Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okładka Watch Dogs ujawniona

17 postów w tym temacie

Nie podoba mi się. Mogła by być bardziej nietypowa, zakręcona, desinerska, stylizowana na coś itp. a nie to co zwykle. Czemu na okładce PC jest "Online"? Znowu jakiś DRM?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 16:08, Sinirio napisał:

Nie podoba mi się. Mogła by być bardziej nietypowa, zakręcona, desinerska, stylizowana
na coś itp. a nie to co zwykle. Czemu na okładce PC jest "Online"? Znowu jakiś DRM?!

Ubisoft = Uplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że ciekawsza byłaby już grafika z oferty sklepu, tj. tytuł na czarnym tle. Taki projekt dodałby trochę klimatu tajemnicy. Ale cóż, nie szata zdobi człowieka i nie okładka zdobi grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że okładka wygląda dokładnie tak jak powinna wyglądać? (Jedyne co mogliby poprawić to dać ciemniejsze niebo i dorobić oświetlenie budynków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie podoba mi się. Mogła by być bardziej nietypowa, zakręcona, desinerska, stylizowana
> na coś itp. a nie to co zwykle. Czemu na okładce PC jest "Online"? Znowu jakiś DRM?

Bardzo prawdopodobne jest to, że gra będzie w pełni usieciowiona tzn, że każdy będzie mógł wejść podczas twojej sesji na singlu i pomóc lub przeszkodzić Ci w rozgrywce. Całkowicie jest to opisane na stronie CD-A(przepraszam za reklamę, ale tam to wyczytałem) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować