Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs i Killzone: Shadow Fall tytułami startowymi na PlayStation 4

24 postów w tym temacie

Dla Mnie zakup PlayStation 4 w dniu premiery jest zakupem obowiązkowym. Oczywiście jestem ciekaw co zaprezentuje Microsoft, ale mimo to wątpię by zaprezentował cokolwiek co by sprawiło że zamiast PS4 kopiłbym nową konsole od Microsoft''u. Jedyną grą która interesuje Mnie, i którą posiada Microsoft jest Alan Wake. Jednakże mimo to iż uwielbiam tą grę to jednak jeden tytuł nie ma dla Mnie aż takiej siły przebicia by pokonać tytuły które zagoszczą na konsole SONY. Niemniej po obejrzeniu konferencji PlayStation Meeting 2013 tytuły które na pewno kupie to: Watch Dogs, inFamous Second Son, Killzone Shadow Fall, oraz Knack. Być może do tej listy dodam jeszcze DriveClub, ale na chwile obecną nie wiem czy ta gra zagości na mojej półce, jakoś nie przepadam za grami wyścigowymi, może ze względu na to że nie posiadają fabuły. Po obejrzeniu konferencji SONY mogę rzec że teraz to gry na PC wyglądają gorzej niż te pokazane na konferencji SONY. Zwłaszcza nowy Killzone wywarł na Mnie takie wrażenie pod względem oprawy graficznej jak żadna gra do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Wolałbym inFamousa nowego. Chociaż na pewno na E3 pokażą co najmniej jedną nową markę, to pewne, że zachowali sobie bombę na później.

No i ogólnie w mojej sytuacji wszystko zależy od exclusive''ów. PC to moja główna platforma, więc wybór konsoli uzależniam od tego, które exy mi się bardziej spodobają... No, chyba, że Sony ujawni atrakcyjną ofertę PS+ na PS4, to też zaważy na decyzji. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:53, Bartek230991 napisał:

Zwłaszcza nowy Killzone
wywarł na Mnie takie wrażenie pod względem oprawy graficznej jak żadna gra do tej pory.


Szkoda tylko, że rozgrywka powiela schemat znany od lat, czyli: skrypt na skrypcie, tunel, sztampa. Kolejna miernota/przeciętniak w świecie FPS (jak poprzednie odsłony serii), ale z ładną grafiką.
NEXT GENERASHUN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:53, Bartek230991 napisał:

Dla Mnie zakup PlayStation 4 w dniu premiery jest zakupem obowiązkowym.


Nie boisz się, że konsola będzie awaryjna?

Dnia 22.02.2013 o 19:53, Bartek230991 napisał:

Jedyną grą która interesuje Mnie, i którą posiada Microsoft jest Alan Wake.


Hehe, od niedawna dostępny także na PC :P

Dnia 22.02.2013 o 19:53, Bartek230991 napisał:

Zwłaszcza nowy Killzone wywarł na Mnie takie wrażenie pod względem oprawy graficznej jak żadna gra do tej
pory.


U mnie opad szczęki wywołał Deep Down. Poziom graficzny lepszy niż dzisiejsze pre-renderowane przerywniki filmowe (no, może oprócz tych od Blizzarda) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele gier w dzisiejszych czasach powiela schematy poprzedników. Ciszmy się jednak że są jeszcze gry które potrafią nas zaskoczyć nie tylko pod względem oprawy graficznej. Killzone Shadow Fall być może będzie bardzo podobny pod względem prowadzenia rozgrywki do poprzednich części, ale przynajmniej bardzo przyjemnie będzie się to oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:59, Principes napisał:

Szkoda tylko, że rozgrywka powiela schemat znany od lat, czyli: skrypt na skrypcie, tunel,
sztampa.

Tak trudno pojąć, że niektórzy wolą korytarzowe shootery od tych pseudo-sandboksowych (i często nudnych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojcio102---> PC również w pewnym sensie należy do Microsoft''u, mam tutaj na myśli Windows''a na którym działa przecież Alan Wake, i praktycznie każda gra która wychodzi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Serio? :P To jeszcze komuś trzeba tłumaczyć, że na prezentacjach często jest włączany "god mode"...?

Co do Deep Down - jeżeli ktoś liczy, że gra będzie wyglądać jak to demko technologiczne, to się srogo zawiedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę z tego, że na prezentacjach zawsze jest włączony God-Mode, nieskończona amunicja i inne takie rzeczy?

Nie, najwidoczniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone zrobił wrażenie? To jestem w szoku. Wygląda nie wiele lepiej od Killzone 3.
Wrażenie to mogło zrobić Deep Down, ale i tak zapewne sama gra nie będzie tak wyglądać.
Prawda jest taka, że od Crysisa 3 długo ładniejszej gry nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3. Widzę że żarty się Ciebie trzymają. Przy tym co zaprezentował Killzone Shadow Fall to Crysis 3 może wracać do domu, wraz ze wszystkimi opiniami wszechwiedzącego Cevat''a Yerli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 20:37, Lucas162 napisał:

Killzone zrobił wrażenie? To jestem w szoku. Wygląda nie wiele lepiej od Killzone 3.
Wrażenie to mogło zrobić Deep Down, ale i tak zapewne sama gra nie będzie tak wyglądać.
Prawda jest taka, że od Crysisa 3 długo ładniejszej gry nie będzie


Wyższa rozdzielczość tekstur? Przecież w K3 było wszystko rozmazane. Efekty cząsteczkowe czy nawet wybuchy lepiej wyglądają od K3. Aktualnie gram w K3 i widzę różnice pomiędzy tymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 20:37, Lucas162 napisał:

Killzone zrobił wrażenie? To jestem w szoku. Wygląda nie wiele lepiej od Killzone 3.
Wrażenie to mogło zrobić Deep Down, ale i tak zapewne sama gra nie będzie tak wyglądać.
Prawda jest taka, że od Crysisa 3 długo ładniejszej gry nie będzie


Porównywanie gry na PC na max detalach do gry na konsolę jest jak porównywanie jabłek i pomarańczy.
BTW. Jak wychodził Crysis 2 i Killzone 3 to killzone wyglądał lepiej na konsolach i działał lepiej, wystarczy popatrzeć na przerywniki filmowe, które były o wiele lepsze w K3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie wiedziałem ze na prezentacjach jest god mode, no nie ważne wracając do tematu to czekam co zaprezentuje Microsoft i Valve z tym swoim Steambox''em bo moze byc naprawde ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 20:07, Henrar napisał:

Tak trudno pojąć, że niektórzy wolą korytarzowe shootery od tych pseudo-sandboksowych
(i często nudnych)?


Tak trudno pojąć, że FPS nie musi mieścić się w kategorii "sam się przechodzi/tunel" albo "sandbox"? Istnieją stany pośrednie, kłaniają się FPSy (przede wszystkim) z drugiej połowy lat 90.?

Zarzut "nudy" brzmi kuriozalnie - "tunelówki" to nie tylko gry "na raz", one nie pozwalają strzelić do przeciwnika w sposób inny, niż designer przewidział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Crysis 3. Widzę że żarty się Ciebie trzymają. Przy tym co zaprezentował Killzone Shadow
> Fall to Crysis 3 może wracać do domu, wraz ze wszystkimi opiniami wszechwiedzącego Cevat''a
> Yerli.

No teraz to pojechałeś po bandzie. Jaki Ty masz sprzęt? Dodatkowo jak masz mocą maszynę (a zapewne jej nie masz, bo byś nie pisał takich bzdur) to ściągnij sobie Crysis 3 Tweaker, który daje niespotykane dotąd możliwości podrasowania samej gry. Żadna z gier prezentowanych na PS4 nawet nie sięga możliwości graficznych Crysisa 3. Co ja piszę, przecież żeby PS3 uciągnęło Crysisa 3 w takiej wersji jak na high endowych kompach, musiałoby kosztować z 4000 zł i na pokładzie mieć i7 z 690. I paradoksalnie ta gra dała mi do myślenia - czy zainwestować w nowe podzespoły do kompa czy kupić PS4 w dniu premiery. Na chwilę obecną przewagę ma ta druga opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 21:04, B1SH0P napisał:

BTW. Jak wychodził Crysis 2 i Killzone 3 to killzone wyglądał lepiej na konsolach i działał
lepiej, wystarczy popatrzeć na przerywniki filmowe, które były o wiele lepsze w K3.


Te zrobione na silniku graficznym a potem odpowiednio podrasowane za pomocą programów? Ta. I dobrze napisałeś - jak wychodził Crysis 2, bo z patchem 1.9, DX11 i High Texturami, Crysis 2 pozostawia daleko w tyle Killzone 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować