tyle samo i nie podoba mi się u nas takie nierówne traktowanie klienta bo najzwyczajniej w świecie jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> Hahaha, to się uśmiałem. A gdzie koszt certyfikacji i devkita, który jest bardzo drogi?
CD Projekt RED jakoś mogli sprzedawać Wieśka na X360 za ok. 100-120zł w Polsce i wszyscy byli zadowoleni.

CD Projekt RED jakoś mogli sprzedawać Wieśka na X360 za ok. 100-120zł w Polsce i wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo u nas wszystko musi być droższe :) Gaz, prąd, komputery i co ty tam tylko chcesz.
> Mam nadzieję, że nowa odsłona Dead Island będzie bardziej dorobiona. Bo pierwowzór był
> beznadziejny pod względem technicznym. Odgłosy, dźwięki w ogóle nie istniały w tej grze.
> I nuddna...

Zobacz sobie ceny na Steamie, jeśli sądzisz, że u nas jest drogo. Black Ops 2 na PC w dniu premiery kosztował 60 euro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam że taka różnica w cenie to skandal. Na Pc powinno kosztować 100zł a na konsole 120-130 i każdy byłby zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island poprzednie było bardzo tanie i to nowe jak widać tak samo jest niedrogie porównując do ofert rynku zachodniego. Na Steamie czy jakimkolwiek innym systemie sprzedaży, nawet te same gry co u nas kosztują np 60 zł, tam kosztują 160.
Zdecydowanie warto wydać te pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 16:11, Moooras napisał:

Zobacz sobie ceny na Steamie, jeśli sądzisz, że u nas jest drogo. Black Ops 2 na PC w
dniu premiery kosztował 60 euro!


Na steamie wszystko jest drogie. To żadna nowość i do tego ceny w euro. My mamy złoty. Kompletnie nie opłacalny dla nas sklep :) Poza tym, mówiłem tylko i wyłącznie o polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było Dead Island to już uznana marka i ceny nie mogą być za niskie. 79,90 zł na PC to uczciwa cena, konsolowa to już sprawa dyskusyjna, tu już jest na poziomie nowego Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do polskiej wersji i edycji EK przy DI to teraz to jedne wielkie żenua. Dobrze że chociaż CDP RED się troszczy o rynek i graczy w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować